Hoezo "net ff wat anders"? Op grond waarvan meet jij zo simpelweg met 2 maten?quote:Op maandag 3 maart 2008 21:31 schreef bleiblei het volgende:
Maar groene pijlen of rode kruizen zijn wel net ff wat anders dan "witte" snelheidsadviezenbeperkingen.
Lees even waar ik op reageerde:quote:Op maandag 3 maart 2008 21:45 schreef bleiblei het volgende:
Als ze adviessnelheidborden in klavers zetten van de ene naar de andere snelheden ga je daar toch ook niet met 120km/h in jakkeren? Of ben je een malloot die alle adviezen van iedereen in de wind slaat?
quote:Op maandag 3 maart 2008 21:10 schreef glasbak het volgende:
en je hebt nog ruimte zat hebt om met de normale snelheid door te rijden.
Op gevoelsmatige zakenquote:Op maandag 3 maart 2008 21:48 schreef r_one het volgende:
[..]
Hoezo "net ff wat anders"? Op grond waarvan meet jij zo simpelweg met 2 maten?
Waar had ik dat vanaf moeten afleiden?quote:
Niks bullshit: ongeacht plaats en type, alleen 80 wordt met een rode rand weergegeven, alle andere snelheden zonder. In die 80km spitsgebieden in de randstad enzo zul je ook geen oude matrixborden vinden, daar hebben ze (noodgedwongen) moderne matrixborden moeten installeren.quote:Op maandag 3 maart 2008 21:47 schreef bleiblei het volgende:
Dat is dus dikke bullshit. Want de matrix borden op de A27 bij Utrecht zijn monochroom bij files en staat een rode rand om in spits wanneer je er maar 80 mag.
Dussch.... Zekers te weten dat daar wel verschillen in zitten.
Alsof RWS bevoegd is te beboetenquote:Op maandag 3 maart 2008 21:51 schreef bleiblei het volgende:
Op gevoelsmatige zaken.
Is krom, maar zekers te weten dat RWS wel rekening houdt met hoe mensen verkeerssignalen interpreteren. Je ziet het al aan het feit dat die knipperende file borden blijkbaar wel boetewaardig zijn, maar dat ze er geen boetes voor geven.
Uit de context ("dus jij denkt" enzo), het was overduidelijk geen losse flodder maar een gerichte reactie op de post boven mij.quote:Op maandag 3 maart 2008 21:53 schreef bleiblei het volgende:
Waar had ik dat vanaf moeten afleiden?
'Lul dan wat je wil zeggen' >> Dick what you have to sayquote:Op woensdag 5 maart 2008 22:57 schreef ScudRaket het volgende:
http://www.liveleak.com/view?i=0a3_1204716874
(Let even niet op het dramatische vertaalwerk)
Ja na de laatste reclamequote:
Ja, nou ja!..quote:Op zondag 9 maart 2008 20:59 schreef sander89 het volgende:
Ja na de laatste reclame![]()
Duurt nog bijna 20 min dus![]()
..quote:Op zondag 9 maart 2008 21:26 schreef Morpheus2002 het volgende:
Wat een idioot.
Terwijl dat toch zo'n KLPD Volvo was als ik het goed zag?quote:Op zondag 9 maart 2008 21:27 schreef sander89 het volgende:
Lol echt zo: 24 ga aan de kant wij zin sneller(video wagen)
Volgens mij een Opel Astra, maar ook ik kan 't mis hebben!..quote:Op zondag 9 maart 2008 21:29 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Terwijl dat toch zo'n KLPD Volvo was als ik het goed zag?
Zag dat ie uit de auto sprong en dat 2 agenten in "draf" er achteraan gingen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |