abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57101235
Hoi daar,

even een hele simpele en misschien stomme vraag:

ik gebruik een kleed om over de bank te leggen, zodat mn bank niet zo vies wordt en de katten er op kunnen liggen.

Dit kleed is nu wel vol genoeg met haren en mag wel eens verschoond worden.

Maar kan ik dit zonder problemen in de was doen met al die haren er op, zonder dat er haren in de wasmachine achter blijven dan?
Het is niet de bedoeling dat als ik volgende keer mijn mooie kleren wil wassen deze allemaal onder die smerige haren komen te zitten natuurlijk.

Hoe doen jullie dat? Gewoon wassen?

Geen idee eigenlijk of die haren netjes weggevoerd worden in de wasmachine of dat ze toch achter blijven.
  zondag 2 maart 2008 @ 12:08:31 #2
132185 Biogarde
Neef van Bassie.
pi_57101263
Meeste haren wegzuigen? Haar in een wasmachine is niet erg. Gewoon na afloop het filter even schoonmaken welke te vinden is rechts of linksonder aan de voorkant van de machine. Let op, hier komt water uit wanner je deze uitdraait.
Bio is baas. Ik ben niet meer op straat. Ik rij alleen langs om te kijken hoe het gaat.
pi_57101317
de kat kun je zonder problemen in de wasmachine doen, dan zijn de meeste losse haartjes er wel uit
  zondag 2 maart 2008 @ 12:19:32 #4
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_57101478
Da's dus wel mijn ervaring, dat je daarna de kattenharen terugvindt op je kleren.

Dus zoveel mogelijk er afborstelen of zuigen met de stofzuiger. En misschien wassen in een oude dekbedhoes die je met een paar veiligheidsspelden dichtmaakt, dan blijven hopelijk daar de haren in.

En ja, ik heb zo'n kleed wel eens gewoon weggedaan en vervangen door een exemplaar waar de haren niet zo aan blijven hangen.
The love you take is equal to the love you make.
pi_57102083
quote:
Op zondag 2 maart 2008 12:11 schreef ruud_fr het volgende:
de kat kun je zonder problemen in de wasmachine doen, dan zijn de meeste losse haartjes er wel uit
Nog geeneens aan gedacht, thanks voor de tip!
  zondag 2 maart 2008 @ 13:06:39 #6
8997 tomroes
heeft altijd gelijk
pi_57102364
Ik ga er altijd met een breed stuk plakband overheen! Daar blijft een hoop op achter. En je kan er op straat ff met een mattenklopper tegen tekeer gaan!
pi_57104028
quote:
Op zondag 2 maart 2008 12:19 schreef Lienekien het volgende:
Da's dus wel mijn ervaring, dat je daarna de kattenharen terugvindt op je kleren.

Dus zoveel mogelijk er afborstelen of zuigen met de stofzuiger. En misschien wassen in een oude dekbedhoes die je met een paar veiligheidsspelden dichtmaakt, dan blijven hopelijk daar de haren in.

En ja, ik heb zo'n kleed wel eens gewoon weggedaan en vervangen door een exemplaar waar de haren niet zo aan blijven hangen.
herkenbaar...nog wekenlang overal kattenharen op terugvinden.
Uitkloppen, stofzuigen of vervangen. Ik zou het zelf niet zo snel weer in de machine doen...
pi_57104616
Ik ben nu toch aan het wassen.

Daarna misschien een extra spoeling doen om eventuele harenresten te laten afvoeren.

Inderdaad had ik ze ook buiten kunnen laten hangen, zeker nu met die wind.
Maar ik weet niet of de haren danook verdwijnen hoor, het blijft behoorlijk plakken op die fleece-deken!

Heb wel eerst met stofzuiger en zo'n rolband (plakkerige band) wat haren kunnen verwijderen voordat het in de was ging.

Ben benieuwd wat straks de schade is.
pi_57136040
Fleece.. mm dan kun je eigenlijk net zo goed een nieuwe kopen(blijkt uit mijn ervaring). Ik heb hier ook twee fleece dekens die door de kat bestemeld zijn als zijnde van haar. Ik koop om de zoveel tijd gewoon een nieuwe want al die haren krijg ik er echt niet meer uit, de stofzuiger helpt wel een beetje maar echt schoon worden ze niet meer.
Op woensdag 22 mei 2013 21:42 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik moet er ook idd niet zo over zaniken. Sorry :P
pi_57136064
Gewoon goedkope dekentjes doen en dan steeds een nieuwe kopen, no risk.
  maandag 3 maart 2008 @ 22:13:37 #11
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_57137643
Ik gooi zelf het kleed altijd in de wasmachine. Nooit over na gedacht dat m'n eigen kleren ook onder de haren zouden kunnen komen te zitten . Is dus ook nog nooit gebeurd. *Afkloppen* .
Niet meer actief op Fok!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')