(Amanda had het met gast-speler Barry over dat ze eerder in Noord woonde vlakbij de begraafplaats)quote:Op zaterdag 8 maart 2008 22:55 schreef blomst het volgende:
Amanda had het met Barry over waar ze de eerste paar jaar in Amsterdam heeft gewoond,
dat was in Noord, vlakbij een begraafplaats, ik dacht kerkstraat te horen, maar lette niet goed op.
Maar daar zou dan haar vader uit het raam gevallen moet zijn.
misschien kan iemand hier iets mee
Inderdaad. Ik probeer dit nu al een tijdje te volgen maar kan er bv geen touw aan vast knopen waarom iemand als Bettien Martens hierbij gehaald wordt. Er is voor zover ik kan zien geen enkele relatie? Tenzij je redeneert dat amanda's familie onderwereld is dus... Da's een beetje heel erg kort door de bocht lijkt me, en kun je moeiteloos nog wel een tiental andere "kandidaten" aanwijzen. Bettien lijkt me in dat geval wel een een heel erg onwaarschijnlijke kandidaat. Een italiaans getuigenbeschermings programma staat geen enkel contact toe met iemand uit het verleden van die persoon. Zelfs niet de directe familie.quote:Op zondag 9 maart 2008 16:16 schreef spacemangraig het volgende:
Zo kun je in iedere te blonde snol wel de moeder van Amanda gaan zien.
quote:Op zondag 9 maart 2008 17:38 schreef Eg_Wel het volgende:
[..]
<knip>
Laten we alles nu eens op een rijtje zetten.
Feit is dat Amanda de familie naam Balk draagt.
<knip>
Naar een "Diana" zoeken is een spelt in een hooiberg zoeken.quote:Op zondag 9 maart 2008 17:50 schreef jassy het volgende:
Op de Plasma op dit filmpje:
http://www.youtube.com/watch?v=nzSTHBCgbTc
Staat de naam Diana. Dus moeten we het daar zoeken!
Geen details, niets.. Raar.quote:Op zondag 9 maart 2008 18:19 schreef Lobasca het volgende:
Vader van Amanda is dronken uit een raam gevallen. Maar, dit verhaal heeft zij van haar moeder, met de rest van de familie heeft Amanda geen contact, dus het verhaal zou ook niet kunnen kloppen.
Nou ja, lijkt me ook niet iets, wat je met de ganze natie middels streams wilt delen.quote:
Tja, heb je ook wel gelijk in ja..quote:Op zondag 9 maart 2008 18:42 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Nou ja, lijkt me ook niet iets, wat je met de ganze natie middels streams wilt delen.
Tuurlijk... helemaal waar... maar het intrigerende is dat haar moeder wel erg geheimzinnig is.quote:Op zondag 9 maart 2008 18:34 schreef Eg_Wel het volgende:
En hoe on-populair hier te posten ook, kan het niet zo zijn dat Amanda's moeder het gewoon niet eens is met het besluit van Amanda om de kooi in te gaan en dus geen enkele medewerking aan het programma wil verlenen? Wie ze dan ook is?
Ze laat in de telefoontjes doorklinken dat haar dochters allemaal maar hun eigen ding moeten doen, maar dat ze afstand neemt als ze het daar niet mee eens is (zus met die meppende vriend)? Lijkt in het geval van Amanda ook zo te gaan? Prima dat je er in gaat, maar ik sta er niet achter, dus verwacht dan ook helemaal niets van mij.. Dat idee?
Waarom zou Amanda dan zeggen dat er kamervragen komen als bekend wordt wie haar moeder is?quote:Op zondag 9 maart 2008 18:34 schreef Eg_Wel het volgende:
En hoe on-populair hier te posten ook, kan het niet zo zijn dat Amanda's moeder het gewoon niet eens is met het besluit van Amanda om de kooi in te gaan en dus geen enkele medewerking aan het programma wil verlenen? Wie ze dan ook is?
Ze laat in de telefoontjes doorklinken dat haar dochters allemaal maar hun eigen ding moeten doen, maar dat ze afstand neemt als ze het daar niet mee eens is (zus met die meppende vriend)? Lijkt in het geval van Amanda ook zo te gaan? Prima dat je er in gaat, maar ik sta er niet achter, dus verwacht dan ook helemaal niets van mij.. Dat idee?
that is the one million dollar questionquote:Op zondag 9 maart 2008 19:33 schreef pronkjewail het volgende:
[..]
Waarom zou Amanda dan zeggen dat er kamervragen komen als bekend wordt wie haar moeder is?
gelijjkwaardig document (anders gesorteerd) http://members.iinet.net.au/~vanderkp/Register%20UK.htmquote:Op zondag 9 maart 2008 21:29 schreef blomst het volgende:
zijn ze dan later terug gegaan?
hier komt de naam A.Balk- Veening ook voor.
dank je voor je bijdrage.quote:Op zondag 9 maart 2008 22:23 schreef droomkoningin het volgende:
musicus en uit het raam gevallen... dit doet mij denken aan Chet Baker
is ook al vaker langs gekomen.quote:Op zondag 9 maart 2008 22:23 schreef droomkoningin het volgende:
musicus en uit het raam gevallen... dit doet mij denken aan Chet Baker
ballegoyen viel mij ook op, maar is Huub niet een ballegooy?quote:Op zondag 9 maart 2008 22:16 schreef avonne het volgende:
[..]
gelijjkwaardig document (anders gesorteerd) http://members.iinet.net.au/~vanderkp/Register%20UK.htm
april 1944
Balk, A.
1 (= nummer van een blokje huizen)
10 (= regel in het dossier)
582 (= persoonlijk registratienummer)
34, 12, 5, 3 (= leeftijden. Antonie is geboren op 2-6-1931, en is inderdaad 12 jaar oud)
Ballegoyen de Jong, M.J.
5
3
159
31, 2, 0 (= leeftijden)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |