FOK!forum / Televisie / BNN komt met heftige roadrally: Crazy88
Emeddonderdag 28 februari 2008 @ 15:11
Je kunt zeggen over BNN wat je wilt, maar een ding is zeker: ze zijn origineel en vernieuwend bezig daar. Nu weer een roadrally...

HILVERSUM (ANP) - BNN komt met Crazy 88, een roadrally waarin een vrouwen- en een mannenteam het tegen elkaar opnemen. Beide teams bestaan uit bekende Nederlanders, Peer Mascini is de spelleider. Crazy 88 is vanaf 11 maart op tv te zien.
Lees het artikel

Voor het vrouwenteam doen Nicolette Kluijver, Yolanthe Cabau van Kasbergen, Hanna Verboom en Jennifer Hoffman mee. Yolanthe was een tijdje terug al in het nieuws toen ze voor de opnames van het programma haar auto ergens tegenaan moest parkeren. Ze besloot dat het een flitspaal ging worden en moest naar het politiebureau. Het mannenteam bestaat uit Dennis Storm, Willie Wartaal, Filemon Wesselink en Tygo Gernandt.

De opdrachten zijn niet alledaags: vang de rochel van iemand anders op, rijd met je auto door de carwash met de ramen open, prop een Big Mac in één keer in je mond en ga belletje trekken in je ondergoed.
-skippybal-donderdag 28 februari 2008 @ 15:12
Waarom nou weer met die van die BN'ers? Doe gewoon toffe, onbekende mensen ipv die uitgekauwde rotzooi
Tinuzzz_Talpadonderdag 28 februari 2008 @ 15:13
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 15:12 schreef -skippybal- het volgende:
Waarom nou weer met die van die BN'ers? Doe gewoon toffe, onbekende mensen ipv die uitgekauwde rotzooi
Het is toch veel leuker om Willie Wartaal te zien crashen dan de tante van je buurmeisje!
-skippybal-donderdag 28 februari 2008 @ 15:16
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 15:13 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:

[..]

Het is toch veel leuker om Willie Wartaal te zien crashen dan de tante van je buurmeisje!
Neh. The Trip op MTV was toen ook leuk doordat het geen BN'ers waren...
Tinuzzz_Talpadonderdag 28 februari 2008 @ 15:19
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 15:16 schreef -skippybal- het volgende:

[..]

Neh. The Trip op MTV was toen ook leuk doordat het geen BN'ers waren...
Maar The Trip is een heel ander concept.
pfefferkatzedonderdag 28 februari 2008 @ 15:21
Dat was toch al een maand geleden bekend? Dat die Yolanthe iets met een flitspaal had gedaan ofzoiets voor dat programma.
pfefferkatzedonderdag 28 februari 2008 @ 15:22
Boete voor Yolanthe na rammen flitspaal
Gepost door Redactie - Bron: ANP
Gepubliceerd: maandag 4 februari 2008 @ 18:41

De politie in Uithoorn heeft Yolanthe Cabau van Kasbergen maandag korte tijd meegenomen naar het bureau nadat ze een flitspaal had geramd. Na verhoor en een boete op zak mocht ze het politiebureau weer verlaten, liet een woordvoerder van BNN weten.

De 22-jarige presentatrice bestuurde een busje voor Crazy 88, een nieuw programma van BNN. In dit programma moeten twee teams opdrachten uitvoeren tijdens een zogeheten road rally.

Yolanthe zit met Hanna Verboom, Nicolette Kluijver en Jennifer Hofman in het vrouwenteam, dat het moet opnemen tegen een mannenteam. Tijdens de eerste opnames maandag was de opdracht een deuk in de auto te rijden. "Dat heeft Yolanthe iets te enthousiast gedaan", aldus de zegsman van BNN.
I.R.Baboondonderdag 28 februari 2008 @ 15:25
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 15:11 schreef Emed het volgende:

De opdrachten zijn niet alledaags: vang de rochel van iemand anders op, rijd met je auto door de carwash met de ramen open, prop een Big Mac in één keer in je mond en ga belletje trekken in je ondergoed.
Nou, dit klinkt helemaal als het soort originele en vernieuwende ideeën waar we dringend behoefte aan hebben.
pfefferkatzedonderdag 28 februari 2008 @ 15:26
quote:
Op donderdag 28 februari 2008 15:25 schreef I.R.Baboon het volgende:

[..]

Nou, dit klinkt helemaal als het soort originele en vernieuwende ideeën waar we dringend behoefte aan hebben.
Hmm, wat hij zei.

Eigenlijk is het gewoon 6pack.
#ANONIEMdonderdag 28 februari 2008 @ 16:36
Hoezo roadrally? Ik lees alleen iets over flauwe opdrachten, die ook in Try Before You Die hadden gekund.
Emeddonderdag 28 februari 2008 @ 18:34
Lijkt inderdaad veel op Try Before You Die. Misschien toch wat minder vernieuwend dan we gewend zijn van BNN...
eentweevrijdag 29 februari 2008 @ 12:53
Jammer, ik had gehoopt op een vermakelijke tv registratie van een Europese Gumball
Eppie_NLdinsdag 11 maart 2008 @ 21:33
Over een half uur dus.
tong80dinsdag 11 maart 2008 @ 21:48
Ben benieuwd

Tismdinsdag 11 maart 2008 @ 21:53
Dit wil ik ook wel eens zien! Altijd leuk om nieuwe ideeen op te doen, of juist niet!..
Tinuzzz_Talpadinsdag 11 maart 2008 @ 21:54
SPOILER
AFLEVERING 1

1. Red een dier van de slacht en bewaar hem in je auto.

2. Rij onafgebroken 20 rondjes om een rotonde.
Wanneer het voertuig volledig tot stilstand wordt gebracht voordat de 20 rondjes zijn gereden, begint de telling opnieuw.

3. Tong met een vreemde, de leeftijd is het aantal punten.

4. Doe de split.
Bij een split spreid je de benen zodanig ver uit elkaar, dat de benen in elkaars verlengde en precies in tegenovergestelde richting wijzen.

5. Verrassingsopdracht Peer.

6. Zorg dat je uit een winkel getrapt wordt.
Je kunt slechts uit de winkel worden getrapt door iemand die in dienst is bij de winkel.

7. Doe een Big Mac in een keer in je mond en eet hem op.
Met een Big Mac wordt de gehele Big Mac bedoeld met alles erop en eraan (twee beefpatties met sla, kaas, augurk, uitjes en speciale Big Mac-saus op een driedelig sesambroodje)

8. Rij een deuk in je auto.
Deuk: Holheid in een effen oppervlak, door een stoot veroorzaakt.

9. Vang je eigen roggel op in je mond.
Roggel: Speeksel door de mond uitgeworpen. Bonuspunten wanneer deze wordt opgevangen door een teamlid.

10. Zorg dat iemand van het andere team in een showbizzprogramma komt, zorg dat het getal 88 genoemd wordt maar niet het programma Crazy 88!

11. Het hele team wisselt van kleding.
Onderling van kleding ruilen = ieder kledingstuk ruilen.

12. Knuffel een agent en complimenteer hem met zijn toevoeging aan de maatschappij.
‘Knuffelen’= liefdevolle aanraking / omhelzing. Er moet dus sprake zijn van fysiek contact tussen 1 teamlid en 1 ambtenaar in functie.

13. Koop 1 losse druif: het bonnetje is het bewijs.

14. Een van de teamleden moet zijn broekzakken vullen met witte bonen in tomatensaus, en dit de hele dag laten zitten.
Per uur dat de substantie erin zit worden punten toebedeeld.

15. Eindopdracht.
Het is al bekend wat er vanavond gebeurd.
Pilesdinsdag 11 maart 2008 @ 21:59
Misschien toch maar ff kijken
tong80dinsdag 11 maart 2008 @ 22:09
Wat een wazig programma. Ik snap er geen hol van.

Pilesdinsdag 11 maart 2008 @ 22:10
Het gaat ook nergens over
Moet nog ff bedenken of ik dit leuk vind of gigantische bagger
tong80dinsdag 11 maart 2008 @ 22:11
Ik neig naar bagger

Thetallguydinsdag 11 maart 2008 @ 22:14
Koop een losse druif

mieters, wat een waaghalzen
Tismdinsdag 11 maart 2008 @ 22:15
Mja..
tong80dinsdag 11 maart 2008 @ 22:17
'Sodemieter op.'

N.i.c.kdinsdag 11 maart 2008 @ 22:20
wat is dit een totale bagger zeg. Ongekend wat inspiratieloos. Uit respect voor bart, trek de stekker er toch uit bnn.
TheVulturedinsdag 11 maart 2008 @ 22:22
Ik vind het bij vlagen toch wel erg grappig.... die dames die de deur uit hun auto rijden en dan tijdens die preek toch even een agentje knuffelen

het gaat nergens over maar wel vermakelijk...

en die opa die niet wil tongen: 'Sodemieter op'
tong80dinsdag 11 maart 2008 @ 22:28
Ik neig dit programma tot het dieptepunt te noemen in de Nederlandse TV-geschiedenis.

Pilesdinsdag 11 maart 2008 @ 22:30
quote:
Op dinsdag 11 maart 2008 22:28 schreef tong80 het volgende:
Ik neig dit programma tot het dieptepunt te noemen in de Nederlandse TV-geschiedenis.
Dat nou ook weer niet. Maar echt super is het niet
N.i.c.kdinsdag 11 maart 2008 @ 22:35
Nou vind ik toch niet snel iets ethisch niet door de beugel kunnen, maar je gaat toch niet op tv openbaar domein vernielen. Ze hebben uitgerekend het programma 'op de bon' of zoiets.
kikoooooodinsdag 11 maart 2008 @ 22:35
Wat een vet programma! Heb me kapot gelachen hier

[ Bericht 42% gewijzigd door kikoooooo op 12-03-2008 12:51:04 ]
Remcodinsdag 11 maart 2008 @ 22:36
Dat met dat busje was wel tof
"Blijf even aan de lijn Peer"

Ook echt onbenullig hard op dat paaltje afrijden
#ANONIEMdinsdag 11 maart 2008 @ 22:40
Hmm, nee.
men_in_reddinsdag 11 maart 2008 @ 22:44
wel weer een echt bnn programma, bart zou het gedaan kunnen hebben
superjojodinsdag 11 maart 2008 @ 22:53
Wel leuk om te kijken, maar weet niet of ik er volgende week de tv voor aanzet.
Fideswoensdag 12 maart 2008 @ 01:21
Ik vond de meeste opdrachten nou niet echt gigantisch leuk. Rondjes om de rotonde rijden is een stuk leuker om te doen dan om te kijken. Een druif kopen of je uit de winkel laten zetten is ook niet echt waaghalserig. Dat zoenen met een bejaarde was dan wel weer moedig, doch ranzig.
kastanovawoensdag 12 maart 2008 @ 01:23
Ik vond het tof, luchtig maar voornamelijk dom en simplistisch vermaak .
tong80woensdag 12 maart 2008 @ 01:51
Luchtig ja. Erg luchtig

GeFrenzy2woensdag 12 maart 2008 @ 06:29
Heftig was het niet, vermakelijk was het in ieder geval wel.
Mediaspotterwoensdag 12 maart 2008 @ 08:55
Ik vindt het wel een leuk, spraakmakend programma. Een tongende Jennifer Hoffman met een onbekende man(er zit toch nog een kans in..). Ik ben benieuwd wat de overige opdrachten in het boekje van Peer zijn voor de dames!

Die Willie van het mannenteam is wel erg grappig. Een zaak instappen terwijl deze gesloten is, en je er dan uit laten gooien! Geen Jackass, maar wel grappig!
JanJanJanwoensdag 12 maart 2008 @ 10:02
quote:
Op dinsdag 11 maart 2008 22:35 schreef kikoooooo het volgende:

En wat is die jennifer hofman een godverdomd lekker wijf zeg
Inderdaad.
Stevewoensdag 12 maart 2008 @ 11:01
Ik vond het wel leuk. Gewoon achergrondvermaak om zo nu en dan eens je kop naar de tv te draaien.
EnGCatjuhwoensdag 12 maart 2008 @ 11:39
Precies. Ik kwam het toevallig tegen na Nu we er toch zijn, en ik ben blijven hangen. Heb me wel vermaakt ook.

Maar om nou te zeggen dat het een werelds en vernieuwend programma is..
Radobewoensdag 12 maart 2008 @ 12:31
Ik vond het wel leuk, deed me denken aan Viva la Bam. Die had ook een keer zo'n race.
Haunterwoensdag 12 maart 2008 @ 12:35
Hehe hersenloos programma, maar wel tof! Ze hebben leuke groepen kunnen vinden... (eindelijk een keer GEEN Katja of Sophie)
Remcowoensdag 12 maart 2008 @ 13:22
Hanna Verboom
Tim86woensdag 12 maart 2008 @ 13:50
hmm straks eens kijken op uitzending gemist
TheVulturewoensdag 12 maart 2008 @ 15:16
Hannah Verboom en Jennifer Hoffman

Nicolette vind ik ook steeds leuker worden
JanJanJanwoensdag 12 maart 2008 @ 15:42
iemand met pics van de omkleedopdracht?
m.n. van Jennifer?????
DaFrenkwoensdag 12 maart 2008 @ 15:49
Leuk programma Wel vermakelijk, voor de rest niet veel bijzonders. Gaan we wel vaker checken, al is het voor de lekkere dames
DaFrenkwoensdag 12 maart 2008 @ 15:52
quote:
Op woensdag 12 maart 2008 15:42 schreef JanJanJan het volgende:
iemand met pics van de omkleedopdracht?
m.n. van Jennifer?????
Via Mokkels.nl:


Veerbootwoensdag 12 maart 2008 @ 16:38
Simpel vermaak.
VoreGwoensdag 12 maart 2008 @ 17:53
Heerlijk simpel vermaak. Ik ga dit volgen .
Stansfieldwoensdag 12 maart 2008 @ 19:59
Was wel grappig ga dit ook maar even volgen.
#ANONIEMwoensdag 12 maart 2008 @ 20:18
Misschien erg suf, maar ik heb toch een beetje een probleem met sommige opdrachten in dit soort programma's. Als een of andere eikel voor de gein aan de handrem van een trein gaat hangen en een enorme vertraging veroorzaakt, zal iedereen zo iemand een lang verblijf in een heropvoedingskamp toewensen. Maar als een lekker wijf dat op TV doet is het opeens ontzettend stoer en tof enzo.
Overlastdonderdag 13 maart 2008 @ 00:04
Over morele grenzen kun je best discussieren. Maar wanneer ze de gemeenschap duperen door bijvoorbeeld dingen te slopen ga je sowieso te ver.
#ANONIEMdonderdag 13 maart 2008 @ 00:10
quote:
Op donderdag 13 maart 2008 00:04 schreef Overlast het volgende:
Over morele grenzen kun je best discussieren. Maar wanneer ze de gemeenschap duperen door bijvoorbeeld dingen te slopen ga je sowieso te ver.
Publieke omroep zelfs, dus de samenleving wordt dubbel gepakt. Op kosten van de maatschappij een programma maken met vernielingen die weer op kosten van de maatschappij hersteld mogen worden.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 13-03-2008 00:10:36 ]
JanJanJandonderdag 13 maart 2008 @ 13:39
quote:
Op donderdag 13 maart 2008 00:10 schreef k_man het volgende:

[..]

Publieke omroep zelfs, dus de samenleving wordt dubbel gepakt. Op kosten van de maatschappij een programma maken met vernielingen die weer op kosten van de maatschappij hersteld mogen worden.
Het kost de samenleving misschien geld om de flitspaal weer te repareren, maar het scheelt natuurlijk ook een hoop geld als hij niet kan flitsen
Nicky_Rincondonderdag 13 maart 2008 @ 13:45
smakeloos
alkidonderdag 13 maart 2008 @ 13:47
Sorry hoor maar dit is echt zon slap aftreksel van een aflevering van Bam Magera op MTV die deed ook 50 van deze opdrachten in 1 nacht met 4 teams ofzoiets. En dan zeggen dat ze dit zelf verzonnen hebben...
Met pudding in je schoenen bowlen en dat soort ongein, en die gasten gaan nog verder dat was echt lachen. Maar de meeste opdrachten zijn echt gejat uit dat programma
HeinekenAFCAdonderdag 13 maart 2008 @ 17:38
Ik vind het wel leuk. Ga het zeker blijven kijken.
Vlinderdinsdag 18 maart 2008 @ 12:55
Ik ga vanavond echt wel weer kijken!
HeinekenAFCAdinsdag 18 maart 2008 @ 12:55
Geen zin om het op te zoeken, maar hoe laat is het vanavond?
Stevedinsdag 18 maart 2008 @ 12:57
22.05.
HeinekenAFCAdinsdag 18 maart 2008 @ 13:30
Bedankt. Maar even opnemen dan.
DaFrenkdinsdag 18 maart 2008 @ 15:35
Ahja, niet vergeten! Gelijk maar ff reminder instellen
Mediaspotterdinsdag 18 maart 2008 @ 20:28
Vanavond tongen Yolanthe en Jennifer met elkaar!
HeinekenAFCAdinsdag 18 maart 2008 @ 20:29
.
Greetingsdinsdag 18 maart 2008 @ 21:43
Lachen programma idd
Pilesdinsdag 18 maart 2008 @ 22:06
En begonnen
Stevedinsdag 18 maart 2008 @ 22:24
Joh, spuug gewoon even 4 keer in het gezicht.
Tismdinsdag 18 maart 2008 @ 22:28
AH!!!! Ik denk dat ik volgende week even ga kijken hoe de meiden 't pakketje afleveren..
DaFrenkdinsdag 18 maart 2008 @ 22:30
Programma is eigenlijk veel te kort

Voor de rest was het matigjes. Maar volgende week ziet er weer leuk uit met de dames in ondergoed
Enfermeradinsdag 18 maart 2008 @ 22:30
Geweldig, echt grappig
En idd, van dat pakketje
Echt een leuk BNN-programma weer
Pilesdinsdag 18 maart 2008 @ 22:31
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:30 schreef DaFrenk het volgende:
Maar volgende week ziet er weer leuk uit met de dames in ondergoed
We kregen al een voorproefje van Yolanthe
Al is het dan opeens een stuk minder charmant

Maar het was idd matig vandaag
Sanderrrrdinsdag 18 maart 2008 @ 22:33
Dat spugen in het gezicht.

Was wel leuk om te zien, ook al is het een beetje een mix van allerlei soortgelijke programma's.
Tismdinsdag 18 maart 2008 @ 22:36
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:31 schreef Piles het volgende:

[..]

We kregen al een voorproefje van Yolanthe
Ja, daar zag ik laatst iets over bij NachteGiel, ergens midden in de nacht!
Jolante in 't bos met zo'n gastje!!..

Giel had dat ergens op Fok gezien en liet dat even op teevee zien..
Wat was dat eigenlijk voor een spotje, ik heb er nog naar gezocht, maar ik kon 't niet vinden op Fok?!..
#ANONIEMdinsdag 18 maart 2008 @ 22:36
Dieren de stress injagen. Leuk zeg.
Pilesdinsdag 18 maart 2008 @ 22:37
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:36 schreef Tism het volgende:

[..]

Ja, daar zag ik laatst iets over bij NachteGiel, ergens midden in de nacht!
Dat bedoelde ik niet helemaal
Ik doelde op d'r string die zo ongeveer halverwege d'r rug zat
raytwentedinsdag 18 maart 2008 @ 22:37
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:31 schreef Piles het volgende:

[..]

We kregen al een voorproefje van Yolanthe
Al is het dan opeens een stuk minder charmant

Maar het was idd matig vandaag
vond het anders wel een bijzonder geil gezicht de bijna volle bips met stringetje in beeld.

die jan moet toch elke avond weer op zijn knietjes voor het bed god bedanken als ie zijn pik weer in zo'n geile pompkont mag steken.
Tismdinsdag 18 maart 2008 @ 22:38
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:37 schreef Piles het volgende:

[..]

Dat bedoelde ik niet helemaal
Ik doelde op d'r string die zo ongeveer halverwege d'r rug zat
Maar je weet wel waar ik 't over heb?..
Pilesdinsdag 18 maart 2008 @ 22:39
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:38 schreef Tism het volgende:

[..]

Maar je weet wel waar ik 't over heb?..
Neu, ik kijk nooit Nachtegiel
Tismdinsdag 18 maart 2008 @ 22:40
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:39 schreef Piles het volgende:

[..]

Neu, ik kijk nooit Nachtegiel
Ah, jammer!..
Pilesdinsdag 18 maart 2008 @ 22:41
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:40 schreef Tism het volgende:

[..]

Ah, jammer!..
Weet je nog wanneer / hoelaat het was?
Tismdinsdag 18 maart 2008 @ 22:46
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:41 schreef Piles het volgende:

[..]

Weet je nog wanneer / hoelaat het was?
Mja, op Vrijdag of Zaterdagnacht ergens, hoelaat dat was, dat zou ik echt niet meer weten..
Pilesdinsdag 18 maart 2008 @ 22:50
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:46 schreef Tism het volgende:

[..]

Mja, op Vrijdag of Zaterdagnacht ergens, hoelaat dat was, dat zou ik echt niet meer weten..
Ja, vrijdag op zaterdag, tussen 1 en 4
Bedoelde meer de datum
Maar laat maar
Tismdinsdag 18 maart 2008 @ 22:51
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:50 schreef Piles het volgende:

[..]

Ja, vrijdag op zaterdag, tussen 1 en 4
Bedoelde meer de datum
Maar laat maar
..
Pilesdinsdag 18 maart 2008 @ 22:52
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:51 schreef Tism het volgende:

[..]

..
Volgende week wordt echt met die pakketjes afleveren

SunChaserdinsdag 18 maart 2008 @ 23:12
Tis wel geinig maar niet meer dan dat
HeinekenAFCAwoensdag 19 maart 2008 @ 11:30
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:36 schreef k_man het volgende:
Dieren de stress injagen. Leuk zeg.
Slechte zaak inderdaad .

Verder is het wel vermakelijk.
RaymanNLwoensdag 19 maart 2008 @ 11:44
Ik vind het toch best wel een vermakelijke programma. Dit ga ik zeker vaker kijken
HeinekenAFCAwoensdag 19 maart 2008 @ 11:45
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 20:28 schreef Mediaspotter het volgende:
Vanavond tongen Yolanthe en Jennifer met elkaar!
Het was er niet
RaymanNLwoensdag 19 maart 2008 @ 11:49
quote:
Op woensdag 19 maart 2008 11:45 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Het was er niet
Was dat niet vorige week al?
DaFrenkwoensdag 19 maart 2008 @ 18:04
Nu je het zegt, zou goed kunnen!
Freezorwoensdag 19 maart 2008 @ 19:48
quote:
Op woensdag 12 maart 2008 13:22 schreef Remzz het volgende:
Hanna Verboom
Ofyles2donderdag 20 maart 2008 @ 00:27
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 22:36 schreef k_man het volgende:
Dieren de stress injagen. Leuk zeg.
En dan vind ik het jammer dat Peer Mascini zich leent voor deze Sjonnies en Anita's.
DaFrenkdonderdag 20 maart 2008 @ 10:14
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 00:27 schreef Ofyles2 het volgende:

[..]

En dan vind ik het jammer dat Peer Mascini zich leent voor deze Sjonnies en Anita's.
Hij liet wel een koe op klompen lopen en een bommetje maken
shiNinG_staRdonderdag 20 maart 2008 @ 18:52
Tof programma . Alleen dat spugen en rochels vind ik flauw en onsmakelijk . En dat met de lama's was ook minder .
HeinekenAFCAdonderdag 20 maart 2008 @ 18:57
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:52 schreef shiNinG_staR het volgende:
Tof programma . Alleen dat spugen en rochels vind ik flauw en onsmakelijk . En dat met de lama's was ook minder .
Off topic: Nog gefeliciteerd
sander89donderdag 20 maart 2008 @ 19:03
Gaat effe via internet uitzendingen kijken, ga denk ik maar is volgen
shiNinG_staRdonderdag 20 maart 2008 @ 19:04
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 18:57 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Off topic: Nog gefeliciteerd
thanx
DaFrenkdinsdag 25 maart 2008 @ 18:01
Vanavond weer een aflevering Met het pakketje bezorgen in lingerie
HeinekenAFCAdinsdag 25 maart 2008 @ 18:05
Absoluut weer kijken vanavond. Er is toch geen voetbal.
kikoooooodinsdag 25 maart 2008 @ 18:07
Ik keek gister ff de uitzending van vorige week via uitzendinggemist en ik lag echt helemaal dubbel om dat kleine kutmarokkaantje. "He willie, heb je nog xtc voor me?"
veldmuisdinsdag 25 maart 2008 @ 22:08
Joa op de buis!
Ambrosiusdinsdag 25 maart 2008 @ 22:14
Nicolette .
TheArtdinsdag 25 maart 2008 @ 22:16
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:14 schreef Ambrosius het volgende:
Nicolette .
Dat zag er toch even fijn uit
TheArtdinsdag 25 maart 2008 @ 22:17
Oe alweer
Tismdinsdag 25 maart 2008 @ 22:17
Lol!..
..
HeinekenAFCAdinsdag 25 maart 2008 @ 22:18
Leuke aflevering
VoreGdinsdag 25 maart 2008 @ 22:22
Leuke aflevering dit .

Dennis was trouwens niet slim bezig met het kattenvoer, kopen ze het grootste blik voer dat er is ...
Pilesdinsdag 25 maart 2008 @ 22:28
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:14 schreef Ambrosius het volgende:
Nicolette .
Gemist
BVOdinsdag 25 maart 2008 @ 22:29
WTF weegt zij 46?!?
Greetingsdinsdag 25 maart 2008 @ 22:30
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:29 schreef BVO het volgende:
WTF weegt zij 46?!?
Ik wou het ook net posten... dacht dat ze een geintje maakte
En 70 kilo voor die Tygo is ook erg laag zeg....
TheArtdinsdag 25 maart 2008 @ 22:31
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:29 schreef BVO het volgende:
WTF weegt zij 46?!?
Ja

Maar Jennifer net was ook
HeinekenAFCAdinsdag 25 maart 2008 @ 22:32
Jennifer was 44,5 toch?
BVOdinsdag 25 maart 2008 @ 22:33
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:30 schreef Greetings het volgende:

[..]

Ik wou het ook net posten... dacht dat ze een geintje maakte
En 70 kilo voor die Tygo is ook erg laag zeg....
Gezien wat hij gesnoven heeft verbaast me dat minder . Maar 46 is echt een twaalfjarig meisje's gewicht.
Freezordinsdag 25 maart 2008 @ 22:33
Hannah verdomd weinig in ondergoed gezien
veldmuisdinsdag 25 maart 2008 @ 22:33
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:14 schreef Ambrosius het volgende:
Nicolette .
Ja, dat viel niet tegen.
veldmuisdinsdag 25 maart 2008 @ 22:33
Die MacVrouw had best tetten zeg.
Tismdinsdag 25 maart 2008 @ 22:35
Op tv lijkt alles groter..
DomienVerschuurendinsdag 25 maart 2008 @ 22:36
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:29 schreef BVO het volgende:
WTF weegt zij 46?!?
Ah, ik ben niet de enige die er heftig van schrok.. Jennifer Hoffman, 27 jaar, die rond de 45 kilo weegt?! Lijkt me niet echt gezond, wel?
speknekdinsdag 25 maart 2008 @ 22:37
Wat een geweldige aflevering .

Iemand caps?
speknekdinsdag 25 maart 2008 @ 22:37
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:36 schreef DomienVerschuuren het volgende:
Ah, ik ben niet de enige die er heftig van schrok.. Jennifer Hoffman, 27 jaar, die rond de 45 kilo weegt?! Lijkt me niet echt gezond, wel?
D'r lichaam zag er gezond uit.
SunChaserdinsdag 25 maart 2008 @ 22:38
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:29 schreef BVO het volgende:
WTF weegt zij 46?!?
44,5

En ze vond t wel lekker in dr ondergoed volgens mij. Yolanthe deed alleen dr trui uit.
DomienVerschuurendinsdag 25 maart 2008 @ 22:38
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:37 schreef speknek het volgende:

[..]

D'r lichaam zag er gezond uit.
Nouja.. Gezond. Vooral heet natuurlijk. Maar 45?! Ik kan het me niet voorstellen, met dat lichaam.
DaFrenkdinsdag 25 maart 2008 @ 22:39
Zo zeg.. dat was geen verkeerde aflevering

Volgende pas 15 april dus.
SunChaserdinsdag 25 maart 2008 @ 22:40
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:37 schreef speknek het volgende:
Wat een geweldige aflevering .

Iemand caps?
www.mokkels.nl staan ze zo wel
veldmuisdinsdag 25 maart 2008 @ 22:42
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:39 schreef DaFrenk het volgende:
Zo zeg.. dat was geen verkeerde aflevering

Volgende pas 15 april dus.
Ja, zonde. Ik had vanmiddag uit verveling de andere 2 afleveringen zitten kijken, en zag net op tijd dat het vanavond op tv was. Vandaag een overload, nu weken wachten
SunChaserdinsdag 25 maart 2008 @ 22:47
Ik vind t trouwens wel Over de Rooie Recycled
SunChaserdinsdag 25 maart 2008 @ 22:48
de eerste cap: http://forum.mokkels.nl/5(...)ennifer-hoffman.html
jorienvdherikdinsdag 25 maart 2008 @ 22:49
Maar eens teurgkijken op UG
SunChaserdinsdag 25 maart 2008 @ 22:49
Hofman heeft 2 slipjes over elkaar?
veldmuisdinsdag 25 maart 2008 @ 22:49
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:47 schreef SunChaser het volgende:
Ik vind t trouwens wel Over de Rooie Recycled
Dat concept was wel aardig anders, maar nu je het zegt

Over de roooie had wel debielere opdrachten trouwens
DaFrenkdinsdag 25 maart 2008 @ 22:57
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:49 schreef SunChaser het volgende:
Hofman heeft 2 slipjes over elkaar?
Inderdaad, dat viel me ook al op.
SunChaserdinsdag 25 maart 2008 @ 23:02
http://forum.mokkels.nl/5(...)e-van-kasbergen.html
HeinekenAFCAwoensdag 26 maart 2008 @ 11:02
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:49 schreef veldmuis het volgende:

[..]

Over de roooie had wel debielere opdrachten trouwens
Old skool
Enfermerawoensdag 26 maart 2008 @ 18:36
Misschien dat die weegschaal raar stond in de auto waardoor hij een verkeerd gewicht aangaf?
Ik vond het ook nogal laag, heb zelf maatje 34 maar ben toch echt rond de 58 kg 's ochtends. Dat klopt voor geen meter dus.
Ik moest echt zooo lachen om die gasten in hun thermo-ondergoed, omfg Echt helden op sokken vond ik het xD
WammesWaggeldonderdag 27 maart 2008 @ 01:31
Als ik die chicks zo in hun BH in dat busje zie zitten moet ik ineens denken aan de Bangbus
RoodWitBlauwzondag 30 maart 2008 @ 16:10
quote:
Op donderdag 27 maart 2008 01:31 schreef WammesWaggel het volgende:
Als ik die chicks zo in hun BH in dat busje zie zitten moet ik ineens denken aan de Bangbus




bangbus is trouwens ook oldskool
EvilMarczondag 30 maart 2008 @ 16:43
quote:
Op donderdag 27 maart 2008 01:31 schreef WammesWaggel het volgende:
Als ik die chicks zo in hun BH in dat busje zie zitten moet ik ineens denken aan de Bangbus
Als dat nu het nieuwe programma van bnn is
EvilMarczondag 30 maart 2008 @ 16:45
Met de crew van crazy88
pindapellerdinsdag 1 april 2008 @ 21:27
vanavond geen uitzending ervan?:(
veldmuisdinsdag 1 april 2008 @ 21:31
jawel is net afgelopen was om 8 uur al
Pilesdinsdag 1 april 2008 @ 21:31
Idd, ben je mooi te laat
WebForcedinsdag 1 april 2008 @ 23:29
quote:
Op dinsdag 25 maart 2008 22:38 schreef SunChaser het volgende:

[..]

44,5

En ze vond t wel lekker in dr ondergoed volgens mij. Yolanthe deed alleen dr trui uit.
Ze drukte zich ook omhoog, ze hield zich aan beide kanten vast aan de stoelen .

Leuk programma, vooral die vindingen van de heren, thermoondergoed halen en gewoon ALLE opdrachten uitvoeren in ondergoed
Tommekedinsdag 1 april 2008 @ 23:57
Die vent die door Yolanthe werd geholpen met oversteken
vitessezuid113woensdag 2 april 2008 @ 13:13
helaas gemist gister , maar even zoeken op uitzending gemist dan.
SunChaserwoensdag 2 april 2008 @ 13:22
quote:
Op woensdag 2 april 2008 13:13 schreef vitessezuid113 het volgende:
helaas gemist gister , maar even zoeken op uitzending gemist dan.
er was voetbal
vitessezuid113woensdag 2 april 2008 @ 13:31
quote:
Op woensdag 2 april 2008 13:22 schreef SunChaser het volgende:

[..]

er was voetbal
was dan nog een stomme 1 april grap hierboven , heb ned 3 wel gezien en vooraf was dwdd , had het kunnen weten
BartDaMandonderdag 3 april 2008 @ 11:51
Nou klinkt wel vet eigenlijk.
HeinekenAFCAdonderdag 3 april 2008 @ 11:53
En volgende week is er weer voetbal.
W2Odonderdag 3 april 2008 @ 16:51
Ff volgen
EvilMarcdonderdag 3 april 2008 @ 19:53
IS ER NU WEL OF GEEN AFLEVERING GEWEEST?
En wanneer komt de volgende
HeinekenAFCAdonderdag 3 april 2008 @ 21:10
Er is geen aflevering geweest

En de volgende is 15 april.
EvilMarcdonderdag 3 april 2008 @ 21:43
quote:
Op donderdag 3 april 2008 21:10 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Er is geen aflevering geweest

En de volgende is 15 april.
kut
ZigoSOSdinsdag 8 april 2008 @ 18:26
tvp
Balen dat er 2 keer geen aflevering is
DaFrenkdinsdag 8 april 2008 @ 19:25
Idd.. nog een week wachten
Enfermeradinsdag 8 april 2008 @ 20:55
Echt he, 15 april pas. Pff. Superjammer. Magoed.
cygnusxzondag 13 april 2008 @ 20:21
ik dacht al dat het gecancelled was
vitessezuid113maandag 14 april 2008 @ 22:54
Morgen weer dus
DaFrenkmaandag 14 april 2008 @ 22:55
Leuk Hopelijk vergeet ik het niet aangezien het er 2 weken niet meer is geweest.
Tismmaandag 14 april 2008 @ 22:56
quote:
Op maandag 14 april 2008 22:54 schreef vitessezuid113 het volgende:
Morgen weer dus
Schop deze topic tegen die tijd dan nog maar eens omhoog!..
TerroRobbiedinsdag 15 april 2008 @ 00:09
Wel een leuk programma om te zien
Ambrosiusdinsdag 15 april 2008 @ 21:37
Om 22.00 dus weer..
vitessezuid113dinsdag 15 april 2008 @ 21:59
quote:
Op maandag 14 april 2008 22:56 schreef Tism het volgende:

[..]

Schop deze topic tegen die tijd dan nog maar eens omhoog!..
een schop op verzoek
sander89dinsdag 15 april 2008 @ 22:05
Begint
Tismdinsdag 15 april 2008 @ 22:06
* Checkt!
Ambrosiusdinsdag 15 april 2008 @ 22:13
De cameraman over z'n nek .
Enfermeradinsdag 15 april 2008 @ 22:17
En die gasten weer niet zo heel slim bezig met die eieren he, als je het vergelijkt met die meiden Maar wel superkomisch xD
Tismdinsdag 15 april 2008 @ 22:18
Creëer een file van minimaal 25 auto's!..
vitessezuid113dinsdag 15 april 2008 @ 22:28
6 mei pas weer de volgende.
Tismdinsdag 15 april 2008 @ 22:28
Tot over 3 weken!..

..
DaFrenkdinsdag 15 april 2008 @ 22:29
3 weken?

Verder wel weer leuke aflevering

quote:
Op dinsdag 15 april 2008 22:13 schreef Ambrosius het volgende:
De cameraman over z'n nek .
Geluidsman
Canisfiredinsdag 15 april 2008 @ 22:35
Tof dat ze allemaal gingen kotsen.
Verder vond ik het een matige aflevering . De vorige heb ik pas terug gezien op uitzending gemist.nl
En die waren toch leuker. Inderdaad matig dat ze om de drie weken er eentje uitzenden.
Waarom is dat ? europees voetbal ?
Ambrosiusdinsdag 15 april 2008 @ 22:41
quote:
Op dinsdag 15 april 2008 22:35 schreef Canisfire het volgende:
Waarom is dat ? europees voetbal ?
Ja.
Enfermerawoensdag 16 april 2008 @ 00:16
Noujazeg, weer zo lang wachten? Het zou verboden moeten worden.
HeinekenAFCAwoensdag 16 april 2008 @ 09:30
Haha, met die cameraman was echt mooi .

Verder is het wel erg vaag dat we nu weer drie weken moeten wachten op de volgende uitzending. Maar goed, halve finale CL is ook niet verkeerd .
Vlinderwoensdag 16 april 2008 @ 10:36
Ik vind Dennis zo'n bikkel. Die doet echt alle gore dingen!
shiNinG_staRwoensdag 16 april 2008 @ 12:05
Dennis
alorsdonderdag 17 april 2008 @ 10:47
Ahaha wat ze volgende week moeten doen

Wat kregen die jongens trouwens veel punten voor hun opdrachten steeds, zeker omdat het anders niet meer zo spannend zou zijn.
TerroRobbiedonderdag 17 april 2008 @ 10:58
Hanna's ogen
HeinekenAFCAdonderdag 17 april 2008 @ 11:26
quote:
Op donderdag 17 april 2008 10:47 schreef alors het volgende:
Ahaha wat ze volgende week moeten doen
Niets?
Tim86donderdag 17 april 2008 @ 13:30
Hanna is echt strontsaai in vergelijking met de rest..
EvilMarcdonderdag 17 april 2008 @ 17:21
quote:
Op donderdag 17 april 2008 13:30 schreef Tim86 het volgende:
Hanna is echt strontsaai in vergelijking met de rest..
Die meiden zijn sowieso alleen tof voor die ondergoed opdrachten e.d. Het mannen-team is veel vetter
Canisfiredonderdag 17 april 2008 @ 19:14
Inderdaad de mannen bestaat gewoon echt uit toffe gasten.
De twee tofste. dude's van bnn. Plus de beste acteur van Nederland.
En Willy is Willy. Wat kan je daar over zeggen.
Van de vrouwen is alleen Nicolet echt tof .
Sanderrrrdonderdag 17 april 2008 @ 19:52
quote:
Op donderdag 17 april 2008 19:14 schreef Canisfire het volgende:
Van de vrouwen is alleen Nicolet echt tof .
Die vind ik dan weer het minst-tofste.
Tim86donderdag 17 april 2008 @ 20:17
en het feit dat de vrouwen dan aan de kaviaar gaan ipv echte eieren zou gewoon minpunten moeten betekenen..net als dat vliegtuig..

Alles is toch zo geregisseerd en geplakt dat het tot de laatste opdracht spannend is

maar wel vermakelijke tv
shiNinG_staRdonderdag 17 april 2008 @ 21:09
Alsof het om de spanning van de punten gaat .
men_in_reddonderdag 17 april 2008 @ 23:33
quote:
Op donderdag 17 april 2008 21:09 schreef shiNinG_staR het volgende:
Alsof het om de spanning van de punten gaat .
nou voor de 4 mannen en vrouwen wel,
men_in_reddinsdag 6 mei 2008 @ 22:00
na de ster
Enfermeradinsdag 6 mei 2008 @ 22:07
Jeujjjjj tis weer begonnen
Sanderrrrdinsdag 6 mei 2008 @ 22:31
Leuke aflevering vandaag Alleen minder dat ze 1 persoon moesten wisselen.
sander89dinsdag 6 mei 2008 @ 22:34
Dam begin gemist(5/10 min), maar was weer leuk, die Yolanthe ook likt gewoon Dennis zijn hele kont af
Tim86woensdag 7 mei 2008 @ 00:12
Wiwa blijft briljant
Sanderrrrwoensdag 7 mei 2008 @ 00:14
quote:
Op dinsdag 6 mei 2008 22:34 schreef sander89 het volgende:
Dam begin gemist(5/10 min), maar was weer leuk, die Yolanthe ook likt gewoon Dennis zijn hele kont af
Leuk voor Jantje Smit ook.
sander89woensdag 7 mei 2008 @ 00:29
quote:
Op woensdag 7 mei 2008 00:14 schreef Sanderrrr het volgende:

[..]

Leuk voor Jantje Smit ook.
Haha, volgens mij houdt die wel van beetje wilde vrouw

Maar staat nog geen eens op FP

Yolanthe likt kont van Dennis Storm
vitessezuid113woensdag 7 mei 2008 @ 00:31
gemist
Greetingswoensdag 7 mei 2008 @ 03:27
quote:
Op woensdag 7 mei 2008 00:31 schreef vitessezuid113 het volgende:
gemist
Ooit van www.uitzendinggemist.nl gehoord?
DaFrenkvrijdag 9 mei 2008 @ 16:35
Zo.. heb hem ook even terug gekeken. Leuke aflevering.. maar die dropveter was echt goor

Volgende keer ziet er ook leuk uit..
WammesWaggelvrijdag 9 mei 2008 @ 18:21
Yolanthe likt wel geil zeg ¬
DaFrenkdinsdag 13 mei 2008 @ 11:22
Vanavond weer een aflevering, en volgens uitzendinggemist zou het de laatste aflevering zijn!
Tim86dinsdag 13 mei 2008 @ 11:29
eindelijk de zoenende vrouwen dus
sander89dinsdag 13 mei 2008 @ 14:13
Ja helaas laatste aflevering, kan vanavond niet kijken dus zal wel uitzendinggemist worden.
Enfermeradinsdag 13 mei 2008 @ 14:30
Echt, nou al de laatste? zoveel afleveringen zijn er toch niet geweest??
Greetingsdinsdag 13 mei 2008 @ 21:08
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 14:30 schreef Enfermera het volgende:
Echt, nou al de laatste? zoveel afleveringen zijn er toch niet geweest??
De laatste van de 6 ja. Je kan natuurlijk ook moeilijk 500 lollige opdrachten verzinnen, gaat ook eens vervelen lijkt me. Dan liever volgend jaar een nieuw seizoen.
Tim86dinsdag 13 mei 2008 @ 21:15
Inderdaad, met een nieuwe, frisse groep. Wordt alleen wel moeilijk om de kwaliteit van de mensen van nu weer te halen, vooral qua mannen.
Enfermeradinsdag 13 mei 2008 @ 21:20
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 21:08 schreef Greetings het volgende:

[..]

De laatste van de 6 ja. Je kan natuurlijk ook moeilijk 500 lollige opdrachten verzinnen, gaat ook eens vervelen lijkt me. Dan liever volgend jaar een nieuw seizoen.
Ja, is ook waar. Ik had alleen het idee dat het er veel meer waren xD
Ambrosiusdinsdag 13 mei 2008 @ 22:08
Het begint.
men_in_reddinsdag 13 mei 2008 @ 22:18
jezus ze filmdem de verkeerde, is die cameraman homo ofzo?
Sanderrrrdinsdag 13 mei 2008 @ 22:19
Leuk programma!
TerroRobbiedinsdag 13 mei 2008 @ 22:31
Die puntentelling is wel triest
Pilesdinsdag 13 mei 2008 @ 22:32
Anti-climax van de eindstrijd
Tinuzzz_Talpadinsdag 13 mei 2008 @ 22:32
Die vrouwen kregen de hele tijd bonuspunten van die Peer.
Haunterdinsdag 13 mei 2008 @ 22:35
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 22:18 schreef men_in_red het volgende:
jezus ze filmdem de verkeerde, is die cameraman homo ofzo?
Dat dus.
Ambrosiuswoensdag 14 mei 2008 @ 00:19
Waarom ging Yolanthe niet mee douchen ?
sander89woensdag 14 mei 2008 @ 02:05
Net effe laatste aflevering gekeken, maar mannen team heeft gewoon niet alle opdrachten gedaan of kunnen doen, anders hadden ze waarschijnlijk wel gewonnen.
EvilMarcwoensdag 14 mei 2008 @ 08:25
Geloof je serieus dat het zo werkt?
TerroRobbiewoensdag 14 mei 2008 @ 10:23
quote:
Op woensdag 14 mei 2008 00:19 schreef Ambrosius het volgende:
Waarom ging Yolanthe niet mee douchen ?
En H nn h deed ook stom
Tim86woensdag 14 mei 2008 @ 12:54
quote:
Op woensdag 14 mei 2008 08:25 schreef EvilMarc het volgende:
Geloof je serieus dat het zo werkt?
Het feit dat de laatste opdracht pas beslissing kon brengen was natuurlijk puur toeval inderdaad