Nee, die had ik wel besteld.quote:Op donderdag 6 maart 2008 19:54 schreef HeaRt_woRm het volgende:
Ik bedoelde deze:
[ afbeelding ]
Maar toch maar niet, aangezien ze normaal iets van ¤30,00 kosten
Psst Sebasserquote:Op woensdag 5 maart 2008 13:39 schreef Asgard het volgende:
Sebasser welke messen heb jij besteld?
Paypal heeft vandaag het geld overgeschreven dus zometeen ff bestellingen plaatsen
volgens mij heb ik die shockpen ook gekocht. maar dat was niet zo'n donders succesquote:Op donderdag 6 maart 2008 20:42 schreef canin het volgende:
Mn bestelling is vandaag binnen gekomen:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.774
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.8566
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.2663
Bij mij stelt hij ook weinig voor, heb hem bij een aantal mensen uitgeprobeerd en niemand had een echte schrik reactie. Je voelt wel een schockje, maar dat voelt meer als een soort krampje in je vinger.quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:18 schreef rulerofdeath het volgende:
[..]
volgens mij heb ik die shockpen ook gekocht. maar dat was niet zo'n donders succes![]()
hoe is de jouwe?
IUk heb er 40 van. 1 kwijt, 1 gebroken in 3 stukken, en ik heb nu een lading waar alle zijkantjes vanaf knappen.quote:Op donderdag 6 maart 2008 21:51 schreef RacerDKB het volgende:
Ik vind het zo jammer dat er geen automatischuitschuifmessen zijn
Hoe duur zijn de duurste RE magneten en wat is het SKU?
Want ik had die 10mm dingen ofzo, die ene die iedereen koopt, en daar zijn er al 11 van de 20 van gebroken ofzo
prijs? sku?quote:Op donderdag 6 maart 2008 22:34 schreef MissyMirjaM het volgende:
[ afbeelding ]
tofheid
dat hadden we vroeger thuis, tof speelgoed, blauwe plekken
thnx.quote:Op donderdag 6 maart 2008 22:57 schreef MissyMirjaM het volgende:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11379
4,71 dollar..
C4, dat is toch een explosief?quote:Op donderdag 6 maart 2008 23:00 schreef MissyMirjaM het volgende:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11200
wat houdt dat (C4) in?
je hebt verschillende groottes.quote:Op donderdag 6 maart 2008 23:00 schreef MissyMirjaM het volgende:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11200
wat houdt dat (C4) in?
De grootte van dat zakje in inch staat er toch bij? En dan gewoon weer in google het aantal inch to cm intypen zoals ik vorige keer uitlegdequote:Op donderdag 6 maart 2008 23:06 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik zie het ja, gaat t/m C6
niemand weet zeker zo uit z'n hoofd hoe dat ongeveer werkt?
ik kom op google bij sanyo VPC-C3, sanyo Xacti VPC-C4 en sanyo Xacti VPC-C5 uitquote:Op donderdag 6 maart 2008 23:03 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
C4, dat is toch een explosief?
Ik denk in dit geval dat het voor de Canon C4 is, of weet ik veel welk merk camera.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |