Het probleem is dat als je daar een touwtje aan maakt, je je camera scheef trekt als je het touwtje spant. Juist doordat een normale bout maar een hele klein kop heeft trek je je camera niet scheef.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 19:06 schreef Ouwesok het volgende:
Beetje rondzoeken bij fotowinkels kan ook wel eens wonderen doen.
Van Hama worden die schoeven geleverd in pakjes van vijf stuks voor zo'n 19 eur. Met een beetje geluk heeft er iemand zo'n pakje nog in het rek hangen.
Een sleuf in de kop zagen tot aan de schroefdraad?quote:Het probleem is dat als je daar een touwtje aan maakt, je je camera scheef trekt als je het touwtje spant. Juist doordat een normale bout maar een hele klein kop heeft trek je je camera niet scheef.
Wel als je je er niet teveel bij in je hoofd haalt.quote:Op zondag 9 maart 2008 10:44 schreef Doodkapje het volgende:
Zo te lezen ga je het niet redden met die ene Euro
Oh dat zeker... of je er nou 1 euro of 3 euro aan uitgeeft... het blijft dan een nuttig ding voor weinig geld,... maar blijkbaar kom je gewoon niet zo 1-2-3 aan zo'n schroef. Moet volgend weekend toch in Heerlen zijn, dus dan ga ik wel bij dat fabory dinges langs...quote:Op zondag 9 maart 2008 10:50 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Wel als je je er niet teveel bij in je hoofd haalt.
Wanneer je zoveel spanning op de lijn zet dat je camera scheef gaat hangen doe je iets niet goed. Het draadje/het kettinkje moet strak staan maar ook niet meer dan dat anders krijg je weer een heel ander soort bewegingsonscherpte.
Gewoon kwestie dus van zo'n schroef zien te bemachtigen en er vervolgens het lijntje of kettinkje aan bevestigen en proberen maar.
Al zou je een budgetoverschrijding van 300% maken, dan nog zit je niet aan een fractie van het bedrag dat je kwijt zou zijn als deze oplossing door Manfrotto zou worden vermarkt.
Zo is datquote:Op maandag 10 maart 2008 00:12 schreef Isdatzo het volgende:
of je kweekt gewoon een vaste hand.. veel simpeler![]()
Mwah, hoe je zoiets kweekt? Oefenenquote:Op maandag 10 maart 2008 19:54 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Zo is datMaar hoe je zoiets 'kweekt'?
Gelukkig ben ik, getuige de redelijke foto's met een lange sluitertijd, gezegend met een behoorlijk vaste hand.
Ik voorzie een patstopic![]()
Oja, die is ook in staat om een 20D+ grip + 300f4 ofzo (of andere telelens) te dragen zonder voorover te kukelenquote:Op maandag 10 maart 2008 21:53 schreef Asics het volgende:
je hebt ook al een mini driepoot voor 10 euro - lijkt me een betere investering
Bij een 300D met 50mm gaat het al mis.quote:Op maandag 10 maart 2008 22:41 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Oja, die is ook in staat om een 20D+ grip + 300f4 ofzo (of andere telelens) te dragen zonder voorover te kukelen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |