En zeker.quote:Op maandag 24 maart 2008 11:48 schreef RayMania het volgende:
Trezeguet, voormalig wereld en Europees kampioen met Frankrijk zal waarschijnlijk ook het EK missen, omdat de bondscoach de voorkeur geeft aan spitsen als Saha, Benzema, Ribery, etc.
pfftquote:Tsjech Sirl niet actief op EK
Geschreven op maandag, 19 mei om 17:58
Radek Sirl, kersvers UEFA Cup-winnaar met zijn ploeg Zenit Sint Petersburg, is aankomende zomer niet te bewonderen in Oostenrijk en Zwitserland. De Tsjechische verdediger heeft een blessure aan zijn kruisband en moet minimaal een maand rust houden. ”Zijn blessure is ernstig. De behandeling duurt zeker drie weken en Radek zal dus niet opgesteld kunnen worden op het EK,” zei bondscoach Karel Brücker maandagmiddag in een verklaring.
De 27-jarige Sirl speelde tot op heden slechts één interland voor het nationale team, maar heeft zich met zijn sterke spel bij Zenit weer in de kijker gespeeld bij Brückner. Voor 28 mei zal bekend worden wie er als vervanger wordt meegenomen naar de Alpenlanden.
quote:Ovidiu Petre mist EK
BOEKAREST - De Roemeense international Ovidiu Petre kan het EK voetbal vergeten. Een laatste medische controle wees maandag uit dat de verdedigende middenvelder van Steaua Boekarest een band heeft beschadigd in de rechterknie.
Hij liep de kwetsuur op tijdens een korte vakantie in Turkije. De kans bestaat dat bondscoach Victor Piturca, die eerder deze maand een voorlopige selectie bekend maakte van 26 spelers, een vervanger oproept voor Petre, 22-voudig international. Roemenië is op het EK ingedeeld in een groep met Nederland, Frankrijk en Italië.
(ANP)
Alweer, jaquote:Op dinsdag 20 mei 2008 14:34 schreef Happel het volgende:
Tjechië heeft aardig wat problemen met blessures.
quote:Voor Blaise N'Kufo geen Europees kampioenschap in Zwitserland. De aanvaller van FC Twente kampt met een blessure en moet enkele weken rust houden. Deelname aan Euro 2008 is zodoende onmogelijk.
De 32-jarige N'Kufo meldde zich dinsdag in het Zwitserse trainingskamp met een liesblessure. Nader onderzoek heeft uitgewezen dat de eindronde van het EK niet haalbaar is voor de sterke aanvaller.
De vijftienvoudig international was dit seizoen topscorer van FC Twente met 22 doelpunten in de Eredivisie, waarmee hij tweede was op de topscorerslijst.
Bondscoach Köbi Kuhn riep Thomas Häberli op als vervanger van N'Kufo in de voorlopige Zwitserse selectie. De 34-jarige aanvaller van Young Boys heeft één interland op zijn naam staan, in september 2004 voetbalde hij mee tijdens de 6-0 zege op de Farøer. Dit seizoen maakte hij achttien goals, waarmee hij als tweede eindigde op de topscorerslijst van de Zwitserse competitie.
Hopelijk redt Zlatan het hoorquote:Op zaterdag 24 mei 2008 11:05 schreef venomsnake het volgende:
Volgens Expressen.se is het erg onzeker of Zlatan het EK gaat halen. Hij kampt met een knieblessure.
Als hij het toch niet gaat redden zal Marcus Berg opgeroepen worden.
Iddquote:Op donderdag 22 mei 2008 01:41 schreef sjimz het volgende:
De Zwitsers en de Tsjechen zijn wel echte pechvogels.
quote:Turk Gökhan Gonül haakt af voor EK
25 mei 2008
Voor Gökhan Gönül zit het seizoen erop. De 23-jarige rechtsback verheugde zich op een EK-avontuur met Turkije, maar moet door dat plan een streep zetten. De verdediger moet vier weken rust houden vanwege een beschadigd middenvoetsbeentje. Bondscoach Fatih Terim roept geen vervanger op.
Gökhan maakte een goed seizoen door bij Fenerbahçe, waarmee hij tot de kwartfinale van de Champions League reikte. De viervoudig international valt door zijn blessure echter buiten de EK-boot. Turkije speelt zijn eerste EK-wedstrijd over dertien dagen in Genève tegen Portugal.
Baal er ook wel van, dit is een gemis. Voor Nederland beter, voor het EK niet natuurlijk.quote:
serieus? weg kansen voor het ekquote:Op dinsdag 3 juni 2008 17:27 schreef sjimz het volgende:
Pogrebnyak mist ook definitief het EK.
Pavlyuchenko is al een uitstekende vervanger.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 17:32 schreef DANILXL het volgende:
[..]
serieus? weg kansen voor het ek
of roept hiddink kerzhakov op
Idd want Hiddink denkt dat hij nog kan spelen.quote:Op woensdag 4 juni 2008 17:26 schreef methodmich het volgende:
Nee, Hiddink laat hem er gewoon bij toch?
quote:Beenhakker moet alsnog speler vervangen in EK selectie
Leo Beenhakker kan tijdens het EK geen beroep doen op Jakub Blaszczykowski. De 22-jarige middenvelder van Borussia Dortmund is donderdag tijdens de training in Bad Waltensdorf opnieuw geblesseerd geraakt aan het dijbeen.
Blaszczykowski liep de kwetsuur twee weken geleden tijdens het trainingskamp op, maar leek net op tijd hersteld. "Het gaat om dezelfde bovenbeenspier. Medisch onderzoek heeft uitgewezen dat zijn deelname aan het EK niet meer mogelijk is", zei woordvoerster Magda Alf van de Poolse voetbalbond.
Als vervanger heeft Beenhakker Lukasz Piszczek opgeroepen. Deze 23-jarige aanvaller van Hertha BSC was in mei afgevallen, maar moest zich beschikbaar houden in geval van calamiteiten. De wissel moet nog wel goedgekeurd worden door de UEFA.
Polen opent het EK zondag tegen Duitsland. Dat beladen duel inspireerde een Pools tabloid tot een veelbesproken fotomontage met Beenhakker, waarin hij gevraagd wordt de 'koppen te snellen' van Michael Ballack en Joachim Löw.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |