Die gasten zijn ook erg snel op hun tenen getrapt.. .wij hebben ooit eens gezongen toen Polak daar nog speeldequote:Op donderdag 28 februari 2008 09:57 schreef tripack het volgende:
de creatiefste "supporters" zitten tog wel in het ado stadion![]()
wat die er allemaal niet uit hebben gegooid en het rijmde meestal nog ook
ach jah... midden noord, standaard dronken en/of stoned.... dan krijg je dat soort dingenquote:Op donderdag 28 februari 2008 10:00 schreef Sgele het volgende:
[..]
Die gasten zijn ook erg snel op hun tenen getrapt.. .wij hebben ooit eens gezongen toen Polak daar nog speelde
"Polak, Polak je moeder is voor NAC"
Begonnen ze ineens allemaal met bekertjes en aanstekers te gooien
Ja en die gooien niet alleen met zinnen... maar ook met de stoeltjesquote:Op donderdag 28 februari 2008 09:57 schreef tripack het volgende:
de creatiefste "supporters" zitten tog wel in het ado stadion![]()
wat die er allemaal niet uit hebben gegooid en het rijmde meestal nog ook
quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:02 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
Ja en die gooien niet alleen met zinnen... maar ook met de stoeltjes
Haha wat dan?quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:10 schreef WhiteLightning het volgende:
ik lach me echt hier helemaal rot! mn collega krijgt allemaal gezeik
Krijg je tenminste waar voor je geld, je mag immers een stoeltje mee naar huis nemen!quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:10 schreef Sgele het volgende:
[..]Ook dat nog ja.. supporter met hart en stoel...eerhm ziel
idd, gezellig bbq op het veldquote:Op donderdag 28 februari 2008 10:11 schreef Bellerophon het volgende:
Leuke supporters daar bij Ado
[ afbeelding ]
jah tog jammer dat ze nog blijven bestaan... van mij mogen ze ado wel opdoeken....quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:12 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
idd, gezellig bbq op het veldoh nee, het zijn brandende fakkels haha
ado is geen ado meer sinds het nieuwe stadion. vind het wel jammer hoor.quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:14 schreef tripack het volgende:
[..]
jah tog jammer dat ze nog blijven bestaan... van mij mogen ze ado wel opdoeken....
Ado = Rellenquote:Op donderdag 28 februari 2008 10:15 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
ado is geen ado meer sinds het nieuwe stadion. vind het wel jammer hoor.
paar weken geleden ging ik uiteten voor me broertjes verjaardag was in het zuiderpark. en moest ik parkeren bij het oude stadion. komt er een familie uit brabant (was goed hoorbaar) en vraagt aan mij waar is het ado den haag stadion? ik zo uhmz dat was hier...maar waar het nieuwe precies is.... ik weet het nietquote:Op donderdag 28 februari 2008 10:15 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
ado is geen ado meer sinds het nieuwe stadion. vind het wel jammer hoor.
Ik had ze de weg naar de Kuip gewezenquote:Op donderdag 28 februari 2008 10:23 schreef tripack het volgende:
[..]
paar weken geleden ging ik uiteten voor me broertjes verjaardag was in het zuiderpark. en moest ik parkeren bij het oude stadion. komt er een familie uit brabant (was goed hoorbaar) en vraagt aan mij waar is het ado den haag stadion? ik zo uhmz dat was hier...maar waar het nieuwe precies is.... ik weet het niet
En gelijk hebben ze!quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:23 schreef Sgele het volgende:
M'n collega's zeggen al geen gezondheid meer als ik nies... nee ik nies en ik hoor langs alle kanten
"Schei nou eens uit!"
Helaas wel. maja zo zit de voetbal cultuur in mekaar.quote:
En je kan zeggen wat je wilt van de Engelse supporters buiten het stadion, maar daarbinnen zijn het echte supporters! Zij zijn de 12e manquote:Op donderdag 28 februari 2008 10:25 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
Helaas wel. maja zo zit de voetbal cultuur in mekaar.
mensen gaan niet naar een stadion om hun ploeg aan te moedigen, maar de sporters komen naar het stadion om voor de mensen te voetballen.
blijft vreemd!
quote:Sommigen van jullie herinneren Johnny Lee wel, de jongen die door een Wii Sensor Bar aan z'n hoofd te bevestigen headtracking op de Wii wist te creëren. Of wellicht Thomas Miller, die met behulp van een IR-bril en een filter op de PS Eye headtracking op de PS3 wist te krijgen. Een leuke feature, maar zoals sommige users al opmerkten, erg omslachtig om na te bootsen in je eigen huiskamer.
Tijdens de GDC heeft Sony echter gedemonstreerd dat dat allemaal nergens voor nodig is. Alles wat je nodig hebt om headtracking te implementeren op de PS3 is een PS Eye, een gezicht en gewrichten die het doen. De eerste is inmiddels te koop in vrijwel elke winkel die game-benodigdheden levert, de andere twee worden geleverd bij geboorte als het goed is.
Met headtracking wordt de beweging van je hoofd gevolgd en vertaald naar camerabewegingen in-game. Zo kun je bijvoorbeeld in shooters om een hoekje kijken door met je hoofd een klein beetje te draaien. Volgens Sony zijn er nog geen games die dit ondersteunen, maar aangezien de technologie er inmiddels is, zal het waarschijnlijk een kwestie van tijd zijn voordat hier verandering in komt.
De demonstratie kun je hier bekijken.
Idd. ik krijg elke week kippevel als ik die liederen weer hoor. en ben niet eens supporterquote:Op donderdag 28 februari 2008 10:29 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
En je kan zeggen wat je wilt van de Engelse supporters buiten het stadion, maar daarbinnen zijn het echte supporters! Zij zijn de 12e man
Engels voetbal!quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:29 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
En je kan zeggen wat je wilt van de Engelse supporters buiten het stadion, maar daarbinnen zijn het echte supporters! Zij zijn de 12e man
hoe kan ik WOW hiermee bedienen ?quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:31 schreef Bellerophon het volgende:
GDC: Headtracking met PS Eye zonder extra gimmicks
BOEM!!
(Speciaal voor WL)
[..]
Hebben![]()
hahhahahahquote:Op donderdag 28 februari 2008 10:32 schreef Dr.Droxz het volgende:
Ik ben druk bezig de hele dag, ik moest net een nieuw wachtwoord instellen voor een E-token van een gebruiker...
was ik even vergeten, dacht dat die van ons was.. ik had het wachtwoord gereset naar "je moeder"
quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:32 schreef Dr.Droxz het volgende:
Ik ben druk bezig de hele dag, ik moest net een nieuw wachtwoord instellen voor een E-token van een gebruiker...
was ik even vergeten, dacht dat die van ons was.. ik had het wachtwoord gereset naar "je moeder"
Dat is passie voor voetbal en voor het team. Niet komen om je team te zien winnen, maar komen om je team te steunen. En door blijven zingen als je achter staat, geweldigquote:Op donderdag 28 februari 2008 10:31 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
Idd. ik krijg elke week kippevel als ik die liederen weer hoor. en ben niet eens supporter
geweldig gewoon
NIET!!quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:32 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
hoe kan ik WOW hiermee bedienen ?
whehehehe priceless...waneer fok! je te veel?quote:Op donderdag 28 februari 2008 10:32 schreef Dr.Droxz het volgende:
Ik ben druk bezig de hele dag, ik moest net een nieuw wachtwoord instellen voor een E-token van een gebruiker...
was ik even vergeten, dacht dat die van ons was.. ik had het wachtwoord gereset naar "je moeder"
Klant komt langs:quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |