Heb ik dat geschreven?quote:Op woensdag 27 februari 2008 10:05 schreef amaranta het volgende:
want jouw vrouw menstrueert niet??
Dat kan al die navi software, behalve TTquote:Op dinsdag 26 februari 2008 23:03 schreef r8ality het volgende:
iGO.
Je pleurt Nederland, Duitsland en Zweden erop en je rijdt van Eindhoven tot Stockholm zonder 1 map te wisselen.
Destinator ook niet heurquote:Op woensdag 27 februari 2008 10:18 schreef Mex_ het volgende:
[..]
Dat kan al die navi software, behalve TT
Ik ben al ruim 7 jaar niet zwanger geweest, wat zeur je nou!quote:Op woensdag 27 februari 2008 10:31 schreef Stormqueen het volgende:
ik heb alleen het geluk dat ik niet zo hypervruchtbaar ben als JB
Ja, als je er staaldraad in frot kan ik het ook welquote:Op woensdag 27 februari 2008 10:36 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Ik ben al ruim 7 jaar niet zwanger geweest, wat zeur je nou!
Die vertellen niet waar je bent.quote:
daar heb ik een wijsvinger voorquote:Op woensdag 27 februari 2008 10:39 schreef Levitation het volgende:
[..]
Die vertellen niet waar je bent.
De wijsvinger van SQ kan pratenquote:Op woensdag 27 februari 2008 10:40 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
daar heb ik een wijsvinger voor
Het afrijden bij het CBR gaat (binnekort) ook via navigatiesysteem.quote:Op woensdag 27 februari 2008 10:43 schreef Stormqueen het volgende:
Nee maar ff serieus, over een paar jaar wil ik best een navigator, maar ik vind dat nu nog niet zo'n goed idee als beginnend chauffeur, ik moet het eerst zelf leren voordat ik me in de gemakszucht stort
quote:Op woensdag 27 februari 2008 10:44 schreef Mex_ het volgende:
[..]
Het afrijden bij het CBR gaat (binnekort) ook via navigatiesysteem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |