quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:49 schreef Metalfreak het volgende:
't is dat het een Jackson is, maar ik vind 'm redelijk lelijk
het gaat toch niet om wie de gitaar bedacht heeft/speelt? De specs zijn precies wat ik in gedachte had, sustainer, floyd rose, en handgemaakt ookquote:Op donderdag 28 februari 2008 18:23 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Staat er nou Phil Collins op het kaartje, terwijl de site het toch echt over Phil Collen heeft? Ik zou 'm terug sturen. Phil Collins.Overigens ken ik Phil Collen niet, maar Wiki leert mij dat hij iets met Def Leppard te maken heeft, dus ik zou 'm sowieso terug sturen.
Maar ja, het is allicht een stuk beter dan geen eigen gitaar, dus een beetje jaloers ben ik wel.
Maar over de rest van de gitaat kan ik al helemaal weinig zinnigs zeggen. Hoewel het er natuurlijk uiteindelijk wel om gaat wie er op speelt, maar dat is geen van beiden in dit geval, dat ben jij.quote:Op donderdag 28 februari 2008 18:31 schreef TenWords het volgende:
[..]
het gaat toch niet om wie de gitaar bedacht heeft/speelt?
dan zal ik hem wel repareren!! in deze staat vang je er bijna niks voor...quote:Op donderdag 28 februari 2008 11:51 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Haha, geen probleem. Ik laat er binnekort even een specialist naar kijken of ik zet 'em op marktplaats en ga opzoek naar iets anders.
london city? als je zo'n oude bedoelt, zal ik wel een gereviseerde zoeken, een vriend van me heeft er ooit een gehad, en die vloog spontaan in brand!! (de amp dusquote:Op donderdag 28 februari 2008 12:13 schreef punkjunk het volgende:
Marshall JTM-30 met een buize clean en een transistor distortion.
Maar ik verkoop 'em nu nog niet. Me eerste buize bakkie.
En daarnaast moet er ook iets zijn met wat minder kracht als me 50 watt London City half stack die ook maar eens moet komen. Gelukkig weer een boel geld.
Oja, ik mote natuurlijk ook nog op vakantie met me meisje.
Heeft Bill Gates geen dochters toevallig?Of zal ik britney spears ff bezwangeren?
aparte kleur! gaaf gitaartje, steel je wel de show mee denk ik ;-)quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:17 schreef TenWords het volgende:
de postbode kwam vandaag langs en bracht mij deze
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
het zijn wel leuke specs inderdaad...quote:Op donderdag 28 februari 2008 18:31 schreef TenWords het volgende:
[..]
het gaat toch niet om wie de gitaar bedacht heeft/speelt? De specs zijn precies wat ik in gedachte had, sustainer, floyd rose, en handgemaakt ook
Gefeliciteerd ermequote:Op donderdag 28 februari 2008 18:31 schreef TenWords het volgende:
[..]
het gaat toch niet om wie de gitaar bedacht heeft/speelt? De specs zijn precies wat ik in gedachte had, sustainer, floyd rose, en handgemaakt ook
Pas je wel op dat die stapel boeken/papieren niet omlazert?quote:Op donderdag 28 februari 2008 19:08 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Gefeliciteerd erme
Hier ook weer een gitaarmuurupdate
[ afbeelding ]
Akkoestische Tanglewood erbij
Haha, Het is makkelijker dan je denktquote:Op donderdag 28 februari 2008 09:51 schreef Goover het volgende:
Ik had gisteren weer les, begint het lesboek ineens te zwammen over arpeggios, ionische toonladders, kerktoonladders en trappen. Mijn leraar gaf er ook nog wat uitleg bij, maar ik snapte er echt geen zak van. Misschien mijn muziekboek uit de brugklas weer eens openslaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |