Echt een overzichtelijk systeem, die play offs.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 18:41 schreef Dos37 het volgende:
[..]
- 2 finalisten bij de 1e 5 >>> 1e 5 europees en playoff 6 tm 9 voor 1 Uefa cup plek
- 1 finalist bij de 1e 5 (en wint de beker) en 1 bij 6 tm 9 >>> 1e 5 europees en playoff 6 tm 9 voor 1 Uefa cup plek. In dit scenario moet de bekerwinnaar niet de voorronde CL halen want anders gaat de verliezend bekerfinalist alsnog rechtstreeks Europa in en is er een extra duel tussen de winnaar van de playoff 6 tm 9 en de ploeg die 2x verliest in play off 2 tm 5 voor het laatste Uefa ticket.
- 1 finalist bij de 1e 5 en 1 bij 6 tm 9 (en wint de beker) >>> de ploeg die 2x verliest in play off 2 tm 5 speelt voor het laatste Uefa ticket tegen de ploeg die 2x wint in de playoff 6 tm 10!
precies..quote:Op dinsdag 26 februari 2008 18:57 schreef Hertog_Martin het volgende:
Bah, jammer dit, we hebben er geen kut aan dat Heracles verder bekert want ook die zullen kansloos zijn in Europa, Haarlem verder was dan nog leuk geweest als die halve finale zouden halen.
Dit is niet eens jammer te noemen, blij dat we ze niet terugzien als ze zo spelen.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:12 schreef De_Hypotheker het volgende:
Jammer voor Haarlem.
Gun je ons geen finale?quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:07 schreef 9christensen het volgende:
[..]
volgende ronde gaan ze eruit tegen roda, nac of feyenoord..
is te hopen dat die wel doorgaan
haha nee, maar dat komt vooral door alle paupers hier in de regioquote:
Vooral 20 minuten na de 0-1 speelden ze even erg goed, daarna de handrem. Haarlem ook wel matig trouwens hoor, Heracles beweegt wel goed zonder bal waardoor ze niet zoveel fysieke duels hoeven aan te gaan.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:20 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vond het wel leuk om naar te kijken, het verschil is groot, maar Heracles pakt het professioneel en handig aan.
Zou toch prachtig zijn, Heracles Europa in via de beker en Twente dat 6e eindigt niet.quote:
Want?quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:26 schreef TerroRobbie het volgende:
1-4 en dan te bedenken dat wij daar hadden moeten staan ipv Haarlem.![]()
mja dat gaat echt niet gebeurenquote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:26 schreef Blawh het volgende:
[..]
Zou toch prachtig zijn, Heracles Europa in via de beker en Twente dat 6e eindigt niet.
Twente dat volgend seizoen europees speelt ook nietquote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:30 schreef 9christensen het volgende:
[..]
mja dat gaat echt niet gebeuren
Dat van Twente kon nog wel eens gebeuren.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:30 schreef 9christensen het volgende:
[..]
mja dat gaat echt niet gebeuren
als we zaterdag niet winnen wordt het lastig ja..quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:31 schreef Incolumis het volgende:
[..]
Twente dat volgend seizoen europees speelt ook niet
Goede spelerquote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:38 schreef Blawh het volgende:
Jammer Garcia Garcia.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |