HvH is te goed voor onze gasten.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 09:40 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
+ broodjes, die krijgen wij niet
Die had Blawh al.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 09:42 schreef DarkShine het volgende:
Je vergeet de koffie/thee!
vakantie afzeggen dan maarquote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:24 schreef Damzkieee het volgende:
AAAH IK MIS DE EVENTUELE FINALE![]()
Ben dan op vakantie.
Godverdegodver
Nouja, dan maar vanaf de Canarische Eilanden kijken
Dat is wel heel erg zuur.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:24 schreef Damzkieee het volgende:
AAAH IK MIS DE EVENTUELE FINALE![]()
Ben dan op vakantie.
Godverdegodver
Nouja, dan maar vanaf de Canarische Eilanden kijken
Wrijf het er nog maar effe inquote:Op vrijdag 29 februari 2008 15:50 schreef 9christensen het volgende:
Ik had de vakantie afgezegd. Zo'n finale maak je nooit weer mee..
Ja als je het zo bekijkt is het wel klote ,maar dan is de arena etc nog erger.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 16:30 schreef DarkShine het volgende:
Als je het achterlijk net en wand voor lief neemt niet nee.
[ afbeelding ]
Ik ben normaal altijd erg positief, maar de nacompetitie ontlopen wordt heel erg lastig vrees ikquote:Op vrijdag 29 februari 2008 21:39 schreef pfaf het volgende:
Wat ongunstig weer van VVV. De andere clubs werken ook niet echt mee.
Is afzeggen geen optie dan? Heb je geen annuleringsverzekering?quote:
Lijkt me toch duidelijk dat een bekerfinale voor Heracles daar onder valt...quote:U weet meestal al maanden van tevoren waar en wanneer u op vakantie gaat. U hebt wekenlange voorpret en zeeën van tijd voor een goede voorbereiding. Toch kunt u zich niet op álles voorbereiden, bijvoorbeeld niet op onverwachte gebeurtenissen waardoor u plotseling niet meer op vakantie kunt. Gelukkig kunt u zich daartegen wél verzekeren.
Interpolis heeft twee annuleringsverzekeringen. Een kortlopende, die u afsluit voor één vakantie, en een langlopende, waarmee u het hele jaar door verzekerd bent.
Stunten in Groningen!quote:Op vrijdag 29 februari 2008 21:41 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik ben normaal altijd erg positief, maar de nacompetitie ontlopen wordt heel erg lastig vrees ik
Zeker gezien het programma van Heracles...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |