quote:
quote:Op donderdag 21 februari 2008 17:52 schreef ChipsZak. het volgende:
Morgen ben ik wel bij modeatelier.
Dat is het probleem, dat heb ik al te veel gedaan.quote:Op donderdag 21 februari 2008 17:38 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Helemaal niet. Gewoon af en toe leuke dingen doen
Heb je een vaste telefoon dan?quote:Op donderdag 21 februari 2008 18:07 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik zit al een uur op een telefoontje te wachten en al die tijd kan ik geen boodschappen doen maar ik heb zo'n trek..
Dan moet je ze iets beter plannenquote:Op donderdag 21 februari 2008 18:11 schreef Bob. het volgende:
[..]
Dat is het probleem, dat heb ik al te veel gedaan.
Hebben we in de stad een karaoke-bar??quote:Op donderdag 21 februari 2008 16:29 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Dat is geen karaoke bar. Paar deuren naar links zit een
Omdat ze bij die inquote:Op donderdag 21 februari 2008 18:28 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Hebben we in de stad een karaoke-bar??
Waarom weet ik dat niet.....
Groningen is dichterbij. Groningen is toffer dan Den Haag en ik ben niet zo van de Indische meisjes. (het zijn trouwens Thaise)quote:Op donderdag 21 februari 2008 18:32 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Omdat ze bij die inDen
Haag
![]()
Indische
meisjes
hebben, en die daarom toffer is.
quote:Op donderdag 21 februari 2008 18:38 schreef freecell het volgende:
Karaokebarren zijn per definitie eng
Nee maar het is een gesprek wat ik bij voorkeur niet in de supermarkt voer. Maar iig, heb het er maar op gewaagd, en ben nog niet gebeld. Oh well.quote:Op donderdag 21 februari 2008 18:17 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Heb je een vaste telefoon dan?
Geen aanwezige zangkwaliteiten?quote:Op donderdag 21 februari 2008 18:38 schreef freecell het volgende:
Karaokebarren zijn per definitie eng
Ik ben letterkundige, geen taalkundige.quote:Op donderdag 21 februari 2008 18:54 schreef ChipsZak. het volgende:
Tineke? taalkunde: is het dìe, diè, díe of dié..?![]()
Dan is het toch alleen maar leuker?quote:Op donderdag 21 februari 2008 19:09 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Geen aanwezige zangkwaliteiten?
Zit ook wat ikquote:Op donderdag 21 februari 2008 19:16 schreef captain.lefteye het volgende:
[..]
Dan is het toch alleen maar leuker?Kijken hoe snel je de bar leeg kunt krijgen
Mwa, valt wel mee hoorquote:Op donderdag 21 februari 2008 19:09 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Geen aanwezige zangkwaliteiten?
Edit: Ik snap 'm!quote:Op donderdag 21 februari 2008 19:21 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ah, dus neuken op een ongelijke vloer is er niet bij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |