Aan zo'n gast heb je wat. Nog even en hij redt de hele wereld.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:04 schreef Disana het volgende:
Brian kon zich vroeger altijd prima vermaken. Als hij in de zandbak zat en iedereen was al weg, dan was hij nog lekker bezig.
Ik sta elke keer weer versteld van zijn mooie en veelzijdige persoonlijkheid.
Hiquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:10 schreef ruby het volgende:
[..]
Aan zo'n gast heb je wat. Nog even en hij redt de hele wereld.
Hiya.
Ik zou jou heel graag willen laten zien en laten weten wat voor een moeder ik ben....ik denk, dat als je dat echt zou weten heel anders over mij zou denken als dat je nu doet..... Ik ben dan ook echt die moeder die wel door vuur en vlam gaat voor haar dochters en de rest van mijn gezin........Maar ik ben een hele moderen moeder, in doen en laten en in kleden.quote:Op woensdag 20 februari 2008 21:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je sloeg "lagere" bewust even over in m'n post??
Ik weet niet wat voor moeder jij bent of zou zijn, maar nee... ongeacht wat de mode is laat je je kind niet in hotpants naar de lagere school gaan.
De meeste middelbare scholen hebben overigens kledingvoorschriften die zulke kleding ook niet zullen toestaan.
En dat heeft allemaal weinig met mijn leeftijd te maken, maar alles met "fatsoen"
Sterrenbeeld is nog niet geweestquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:12 schreef Deisyy het volgende:
Tommie wordt onderworpen aan de vragenlijst van Amanda.
zo voorspelbaar al die vragen
quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:13 schreef coldstar het volgende:
[..]
Ik zou jou heel graag willen laten zien en laten weten wat voor een moeder ik ben....ik denk, dat als je dat echt zou weten heel anders over mij zou denken als dat je nu doet..... Ik ben dan ook echt die moeder die wel door vuur en vlam gaat voor haar dochters en de rest van mijn gezin........Maar ik ben een hele moderen moeder, in doen en laten en in kleden.
Maar hier is het toch nooit goed. Ben je een moeder die niet komt bij je dochter, deug je niet. Ben je een moeder die naar elk optreden van je zoon gaat, deug je niet. Ben je een vader die voor zijn dochter opkomt en haar advies geeft, deug je niet....schiet mij maar lek.
Eigenlijk zou hij met een puntmuts op, in de hoek moeten staanquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:15 schreef Varen het volgende:
Huub vertelt dat hij straf heeft.
Gaat jij ook (aan) Claire komenquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:03 schreef Leandra het volgende:
[..]
![]()
Ik denk dat dat butlerknaapje de escortboy is
quote:
Ik voelde hem wel aankomen, ben dus ook van verbazing van de bank gevallenquote:
3 of 4 oorringen ?quote:Op woensdag 20 februari 2008 21:46 schreef avonne het volgende:
[..]
Ze hebben het heel vaak gezegd op de streams. Huub baalde ook ontzettend dat hij al zijn oorringetjes (3 of 4 geloof ik) uit moest doen, terwijl Brian wel oorbellen mag dragen.
Lieke in oma-jurken was ook opvallend. Ze wilde liever in broeken, en dat mocht alleen in september of zo.
Amanda heeft echter nooit bezwaar gemaakt tegen hoerenkleding. In tegendeel...
Tommy is model, idee van Ericquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:17 schreef ruby het volgende:
Vanwaar deze fotoshoot?
Zou die zijn eigen al scheren?quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:20 schreef Varen het volgende:
[..]
Tommy is model, idee van Eric
[ afbeelding ]
Typisch Eric weer.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:20 schreef Varen het volgende:
[..]
Tommy is model, idee van Eric
[ afbeelding ]
Huub heeft de camera uit de kast laten vallen, hij is stuk.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:20 schreef mazaru het volgende:
Smile!! You're on candid cameraaaa
[ afbeelding ]
Krijgt die vast weer een boete voorquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:23 schreef Varen het volgende:
[..]
Huub heeft de camera uit de kast laten vallen, hij is stuk.
(leuke gif Mazaru)
Of amanda daar nooit bezwaar tegen gemaakt hebt weet ik niet. de jurken van amanda mogen wat mij bertreft ook best een wat hogere decolete hebben, maar om ze nou meteen hoeren jurken te noemen.....quote:Op woensdag 20 februari 2008 21:46 schreef avonne het volgende:
[..]
Ze hebben het heel vaak gezegd op de streams. Huub baalde ook ontzettend dat hij al zijn oorringetjes (3 of 4 geloof ik) uit moest doen, terwijl Brian wel oorbellen mag dragen.
Lieke in oma-jurken was ook opvallend. Ze wilde liever in broeken, en dat mocht alleen in september of zo.
Amanda heeft echter nooit bezwaar gemaakt tegen hoerenkleding. In tegendeel...
Het lijkt mij ook geen gezicht.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:20 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
3 of 4 oorringen ?
dan ziet ie er echt als een mislukt george michael imitatie uit
LOL
En Dimitri is een meer dan gewillig werktuig.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:25 schreef Varen het volgende:
Brian heeft zijn personeel weer aan het werk gezet tegen Huub.
[ afbeelding ]
De eerste 8 keren liep de popipoll tot zondag en de uitslag was dinsdag,quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:22 schreef jassy het volgende:
Geen PoPol dus ?
Maar na 3 dagen wist ze al met wie ze wou n..kenquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:27 schreef 2live het volgende:
Amanda; ik ben de enige die niet meteen stelling koos, na 5 maanden zei ik pas met wie ik ging spelen.
quote:
Haaaaa het sterrenbeeld: boogschutter.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:31 schreef Kinga het volgende:
Who the fuck is die pretty boy nou weer?
Vriend van ex-bulter Mitch, komt een avondje meedraaien met Dimitri,quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:31 schreef Kinga het volgende:
Who the fuck is die pretty boy nou weer?
Ach, het gewone praatje van Del, vriendinnen, familie, stom, slet, etc. etc.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:34 schreef Copycat het volgende:
Oe! Verslag! Bitchfight!
Mooi dat je dat gehoord hebt. Het is natuurlijk wel de vraag of het dé leugen was, de leugen waarover Lieke zo viel. Want Huub zegt wel eens meer wat.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:29 schreef Desii het volgende:
Ik heb het niet gelezen... maar hoorde Huub en Japie in de kapsalon.
De leugen die Huub aan Lieke vertelde, was dat hij nooit met Lieke naar de finale zou gaan....
Hij en Japie hebben daarover afspraken staan.... bij het hokje
Huub zei, daarover had ik nooit tegen Lieke moeten liegen
OT: Dimitri wil wel erg graag met z'n face op t.v.
Ik mag hem niet, komt zo slecht uit zijn woorden..... geef mij maar Ricardo... of nog beter Elly
Zei Claire dat?????quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:34 schreef ruby het volgende:
Claire, wil je aan Amanda haar schaamhaarhoofd trekken? Cheers luv.
Nah, ze gaven elkaar wat sneren over en weer. Amanda haar grafstem werd alweer wat luider en ze begon sneller te praten. Je kent dat wel.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:34 schreef Copycat het volgende:
Ofnie?
Post niet zulke domme dingen, over mij. Ik neem aan dat je best begrijp dat dit niet zo is.....quote:Op woensdag 20 februari 2008 21:57 schreef mootie het volgende:
[..]
Tis toch zo simpel, Amanda is GEEN hoer, Claire is WEL een slet.
Zo zijn slettenquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:29 schreef Varen het volgende:
[..]
Maar na 3 dagen wist ze al met wie ze wou n..ken
Ik schrok al!quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:36 schreef ruby het volgende:
[..]
Nee, dat is mijn verzoek aan Claire.
Staat op mute, maar weet precies hoe hij dat zegt. Echte loverboy tot en met...quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:41 schreef 2live het volgende:
Brian; Claire vindt het niet leuk dat jij Tommy aandacht geeft, zij wil hem voor zichzelf.....doe ook gezellig met hem, lekker babbelen en zo...
ik mag hem ook niet hij heeft ook totaal geen humor vind ik.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:29 schreef Desii het volgende:
Ik heb het niet gelezen... maar hoorde Huub en Japie in de kapsalon.
De leugen die Huub aan Lieke vertelde, was dat hij nooit met Lieke naar de finale zou gaan....
Hij en Japie hebben daarover afspraken staan.... bij het hokje
Huub zei, daarover had ik nooit tegen Lieke moeten liegen
OT: Dimitri wil wel erg graag met z'n face op t.v.
Ik mag hem niet, komt zo slecht uit zijn woorden..... geef mij maar Ricardo... of nog beter Elly
En hij heeft een paardenmuil.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:42 schreef trettie het volgende:
[..]
ik mag hem ook niet hij heeft ook totaal geen humor vind ik.
Ik heb 'm ook op mute, ik word al misselijk als ik hem zo instructies zie geven *ril*quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:42 schreef Kinga het volgende:
[..]
Staat op mute, maar weet precies hoe hij dat zegt. Echte loverboy tot en met...
Suus moet ook blijven slapen een keer.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:46 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Ik heb 'm ook op mute, ik word al misselijk als ik hem zo instructies zie geven *ril*
Tja, wat wil je, met auto-cue aan bijna elke wand in het gouden hok.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:44 schreef pullup het volgende:
Dit is een krampachtige fase in het spel, alles ziet er zeer geforceerd uit
Dan kan ie van blijdschap zijn tong in haar bakkes steken.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:47 schreef 2live het volgende:
[..]
Suus moet ook blijven slapen een keer.
Waarom in godsnaam! Ik ken dat kind amper! Wat doet ze daar eigenlijk. We zitten toch niet te wachten op een verhaallijn tussen haar en een butler!quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:47 schreef 2live het volgende:
[..]
Suus moet ook blijven slapen een keer.
Wat stond er in de Party?quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:46 schreef petraa het volgende:
Ik luister echt niet meer naar die 2, ze vinden zichzelf zo geweldig. En ik snap ook niet dat J, H en C Brian niet om zijn oren heeft geslagen met dat stukje in de Party.
Ik vind Dimi helemaal niet sympathiek. Mitch moet terugquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:47 schreef Kinga het volgende:
Damn, ze hebben echt een nog ergere pretty boy gevonden dan Dimitri... maar hem vind ik niet sympathiek
Ja, ik mis de kwileysquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:50 schreef petraa het volgende:
[..]
Ik vind Dimi helemaal niet sympathiek. Mitch moet terug
wat ik er tot nog toe van gezien heb en gehoord vind ik vele malen leuker dan Dimitri dat vind ik wel zo'n looser.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:47 schreef Kinga het volgende:
Damn, ze hebben echt een nog ergere pretty boy gevonden dan Dimitri... maar hem vind ik niet sympathiek
De Russen waren ook een succes...Luc...Selene...noem maar op, alles voor tvquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:49 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Waarom in godsnaam! Ik ken dat kind amper! Wat doet ze daar eigenlijk. We zitten toch niet te wachten op een verhaallijn tussen haar en een butler!
In dit programma zo'n beetje elke butler.quote:Op woensdag 20 februari 2008 22:54 schreef coldstar het volgende:
Dat ze niet in de gaten hebben dat dit niets met een butler te maken heeft.? Welke butler laat zich nou zou op maken en gaat in alle standen staan als dat gevraagd wordt. Raar hoor...
Behalve Ellyquote:Op woensdag 20 februari 2008 22:55 schreef 2live het volgende:
[..]
In dit programma zo'n beetje elke butler.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |