Succes!quote:Op donderdag 21 februari 2008 07:44 schreef cul_non_kul het volgende:
ik ga zo nog eens ff solliciteren ... men had me gevraagd en .. praten kan geen kwaad (plus het scheelt me weer een halve dag werken)
Wanneer had je ook al weer tentamen?quote:Op donderdag 21 februari 2008 07:42 schreef Den_Haag het volgende:
mijn hoofd zit nog steeds vol van het studeren van gisteravond. de belangrijkste begrippen uit mijn kop gestampd.
Uit je kop gestampt in of je kop gestampt? Groot verschil hehquote:Op donderdag 21 februari 2008 07:42 schreef Den_Haag het volgende:
mijn hoofd zit nog steeds vol van het studeren van gisteravond. de belangrijkste begrippen uit mijn kop gestampd.
Bwehhh, ik wou dat ik minder ambitieus was, dan zou ik genoegen nemen met een zesjequote:Op donderdag 21 februari 2008 09:46 schreef Leintjeuh het volgende:
Goedemorgen! Kom net uit bed vallen. Heerlijk hoor, avonddienstik hou van uitslapen! D_H, succes met tentamen. CF, jammer dat die van jou wat minder ging! Maar het komt vast wel goed, je hebt je hersens ten slotte niet in je kontzak zitten
Nynke, je team kan écht wel 1 wedstrijd zonder je hoor
![]()
Mja maar met een zesje kan je niet cum laude je masterhalen natuurlijk hequote:Op donderdag 21 februari 2008 09:59 schreef ColdFeet het volgende:
Bwehhh, ik wou dat ik minder ambitieus was, dan zou ik genoegen nemen met een zesjeLuxe-problemen.
Heb jij vandaag de hele dag vrij? Lekker!!
Naah, het leukste deel van de dag... Ik vind het wel fijn, avonddienst. Na een dagdienst heb ik zo vreselijk het gevoel alsof mn hele dag voorbij is, en bij een avonddienst heb ik meer het gevoel dat de dag al voorbij is als ik aan het werk ga.quote:Op donderdag 21 februari 2008 10:07 schreef ColdFeet het volgende:
Whoo, dat is best een vervelende dienst, lijkt me. Precies het leukste deel van de dag
Dat cum laude is trouwens nog helemaal niet zeker. Maar voorlopig blijf ik t wel proberen.
je begrijpt natuurlijk wel dat dit mijn nieuwe ringtone wordt eejquote:Op donderdag 21 februari 2008 00:18 schreef Stereotomy het volgende:
Okee, ik heb ff kort het tandenpoets-ritueel van mijn huisgenoteopgenomen:
http://www.mediafire.com/?9yd3tk2yxt8 (MP3 download)
Deze is toch niet zo heul erg? Het t me veel viezer voorgesteld...quote:Op donderdag 21 februari 2008 10:49 schreef SeaOfLove het volgende:
je begrijpt natuurlijk wel dat dit mijn nieuwe ringtone wordt eej![]()
Volgende keer zal ik ook een opname maken als ze eerst rochelt en dan spuugtquote:Op donderdag 21 februari 2008 12:04 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Deze is toch niet zo heul erg? Het t me veel viezer voorgesteld...
Ligt eraan, als dit fragmentje het volledige tandenpoetsritueel is, vind ik het best ehmmm... onsmakelijk.quote:Op donderdag 21 februari 2008 12:04 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Deze is toch niet zo heul erg? Het t me veel viezer voorgesteld...
woeiii...kan niet wachtenquote:Op donderdag 21 februari 2008 12:05 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Volgende keer zal ik ook een opname maken als ze eerst rochelt en dan spuugt
Heh ja, lekker. Ben wel toe aan een nieuwe ringtonequote:Op donderdag 21 februari 2008 12:05 schreef Stereotomy het volgende:
Volgende keer zal ik ook een opname maken als ze eerst rochelt en dan spuugt
quote:Op donderdag 21 februari 2008 12:07 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Heh ja, lekker. Ben wel toe aan een nieuwe ringtone
quote:
quote:Op donderdag 21 februari 2008 12:18 schreef SeaOfLove het volgende:
Lein heb je hier al gepost?![]()
Heb je ooit je ouders horen neuken ?
Gewoon gehalveerde tomaatjes op een niet te hoge temperatuur in de oven, met wat lekkere kuiden en een beetje olijfolie?quote:Op donderdag 21 februari 2008 13:29 schreef PeRi het volgende:
Ik zoek het recept van DE, de zongedroogde tomaatjes mbh van de oven.
Ik wil niet zomaar rotzooienquote:Op donderdag 21 februari 2008 13:47 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Gewoon gehalveerde tomaatjes op een niet te hoge temperatuur in de oven, met wat lekkere kuiden en een beetje olijfolie?
Ontdek je innerlijke Jamiequote:Op donderdag 21 februari 2008 13:49 schreef PeRi het volgende:
[..]
Ik wil niet zomaar rotzooien, maar waarschijnlijk zal het wel zoiets worden ja
.
Volgende week vrijdag en zaterdag.quote:Op donderdag 21 februari 2008 09:17 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Wanneer had je ook al weer tentamen?
Ik heb een korte dag op het werk vandaag,tot een uur of 11, en dan de auto in! Nu eerst maar een aantal stagaires aan het werk zetten. (zegt de stagaire!)
Ik ben zó blij dat ik daar geen last van heb, sowieso ben ik gezegend met een korte periodequote:Op donderdag 21 februari 2008 13:55 schreef Leintjeuh het volgende:
*huilie* heb net in mn hormonale bui 2 dozen oreo's, een dikke punt brie en een zak paaseitjes gekocht. Ik haat dat maandelijkse hormonale gedoe!! [afbeelding]
Jij bent dus ook een hormormel?quote:Op donderdag 21 februari 2008 14:01 schreef PeRi het volgende:
Ik ben zó blij dat ik daar geen last van heb, sowieso ben ik gezegend met een korte periode,
. Ik heb wel altijd dat ik de week ervóór, extreem emotioneel gevoelig ben. Alles valt verkeerd, ben zo onzeker als de pest dan. Het stomme is dat je wel weet dat het onzin is dat je je zo gedraagt, maar je kan er niks aan doen
.
Ik had er nooit last van tot ik aan de pil begon, toen pas werd ik er zo eentje. Voor wat, hoort wat denk ik maarquote:Op donderdag 21 februari 2008 14:02 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Jij bent dus ook een hormormel? [afbeelding] Fijn heh. [afbeelding]
Rozemarijn en basilicum lijkt mij niet ideaal, rozemarijn is nogal overheersend. Ik zou een piezeltje rozemarijn en wat meer tijm doen. Maar dat is mijn innerlijke Jamie.quote:Op donderdag 21 februari 2008 13:55 schreef PeRi het volgende:
Ik heb nu nu rozemarijn en basillicum, en tijm uit een potje, zou dat smaken? Olijfolie erbij, hoe laag is een lage temperatuur?.
Mirena, tralalaquote:Op donderdag 21 februari 2008 14:02 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Jij bent dus ook een hormormel?Fijn heh.
Beduidend minder dan bij de pil, iigquote:Op donderdag 21 februari 2008 14:09 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Is Mirena echt een oplossing voor jou? Geen klachten door ofzo?
*noteert* Dank dank.quote:Op donderdag 21 februari 2008 14:07 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Rozemarijn en basilicum lijkt mij niet ideaal, rozemarijn is nogal overheersend. Ik zou een piezeltje rozemarijn en wat meer tijm doen. Maar dat is mijn innerlijke Jamie.
Laag? Ligt eraan wat je wilt. Als je ze alleen lekker zacht en warm wilt, zou ik 150-180 doen, niet extreem lang, zeg 20-30 minuutjes.. Voor een beetje drogen moet de temperatuur lager en de tijd langer.
Ik ga hier nog op reageren hoor, alleen niet nu want ik moet weg, naar stage. Bye!quote:Op donderdag 21 februari 2008 14:10 schreef ColdFeet het volgende:
Beduidend minder dan bij de pil, iig
Ik kreeg van de yasmin echt ontzettend vaak zware migraine-achtige hoofdpijnaanvallenEcht niet relaxed. Verder kwam ik aan en kreeg ik grotere borsten
Mirena laten plaatsen is overigens geen pretje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |