ik zou ze doenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 21:20 schreef _Surface het volgende:
bij gebrek aan werkende foto, dan maar het linkje:
http://nl.netlog.be/MoVeY(...)toid=20448556#photos
Tja, als je het koud hebt doe je een extra laagje kleding aan in plaats van de verwarming hoger. Heel ecologisch verantwoord!quote:
Serieus wat zijn dit voor gedrochten?quote:Op vrijdag 29 februari 2008 21:20 schreef _Surface het volgende:
bij gebrek aan werkende foto, dan maar het linkje:
http://nl.netlog.be/MoVeY(...)toid=20448556#photos
Hé, die linkergast ken ik. Heeft ooit nog eens bij een van m'n websites gewerkt. Is wel een relaxte gast hoor.quote:
Kakkers horen ook thuis in een topic met stakkers.quote:Op zondag 2 maart 2008 15:53 schreef nozem het volgende:
Dat zijn kakkerts. Ken je subculturen.
Verder altijd een vermakelijk topic.
Mijn dochter (3) zit naast me terwijl ik dit topic bekijk.quote:
quote:Op zondag 2 maart 2008 17:32 schreef MaLo het volgende:
[..]
Mijn dochter (3) zit naast me terwijl ik dit topic bekijk.
Bij deze foto riep ze heel enthousiast: Thomas Berge! TWEE Thomas Berges!!!!
Ze is fan van Thomas Berge en ja, ik moet nog werken aan haar muzieksmaak![]()
Je had nog van die coole lichtstralen uit je oorbel moeten laten komenquote:Op zondag 9 maart 2008 07:39 schreef LAUWESTYLE het volgende:
[ afbeelding ]
FF leven in dit topic blazen met een foto van mezelf die ik net voor de gein gemaakt heb
Bashen!![]()
Dat is gewoon cremé, heb ik ook vaak op tegen een droge huid.quote:Op zondag 9 maart 2008 13:51 schreef plak-band het volgende:
Ja, als zweet, ben je zeker aantrekkelijker
[ afbeelding ]
Wel beetje dik erop gesmeeerd dan.quote:Op zondag 9 maart 2008 15:12 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Dat is gewoon cremé, heb ik ook vaak op tegen een droge huid.
hij woont iig in een klein kuthuisquote:Op zondag 9 maart 2008 13:51 schreef plak-band het volgende:
Ja, als zweet, ben je zeker aantrekkelijker
[ afbeelding ]
quote:
Dat horloge is net zo groot als z'n handquote:Op zondag 9 maart 2008 13:51 schreef plak-band het volgende:
Ja, als zweet, ben je zeker aantrekkelijker
[ afbeelding ]
Volgens mij waren het Kroaten.quote:Op zondag 9 maart 2008 11:36 schreef LAUWESTYLE het volgende:
Dat zullen wel duitsers zijn ofzo, serieus zo ga je toch niet rondlopen![]()
Dat horlogequote:Op zondag 9 maart 2008 13:51 schreef plak-band het volgende:
Ja, als zweet, ben je zeker aantrekkelijker
[ afbeelding ]
Wat een idioot ben jij. Eerst zeggen dat je ieman dniet uit mag lachem om zn kleding en dan suggereer je dat t zielig is om kleding van bovenstaande merken te dragen.quote:Op maandag 17 maart 2008 18:31 schreef poffu het volgende:
ik vind het heel erg leuk vermaak daar niet van maar ik erger me wel een beetje eraan dat waaschijnlijk 50% hier met bristol en c&a kleding
ook van die NET NIET mensen met chasin shirts en coolcat kleding flamen er hier op rond best wel geinig![]()
Misschien een beetje late reactie maar deze foto's kwamen me zo bekend voor, Ja idd die zag ik laatst in een topic op internetoplichting.nl staan als een van de grootste oplichters uit de buurt van die stad,dacht dat het topic wel 115 pagina's had.quote:Op zondag 27 januari 2008 19:02 schreef zagevent het volgende:
Deze 'vent' verandert nog vaker van kleur dan een kameleon.![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
WTF is die gast een oplichter?quote:Op dinsdag 18 maart 2008 12:12 schreef Tammymara het volgende:
[..]
Misschien een beetje late reactie maar deze foto's kwamen me zo bekend voor, Ja idd die zag ik laatst in een topic op internetoplichting.nl staan als een van de grootste oplichters uit de buurt van die stad,dacht dat het topic wel 115 pagina's had.
Ook slim om dan zoveel fotos van jezelf op internet te hebben staan
Fok! is everywhereeeeeequote:Op woensdag 19 maart 2008 09:08 schreef Tammymara het volgende:
Niet alleen een oplichter, Nu ik het topic heb doorgelezen daar blijkt ie ook nog iemand van FOK! te zijn *sjucht*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |