Ja. En vannacht niet geslapenquote:Op woensdag 20 februari 2008 10:05 schreef Bob. het volgende:
Nog steeds ziek thuis?
Eindleijkquote:
Je komt nu minder vaak thuis zeker?quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:06 schreef DevilsAndDust het volgende:
Bij dezelfde winkel als waar ik nu werk, maar dan in het filiaal in Groningen. Op 5 minuten van m'n huis, en met mogelijkheid tot extra uren. Yay!.
M'n ouders zijn not amused..
...quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:09 schreef DevilsAndDust het volgende:
Nee, want ik blijf hetzelfde doen..
I told you so!quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:06 schreef DevilsAndDust het volgende:
Bij dezelfde winkel als waar ik nu werk, maar dan in het filiaal in Groningen. Op 5 minuten van m'n huis, en met mogelijkheid tot extra uren. Yay!.
M'n ouders zijn not amused..
M'n moeder kalmeerde pas toen ik beloofde vaker te bellen en op zondagen met Do2 langs te komen. Wel lief.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:09 schreef freecell het volgende:
[..]
Je komt nu minder vaak thuis zeker?
Nou, m'n nieuwe baas wil me morgen wel al hebben, maar ik vind het wel zo eerlijk tegenover m'n oude om gewoon de opzegtermijn van een maand in acht te nemen. Dus dan zou het per 1 april zijn.quote:Op woensdag 20 februari 2008 11:10 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
I told you so!
Al voor dat ie open ging zelfs![]()
Tot wanneer zit je nog op je oude stekkie? Wil weer eens winkelen in Dokkum
je bent te goed voor deze wereldquote:Op woensdag 20 februari 2008 11:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Nou, m'n nieuwe baas wil me morgen wel al hebben, maar ik vind het wel zo eerlijk tegenover m'n oude om gewoon de opzegtermijn van een maand in acht te nemen. Dus dan zou het per 1 april zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |