Ik heb ze ook netjes gekregen, alleen niet bij de kassaquote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:53 schreef morgane het volgende:
[..]
Ik werk ook bij AH, maar ik heb ze tenminste wél legaal gekregen![]()
Ik heb nu:
- voetbalsmurf
- Gargamel
- Asraël
- kadootjessmurf
die heb ik ook...!!!!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 17:48 schreef HPoi het volgende:
Ik heb al pluche smurfen!!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dus je doet ook meequote:Op zondag 24 februari 2008 20:18 schreef Shirley het volgende:
En nu ook in de collectie: Luilaksmurf en de pluche Smurf!
4 euroquote:Op zaterdag 23 februari 2008 17:48 schreef HPoi het volgende:
Ik heb al pluche smurfen!!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:AH waarschuwt voor smurfenpoppetjes
Peuters moeten van de smurfenpoppetjes van Albert Heijn afblijven. De supermarktketen gaat dat nog maar eens duidelijk maken. Bij de kassa's zijn stickers opgehangen om klanten duidelijk te maken dat de plastick poppetjes gevaarlijk kunnen zijn voor kinderen jonger dan drie jaar.
Onderdelen van de poppetjes kunnen namelijk afbreken. Albert Heijn en de Voedsel- en Warenautoriteit (VWA) hebben daar vorige week al tientallen telefoontjes over gekergen. De toezichthouder besloot de smurfjes daarom aan een onderzoek te onderwerpen. Daaruit bleek dat de poppetjes aan de wettelijke eisen voldoen, maar dat afbrekende onderdeeltjes gevaarlijk kunnen zijn voor peuters.
Op aandringen van de VWA heeft Albert Heijn vervolgens tot de extra maatregel besloten. Dit jaar is het vijftig jaar geleden dat Peyo het eerste verhaal van de Smurfen bedacht. Om dat te vieren heeft de supermarktketen 27 miljoen smurfenpoppetjes laten maken om uit te delen aan klanten als er voor vijftien euro's aan boodschappen gedaan wordt.
ik had 7 voetbalsmurfen..quote:Op maandag 25 februari 2008 15:18 schreef Miam het volgende:
Ik heb 2 gargamels
en 2 chaggerijnige smurfen
+ baksmurf/kooksmurf/koksmurfquote:Op zaterdag 23 februari 2008 16:53 schreef morgane het volgende:
[..]
Ik werk ook bij AH, maar ik heb ze tenminste wél legaal gekregen![]()
Ik heb nu:
- voetbalsmurf
- Gargamel
- Asraël
- kadootjessmurf
blegh, voetbalsmurfenquote:
Ja, dat is altijd al zo geweest hoorquote:Op maandag 25 februari 2008 22:54 schreef Wickedangel het volgende:
Ik heb Babysmurf en Potige Smurf erbij.
De Potige Smurf heeft een tatoeage van een hartje op zijn arm![]()
quote:Op maandag 25 februari 2008 19:27 schreef PietjePuk007 het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Ja! De AH zit ook het dichtst bij én ik vind de handscanners erg handig, dus tsja... ik moet wel.quote:
quote:Op vrijdag 29 februari 2008 22:56 schreef paultjuhhh het volgende:
Albert Heijn stuurt smurfenverzamelaar weg
HOE DANquote:Op zaterdag 1 maart 2008 00:18 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
![]()
Intussen ben ik op illegale wijze aan Azrael gekomen
Aangezien het illegaal was, moet ik er verder het zwijgen toe doenquote:Op zaterdag 1 maart 2008 00:21 schreef paultjuhhh het volgende:
HOE DAN
Boefje.quote:Op zaterdag 1 maart 2008 00:18 schreef Wickedangel het volgende:
![]()
Intussen ben ik op illegale wijze aan Azrael gekomen
quote:Op zaterdag 1 maart 2008 00:26 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Aangezien het illegaal was, moet ik er verder het zwijgen toe doen
quote:Op zaterdag 1 maart 2008 00:28 schreef Tism het volgende:
Ik heb vandaag zo'n smurf gekregen die op een kussen ligt!..Welke is dat?..
Je was me net voorquote:Op zaterdag 1 maart 2008 00:30 schreef Arcee het volgende:
[ afbeelding ]
Luilak Smurf
GAAP!! Maak kennis met de Smurf die overal in slaap kan vallen. In de schaduw van een paddestoel, onder een kruiwagen of zelfs op de bouwwerf van de dam. Elke plaats is wel geschikt voor een dutje. Hij is niet lui, maar hij moet nog maar aan werk denken en hij is al uitgeput.
Cool, krijgt iedereen de smurf die bij 'em past?..quote:Op zaterdag 1 maart 2008 00:30 schreef Arcee het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Luilak Smurf
GAAP!! Maak kennis met de Smurf die overal in slaap kan vallen. In de schaduw van een paddestoel, onder een kruiwagen of zelfs op de bouwwerf van de dam. Elke plaats is wel geschikt voor een dutje. Hij is niet lui, maar hij moet nog maar aan werk denken en hij is al uitgeput.
+quote:Op maandag 25 februari 2008 19:02 schreef HPoi het volgende:
eens kijken.
1 X Gargamel
1 X Voetbalsmurf
2 X Babysmurf
1 X Smurfin
3 X Luilaksmurf
1 X Muzieksmurf
1 X Lolsmurf
3 pluche smurfen. (2 gewone en smurfin)
Die heb ik nog niet. Zeker een hele zeldzame. In heel dit topic heb alleen jij deze smurf!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 20:36 schreef BabblingBrook het volgende:
kankersmurf
Was in mijn AH, door mijn collega's. Wat er niet bij staat is dat papa dat kind heeft gedumpt bij de voordeur, zelf in z'n Jeep ging zitten en zodra 't joch naar buiten werd gezet woest uit z'n dure auto kwam zetten. Meneer is tenslotte eigenaar van een aantal succesvolle schoenenwinkels, en dus niet moet zeuren.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 22:56 schreef paultjuhhh het volgende:
[i] Albert Heijn stuurt smurfenverzamelaar weg
Gepost door Erwin (Remote) - Bron: De Telegraaf
Gepubliceerd: vrijdag 29 februari 2008 @ 21:47
De Albert Heijn in Naaldwijk heeft een 9-jarige smurfenverzamelaar uit de winkel gezet. [knip]
Maar wel een goede actie. AH heeft een goed marketingbureau ingehuurd of heeft zelf een hele goede. Eerst met hamsters en nu met smurfen.quote:Op zondag 2 maart 2008 20:11 schreef GotC het volgende:
[..]
Was in mijn AH, door mijn collega's. Wat er niet bij staat is dat papa dat kind heeft gedumpt bij de voordeur, zelf in z'n Jeep ging zitten en zodra 't joch naar buiten werd gezet woest uit z'n dure auto kwam zetten. Meneer is tenslotte eigenaar van een aantal succesvolle schoenenwinkels, en dus niet moet zeuren.
EN!! Nadat meneer dus woedend ons heeft bedreigd en dergelijken (oa met politie, telegraaf etc etc), zette hij verdomme dat kind er zaterdag WEER neer.
Volwassenen en kinderen slaan helemaal door met deze actie![]()
.
en het is gewoon heel erg leuk.quote:Op zondag 2 maart 2008 20:14 schreef HPoi het volgende:
[..]
Maar wel een goede actie. AH heeft een goed marketingbureau ingehuurd of heeft zelf een hele goede. Eerst met hamsters en nu met smurfen.
Op zondag boodschappen doen, schandequote:Op zondag 2 maart 2008 22:19 schreef enter het volgende:
Vandaag kreeg ik er 5 bij 25 euro boodschappen
quote:Op zondag 2 maart 2008 22:45 schreef kevin85 het volgende:
Heeft iemand grote smurf al?
Enige die ik nog mis
Ik krijg geeneens die doos in mekaar, heb geen geduld voor zo'n beschrijving erbij...quote:Op maandag 3 maart 2008 00:24 schreef WupWup het volgende:
Heeft iemand al door hoe ze in die verzameldoos passen? Ze vallen er steeds uit
Maar je doet er wel aan meequote:Op maandag 3 maart 2008 00:33 schreef Shirley het volgende:
Ik heb Grote Smurf en Smurfin dankzij m'n moederZelf heb ik nu ook Klussmurf erbij. En de pluches zijn allebei binnen
Dieptrieste actie eigenlijk...
Ja, als ik ze toch krijg! Dan wil ik wel verschillende en het liefst allemaal. En vroeger had ik de iets grotere smurfen en daar speelde ik volop mee, dus het is ook iets van nostalgie.quote:
Die doos is ook echt gemaakt voor kinderen van 5 en jij krijgt em niet in elkaarquote:Op maandag 3 maart 2008 00:33 schreef Shirley het volgende:
Ik heb Grote Smurf en Smurfin dankzij m'n moederZelf heb ik nu ook Klussmurf erbij. En de pluches zijn allebei binnen
Dieptrieste actie eigenlijk...
[..]
Ik krijg geeneens die doos in mekaar, heb geen geduld voor zo'n beschrijving erbij...
Ik heb babysmurf een stuk of 4 x liggenquote:Op woensdag 5 maart 2008 18:15 schreef enter het volgende:
Het is een rot doos, ik moet er nog vier en iedereen heeft baby smurf behalve ik![]()
![]()
![]()
Inderdaad nostalgie,
Als ik iets spaar, wil ik ze ook allemaalmaar wel op een leuke manier, het is toch ook gewoon grappig!
+ 1x Luilakquote:Op zondag 2 maart 2008 19:54 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik hoef ze niet persé te hebben, maar als ik ze aangeboden krijg dan neem ik ze wel aan.![]()
Ik heb nu:
1x Gargamel
2x Azrael
1x Lolsmurf
quote:Op woensdag 5 maart 2008 18:19 schreef HPoi het volgende:
Ik mis nog potige smurf, boodschappensmurf, klussmurf, brilsmurf, baksmurf en grote smurf.
Ik moet alleen muzieksmurf nog.quote:
Sick!quote:Op donderdag 6 maart 2008 17:42 schreef Cahir het volgende:
Nog eentje voor 225 euro
http://link.marktplaats.nl/152535662
Ik spaar geen gele kikkersquote:Op vrijdag 7 maart 2008 21:10 schreef El_Liberaliste het volgende:
[ afbeelding ]
Beat this
Heb ze allemaal!
Ik ook niet.quote:
Die heb ik ja, wat bied jequote:Op vrijdag 7 maart 2008 23:17 schreef shiNinG_staR het volgende:
heeft iemand het babysmurfje![]()
die wil ik zoo graag
Teveel moeitequote:Op vrijdag 7 maart 2008 23:21 schreef paultjuhhh het volgende:
Oelala , voor een date krijg je hem wel
dan ben toch onozelquote:Op zaterdag 8 maart 2008 15:50 schreef Sadiar het volgende:
http://link.marktplaats.nl/153717028
300 euro voor de gouden smurf
verzamelaars hequote:Op zaterdag 8 maart 2008 15:53 schreef AlwaysConnected het volgende:
[..]
dan ben toch onozeldat bied je toch niet voor een dom popetje
Bieder Bod Datumquote:Op zaterdag 8 maart 2008 15:50 schreef Sadiar het volgende:
http://link.marktplaats.nl/153717028
300 euro voor de gouden smurf
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |