Goed idee!quote:Op zondag 17 februari 2008 18:13 schreef Vork het volgende:
Dat met die beide apparaten niet tegelijk aanzetten had ik wel verwacht. Opzich geen probleem natuurlijk, maar omdat ik dat soort dingen vast ga vergeten denk ik dat ik er maar een switch tussen moet zetten waardoor het überhaupt maar mogelijk is om een van beide apparaten aan te kunnen zetten.
Uiteraardquote:Op zondag 17 februari 2008 18:18 schreef freecell het volgende:
Goed idee!
Maar....
Dan zou ik de switch wél in de stroomvoorziening doen.
Beetje lullig als je een switch maakt in de aan- of afvoer en je vergeet de switch om te zetten bij gebruik.
Als je de switch op de stroom zet is dit onmogelijk...
Daar heb je van die stopcontacten waar je de droger en wasmachine op kan zetten. Als de wasmachine dan veel vermogen trekt wordt de droger uitgezet zodat je de groep nooit kan overbelasten.quote:Op zondag 17 februari 2008 18:13 schreef Vork het volgende:
Dat met die beide apparaten niet tegelijk aanzetten had ik wel verwacht. Opzich geen probleem natuurlijk, maar omdat ik dat soort dingen vast ga vergeten denk ik dat ik er maar een switch tussen moet zetten waardoor het überhaupt maar mogelijk is om een van beide apparaten aan te kunnen zetten.
Zo één hebben wij ookquote:Op zondag 17 februari 2008 18:44 schreef quo_ het volgende:
De afvoer voorzien van een 45 graden T-stuk (merkwaardige naam trouwens)
[ afbeelding ]
Maar als je de afvoer overbelast heb je een nog groter probleem volgens mijquote:Op zondag 17 februari 2008 18:27 schreef Deetch het volgende:
[..]
Daar heb je van die stopcontacten waar je de droger en wasmachine op kan zetten. Als de wasmachine dan veel vermogen trekt wordt de droger uitgezet zodat je de groep nooit kan overbelasten.
Maak vast wat tijd vrij in je agenda, want er is een gerede kans dat je na die aanschaf ineens spontaan een kerk in springt om God op je blote knietjes te danken voor de uitvinding van de Vaatwascher!quote:Op zondag 17 februari 2008 17:56 schreef Vork het volgende:
Ha klussende medemensen,
Binnenkort kan ik verhuizen naar een nieuwe woning, waar ik onder andere wat meer ruimte in de keuken heb. Gezien afwassen nou niet bepaald onder mijn hobby's valt, zat ik er aan te denken om een vaatwasser aan te schaffen.
Waarom moet dat een probleem zijn? Meestal gebruik je ze toch niet tegelijk.quote:Echter heeft ook een vaatwasser aan en afvoer van water nodig, net als de wasmachine en daarvoor is er maar een plek in het hele huis, in de keuken dus. Is het mogelijk om beide apparaten op een kraan en een afvoer aan te sluiten? Zoja, hoe en waar moet ik dan allemaal op letten?
Nee.quote:Er is vast wel iemand die mij daar een simpel en logisch antwoord op kan geven. toch?
Wasmachine moet altijd onder jaquote:Op donderdag 21 februari 2008 14:27 schreef freecell het volgende:
Ik zou denk ik het lichtste apparaat (de droger gok ik) Op het sterkste apparaat (de wasmachine) zetten.
Sowieso handiger om een droger boven te hebben, ook in verband met overstromingsgevaar als je een apparaat met water bovenop zet.
Handig dingetje ja, wilde er nog een foto van maken. Gebruiken wij oa. voor de tuinslang in de garage. Wel prijzig.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 13:27 schreef Tofke01 het volgende:
Vandaag een handig verdeelstuk gekocht van Gardena om op een bestaande kraan te plaatsen met 2 kraantjes op het uiteinde, zodat je er dus twee toestellen op kunt aansluiten: http://www.gardena.com/servlet/ProductDisplay?storeId=10053&catalogId=10053&productId=13609&langId=11
[ afbeelding ]
Het hangt er van af welk type je wil gebruiken. er zijn twee uitvoeringen een voor PVC lijmverbinding en ook een met rubberring PVC of PPC.quote:Op dinsdag 2 maart 2010 23:55 schreef policy het volgende:
Ik ben ook van plan een afwasmachine op dezelfde kraan aan te sluiten als de wasmachine. Voorwat betreft de afvoer: ik wil gebruik maken van een splitter in de afvoer, maar hierdoor komt de afvoerpijp (dus bovenop, daar waar ik de wasmachine-afvoer in wil hangen), door het opzetstuk, uit op een hoogte van 110 cm (is nu 90 ofzo). Kan dit een probleem vormen, bijvoorbeeld doordat de pomp het niet aankan?
En hoe monteert men een afvoersplitter? Is dat met lijm of schuif je hem gewoon in de bestaande pijp?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |