Thanks BSOLquote:Op zondag 17 februari 2008 05:42 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Moeder is ook een beetje 'vrijbuitser'. Vier kinderen van drie mannen .....
Frank (vader 1)
Radna (vader 2)
Joris (vader 3)
Huub (vader 3) en de jongste.
De vader van Huub heeft ook 3 huwelijken gehad en volgens Huub is nu in Maastricht weer een voor hem nog onbekende vriendin in pa's leven verschenen.
Staat je stream stil ? Ze zijn al lang in de slaapkamer en voorzichtig bezig met een doppie. Alleen de camera's staan op B&A (S1, S3), Toys R'Us (S2) en Mike (S4)quote:Op zondag 17 februari 2008 05:43 schreef akveor het volgende:
Ik dacht dat ik gekreun hoorde maar zie geen Calire en Huub op de streams
Brrr wat een eng schilderij
[ afbeelding ]
Nee hoor.. ik constateer net als jou dat we ze niet zien.quote:Op zondag 17 februari 2008 05:49 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Staat je stream stil ? Ze zijn al lang in de slaapkamer en voorzichtig bezig met een doppie. Alleen de camera's staan op B&A (S1, S3), Toys R'Us (S2) en Mike (S4)
Gevoel is een vreemd iets, je laat je meesleuren in iets omdat je iemand te gek vind.quote:Op zondag 17 februari 2008 05:41 schreef akveor het volgende:
[..]
Precies, vallen en opstaan... genieten en op je bek gaan...
Achter de geraniums doen we wel als we 95 zijn.
Ach ik denk dat Huub meer een gevaar is voor zichzelf dan voor Claire. Het zal niet d'r eerste liefde zijn en Huub zal ook d'r laatste niet zijn.quote:Op zondag 17 februari 2008 05:52 schreef noucky het volgende:
[..]
Gevoel is een vreemd iets, je laat je meesleuren in iets omdat je iemand te gek vind.
Dat te gek vinden is maar tijdelijk omdat dan je ogen open gaan en hoe iemands ware karakter is.
Leetijd maakt dus niks uit. Wel neem je ervaringen mee en m.b.t. dat extra alert bent.
En hoe vaak heb je Huub horen zeggen : "Alles voor het spel en de show" ? In de buitenwereld is hij zo braaf als iedere andere 'gemiddelde Nederlander' ..........quote:Op zondag 17 februari 2008 06:02 schreef noucky het volgende:
Waarschijnlijk heeft Huub van zijn ouders en vooral van zijn vader opgepikt dat vrouwen maar lastig en niet voor eeuwig zijn.
Hoevaak horen we Huub wel niet zeggen dat vrouwen maar lastig zijn.
Huub denkt niet bij zichzelf na hoe lastig hijzelf is.
Zijn kijk op vrouwen zal hier zeker door beinvloed zijn afgezien van zijn ware ik.
Bij haar introductie had Claire toch al gezegd dat ze alleen maar kortlopende scharrels had gehad en wilde hebben ........ Ze doet gewoon wat ze heeft gezegd, en Huubske dito !quote:Op zondag 17 februari 2008 06:03 schreef akveor het volgende:
[..]
Ach ik denk dat Huub meer een gevaar is voor zichzelf dan voor Claire. Het zal niet d'r eerste liefde zijn en Huub zal ook d'r laatste niet zijn.
Sorry hoor maar daar trap jij in ?????quote:Op zondag 17 februari 2008 06:12 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
En hoe vaak heb je Huub horen zeggen : "Alles voor het spel en de show" ? In de buitenwereld is hij zo braaf als iedere andere 'gemiddelde Nederlander' ..........
Yeah rightquote:Op zondag 17 februari 2008 06:12 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
En hoe vaak heb je Huub horen zeggen : "Alles voor het spel en de show" ? In de buitenwereld is hij zo braaf als iedere andere 'gemiddelde Nederlander' ..........
Pas op voor een maagzweer ......quote:Op zondag 17 februari 2008 06:20 schreef noucky het volgende:
[..]
Sorry hoor maar daar trap jij in ?????
Hij verschuilt zich erachter, hij laat zichzelf zien.
Dat zijn zijn woorden zelf geweest tegen Lieke, "ik verschuil me graag achter iets anders, hoef ik zelf de verantwoording niet te nemen".
Zo'n lafbek is het als om daden gaat. wel genieten, weten dat er reactie op komt en dan zeggen, ach het is show en spel. pppppppppppppffffffff. Sorry hoor maar daar trap ik niet in.
Huub is gewend om over de rug van anderen geld te verdienen. Net als z'n vader. Werken (?) bij een stichting om geld in te zamelen voor allerlei 'Goede Doelen Projecten'. Met een eigen kantoor in het Centrum van Amsterdam ! Of een Culturele Stichting om Klassieke Orkesten uit het Oostblok uit te nodigen en daarvoor slaaplaatsen te regelen (=onderbrengen in jeugdherbergen, lees slaapzolders)quote:Op zondag 17 februari 2008 06:21 schreef Morwen het volgende:
[..]
Yeah rightMaar goed, dat maakt ook niet uit, alleen dat mensen nog steeds denken dat Huub zo doet voor het spel. Echt hoor
Voorzichtig advies : Zet het raam open en koel even afquote:Op zondag 17 februari 2008 06:36 schreef noucky het volgende:
Natuurlijk zeggen dit Huubfans niet, daar stoor ik me dan ook aan, objectief verslag wordt niet gegeven.
Waarom zeggen Huubfans niet dat Sylvia dit heeft gezegd in fone?
Maar goed, ik zeg dit nu, want lijkt me toch een belangrijk iets.
Niet voor niets zegt Sylvia dit, Sylvia weet denk ik veel meer als wij bij elkaar.
quote:Op zondag 17 februari 2008 06:33 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Huub is gewend om over de rug van anderen geld te verdienen. Net als z'n vader. Werken (?) bij een stichting om geld in te zamelen voor allerlei 'Goede Doelen Projecten'. Met een eigen kantoor in het Centrum van Amsterdam ! Of een Culturele Stichting om Klassieke Orkesten uit het Oostblok uit te nodigen en daarvoor slaaplaatsen te regelen (=onderbrengen in jeugdherbergen, lees slaapzolders)
Ik voel me absoluut niet opgefokt hoor hhhahahah.quote:Op zondag 17 februari 2008 06:37 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Voorzichtig advies : Zet het raam open en koel even af
En voeg daar aan toe :quote:Op zondag 17 februari 2008 06:43 schreef Morwen het volgende:
[..]
Dat verklaard wel 1 en ander, thanx, dat wist ik niet.
Ik zie in Huub een triest mannetje die niet op kan tegen zijn vader zelfs al voordat jij deze info postte. Huub probeert zijn gebrek aan liefde te compenseren door met iedere meid te gaan slapen. Zijn band met zijn vader is zwaar verknipt en die met zijn moeder is er gewoon niet. Ik vind de vader een egoistische klootzak die zijn eigen gedrag goedpraat door wat Huub nu doet. Die vader is niet veel beter dan Huub of andersom. Geen respect naar vrouwen en helaas trappen veel vrouwen daar nog steeds in.
Dit zei Silva nav dat Huub vertelde dat hij een plasma had vernield en de boetes. Ze bedoelde daarmee dat hij beter tegen boetes in DGK kan aanlopen dan dat hem dat in de buitenwereld zou overkomen. Omdat de buitenwereld wel telt.quote:Op zondag 17 februari 2008 06:26 schreef noucky het volgende:
Als Sylvia vanavond zegt dat hij beter in de Kooi kan zitten dan in het gevang?
Dat zegt toch ook genoeg.
Huub is zeker niet braaf.
Ik zou niet trots zijn op een vader die in de vijver gaat springen voor heel Nederland. Ik zou me doodschamen.quote:Op zondag 17 februari 2008 06:43 schreef Morwen het volgende:
[..]
Dat verklaard wel 1 en ander, thanx, dat wist ik niet.
Ik zie in Huub een triest mannetje die niet op kan tegen zijn vader zelfs al voordat jij deze info postte. Huub probeert zijn gebrek aan liefde te compenseren door met iedere meid te gaan slapen. Zijn band met zijn vader is zwaar verknipt en die met zijn moeder is er gewoon niet. Ik vind de vader een egoistische klootzak die zijn eigen gedrag goedpraat door wat Huub nu doet. Die vader is niet veel beter dan Huub of andersom. Geen respect naar vrouwen en helaas trappen veel vrouwen daar nog steeds in.
Een COS is geen EPOS (EenPersoons OS) ...........quote:Op zondag 17 februari 2008 06:49 schreef noucky het volgende:
[..]
Ik voel me absoluut niet opgefokt hoor hhhahahah.
Kutkabouters cq dictators zijn mijn ding niet.
Wel maak ik me druk om de selectieve waarnemening in de Cos, met name 1 persoon.
Daar kan ik me zeker druk om maken hoezeer zijj de lezers van de Cos in het ootje neemt.
Ik gebruik OS Huub 2.0 Jullie?quote:Op zondag 17 februari 2008 06:55 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Een COS is geen EPOS (EenPersoons OS) ...........
Ja, laten we het eens over het weer hebben. Het is nu veel te koud om een zwerver terug op straat te sturen .......quote:Op zondag 17 februari 2008 06:55 schreef akveor het volgende:
Geweldig deze Bash Huub Party...... beetje lachwekkend allemaal hoor....![]()
Niet lachen, ik werk met een variant van OS-256 ....... geen verzinsel !quote:
Hij heeft nog een USB-Stick met vertrouwelijk informatie... misschien kan ie die aan de Party verkopen en met het geld een 2de rangs kamertje voor een week boeken.quote:Op zondag 17 februari 2008 06:58 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ja, laten we het eens over het weer hebben. Het is nu veel te koud om een zwerver terug op straat te sturen .......
Ik kan niet lachen want ik heb er nog nooit van gehoord....quote:Op zondag 17 februari 2008 07:00 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Niet lachen, ik werk met een variant van OS-256 ....... geen verzinsel !
Of gewoon een vieze, vuile, achterbakse dief van een USB-stick !!!!! Die hij vervolgens 'verkoopt' aan een pammetjes-verslaafde. Om vervolgens z'n hond de deur uit te sturen voor een paar russen met een kuttelikkertje piemelzuigertje .......quote:Op zondag 17 februari 2008 07:03 schreef noucky het volgende:
Laat die zwerver cq exzwerver maar lekker zitten. Het is een man met het hart op de goede plek en heeft meer verdient als op de straat te leven.
Ik zie wel een stuk rechtvaardigheidsgevoel in die man. Hij verdient het om er voor te kunnen zorgen dat ie van de straat blijft. Of ie gaat of blijft maakt me niet beel uit.quote:Op zondag 17 februari 2008 07:03 schreef noucky het volgende:
Laat die zwerver cq exzwerver maar lekker zitten. Het is een man met het hart op de goede plek en heeft meer verdient als op de straat te leven.
Een Operating System, specifiek voor Video.quote:Op zondag 17 februari 2008 07:04 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik kan niet lachen want ik heb er nog nooit van gehoord....
Denk toch wel dat ie liever gewoon blijft dan vertrekt omdat Dilana even niet gewenst is. Ik zie wel een blij jongetje die geniet van z'n nieuwe familie. Helaas gaat ie soms wat te ver in z'n liefde.quote:Op zondag 17 februari 2008 07:08 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Of gewoon een vieze, vuile, achterbakse dief van een USB-stick !!!!! Die hij vervolgens 'verkoopt' aan een pammetjes-verslaafde. Om vervolgens z'n hond de deur uit te sturen voor een paar russen met een kuttelikkertje piemelzuigertje .......
"Z'n nieuwe familie" ? ........ Hij zit in een spelletje en gaat van een hele koude kermis thuiskomen !quote:Op zondag 17 februari 2008 07:12 schreef akveor het volgende:
[..]
Denk toch wel dat ie liever gewoon blijft dan vertrekt omdat Dilana even niet gewenst is. Ik zie wel een blij jongetje die geniet van z'n nieuwe familie. Helaas gaat ie soms wat te ver in z'n liefde.
Rechtvaardig is hij zeker. Het gezeur van Huub tegen Amanda deze week over haar vader was gewoon walgelijk. Huub was gewoon pissed off over alles. Huub bleef maar doorgaan en Mike het welletjes vond.quote:Op zondag 17 februari 2008 07:08 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik zie wel een stuk rechtvaardigheidsgevoel in die man. Hij verdient het om er voor te kunnen zorgen dat ie van de straat blijft. Of ie gaat of blijft maakt me niet beel uit.
Op één punt geef ik je gelijk : "Huub kan niks bereiken zonder agressie"quote:Op zondag 17 februari 2008 07:19 schreef noucky het volgende:
[..]
Rechtvaardig is hij zeker. Het gezeur van Huub tegen Amanda deze week over haar vader was gewoon walgelijk. Huub was gewoon pissed off over alles. Huub bleef maar doorgaan en Mike het welletjes vond.
Terecht vond ik ook. Mike uit zich ook en gelijk Huub over de seik.
Mike was in deze terecht, Huub kon niet tegen een weerwoord.
Zo slap om familiie als wapen te gebruiken, maar tja, Huub kan niks bereiken zonder agressie.
Mike lost het simpel op met woorden en iemand is al over de seik.
Owww je loopt interessant te doen.... mag hoor....quote:Op zondag 17 februari 2008 07:11 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Een Operating System, specifiek voor Video.
Ach een beetje heroine en alles is weer leuk.... waar ik mee wil zeggen dat Mike een goede nazorg zou moeten krijgen.quote:Op zondag 17 februari 2008 07:15 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
"Z'n nieuwe familie" ? ........ Hij zit in een spelletje en gaat van een hele koude kermis thuiskomen !
Ik heb er niet zoveel vertrouwen in, zelfs met goede nazorg denk ik dat Mikey wel weer in zn oude patroon valt. Is het niet met heroine dan wel met alcohol.quote:Op zondag 17 februari 2008 07:31 schreef akveor het volgende:
[..]
Ach een beetje heroine en alles is weer leuk.... waar ik mee wil zeggen dat Mike een goede nazorg zou moeten krijgen.
Persoonlijk vind ik dat het spel harder gespeeld moet worden.... het is veel te lief en met teveel regels.quote:Op zondag 17 februari 2008 07:19 schreef noucky het volgende:
[..]
Rechtvaardig is hij zeker. Het gezeur van Huub tegen Amanda deze week over haar vader was gewoon walgelijk. Huub was gewoon pissed off over alles. Huub bleef maar doorgaan en Mike het welletjes vond.
Terecht vond ik ook. Mike uit zich ook en gelijk Huub over de seik.
Mike was in deze terecht, Huub kon niet tegen een weerwoord.
Zo slap om familiie als wapen te gebruiken, maar tja, Huub kan niks bereiken zonder agressie.
Mike lost het simpel op met woorden en iemand is al over de seik.
Als Huub niet wil dat je deze aanklikt (ja hij is de baas) dan gaat het feestje zeker niet door :-)quote:Op zondag 17 februari 2008 07:29 schreef akveor het volgende:
[..]
Owww je loopt interessant te doen.... mag hoor....![]()
Ik stel me een soort van besturing voor waarmee je kun editen en camera's kunt aansturen. Zoiets als in de regie?
Ze zijn bezig met Huub 3.0. Deze is wat gelikter. De pictogrammen: Agressie, Alcohol, Vrouwonvriendelijk zijn verdwenen en staan nu onder het pictogram: 'Deze Huub' die je met 1 klik kunt activeren.
Nee, denk meer aan zoeken in video-beelden. Een soort "Google" met op drachten als "Ik wil <deze achtergrond> " met "<Deze persoon in beeld>" en "Spraak-geluid is '<deze tekst>' "quote:Op zondag 17 februari 2008 07:29 schreef akveor het volgende:
[..]
.......
Ik stel me een soort van besturing voor waarmee je kun editen en camera's kunt aansturen. Zoiets als in de regie?
.......
Ik denk dat de regels fysiek geweld in het algemeen zijn en in persoonlijke omstandigheden door de ogen wordt gezien. Het leerproces als grondslag.quote:Op zondag 17 februari 2008 07:34 schreef akveor het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik dat het spel harder gespeeld moet worden.... het is veel te lief en met teveel regels.
Ik vind 1 regel belangrijk: Fysiek geweld is exit en daarbij verplicht 1 meter afstand houden.
Weinig nadenken nodig ......... Nena was ooit gecast als een sexbom maar wilde "niets blootgeven" ......quote:Op zondag 17 februari 2008 07:46 schreef noucky het volgende:
[..]
Ik denk dat de regels fysiek geweld in het algemeen zijn en in persoonlijke omstandigheden door de ogen wordt gezien. Het leerproces als grondslag.
Ik denk hieraan: Brian en Huub hebben blijkbaar een verleden die gepaard ging met fysiek geweld en hiervan moeten leren (amanda via derden). Daarom bij hun er met mindere mate eraan wordt getornd, hun straf een leerschool moet zijn.
Nena daar in tegen was totaal niet agressief en niet als zodanig te boek stond, ze deed dat dus en daarom het veld moest ruimen.
Denk hier maar eens over na.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |