quote:Op zondag 17 februari 2008 10:54 schreef nokwanda het volgende:
Dames, veel plezier vandaag
@oh-oh..... ik kom niet meer bij.... Geile pedo Frits.
Nou loop ik de hele dag op z'n Frits te zingen: kom op konijntje doe maar wiebelen wiebelen
http://www.youtube.com/watch?v=wxD2HkJtGXQ
quote:Op zondag 17 februari 2008 13:13 schreef conleche het volgende:Greys smste net dat er iemand voor de trein was gesprongen waar ze inzaten. Dat lijkt me zo erg voor de machinist hè, dat je zo iemand ziet staan en je kan de trein niet meer stoppen.
J precies, dan zit je vast in zo'n trein met dat mooie weer en ze waren d'r bijnaquote:Op zondag 17 februari 2008 13:14 schreef nokwanda het volgende:
[..]
![]()
Dat. Maar ook wel lullig... leuk dagje uit. Dan denk je ook: heb ik dat?
Echt waar 2 uur??quote:Op zondag 17 februari 2008 13:27 schreef nokwanda het volgende:En dat duurt ca 2 uur, hoor ik net.
Niemand mag eruit. Niets te drinken bij zich, niet mogen roken, niet mogen plassen.
Mooi kut met peren.
Heb Greys gebeldquote:Op zondag 17 februari 2008 13:28 schreef conleche het volgende:
[..]
Echt waar 2 uur??Hoe weet je dat?
Nou heb ik al iets tegen mensen die op een dergelijke manier een eind aan hun leven maken (ik vertelde net dat hier in Nijmegen de GGZ instelling net naast een spoorwegovergang ligt).quote:Op zondag 17 februari 2008 13:28 schreef Ingetje79 het volgende:
Ik kreeg dat smsje idd ook.
Krijg daar kippevel van, dat iemand zo ver heen is dat hij/zij zichzelf zo voor zo'n enorm groot en snel ding gooit.![]()
We hebben het een paar jaar terug in de kennissenkring meegemaakt, echt vreselijk.
En daarbij kan ik me voorstellen dat Greys en Maes gewoon zsm naar Conleche willen.
quote:Op zondag 17 februari 2008 13:31 schreef oh-oh het volgende:
Jeetje dat is echt balen zeg.
Zo'n mooie dag vandaag en dan zoiets meemaken, jakkes.
Ach toen ik het postte dacht ik meteen aan "een mooie dag" van Blöf....quote:Op zondag 17 februari 2008 13:34 schreef nokwanda het volgende:
[..]
owwww, wat ben ik vals.
Ik zie nu die reclame van Mars voor me met die twee indiaanse mannen: een oude en een jonge, waarbij de oude man stelt: het is vandaag en mooie dag om te sterven, en erbij gaat liggen.
Deze figuur had blijkbaar geen jongeling bij zich om hem/haar een mars toe te werpen waardoor deze het weer zag zitten
Medicijnen werken niet altijd en kunnen de problemen niet oplossen, slechts maskeren of verdringen.quote:Op zondag 17 februari 2008 13:47 schreef conleche het volgende:
Ik heb ook weinig respect voor zelfmoordenaars, maar als je het dan toch doet: belast er zo weinig mogelijk andere mensen mee zou ik zeggen!
Klinkt natuurlijk allemaal vrij hard en zo en ik geloof ook wel dat sommige mensen zo depressief zijn dat ze het echt niet meer zien zitten. Maar je kan toch hulp proberen te krijgen, medicijnen slikken, weet ik wat.
Ik snap trouwens niet waarom ze de treinpassagiers niet met een bus verder kunnen vervoeren. Het is niet alsof iemand in de trein de zelfmoordenaar geduwd heeft, daar kan je dan weer vrij zeker van zijn.....
Leerse Ingetjequote:Op zondag 17 februari 2008 13:55 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Medicijnen werken niet altijd en kunnen de problemen niet oplossen, slechts maskeren of verdringen.
En daarbij schieten de hulpdiensten in sommige gevallen ook ernstig tekort.
Maar goed, ik hou op in deze discussie, begin me kwaad te maken en daar heb ik geen zin aan op zo'n mooie dag...
Moet nog leren enzoooo.
Iedereen fijne middag
Heb vorig jaar iemand aangetroffen die een poging had gewaagd. Bleek een nepperige kutpoging te zijn. Ik en iemand anders wisten dat het eraan zat te komen en besloten bij die persoon te gaan kijken en troffen hem aan onder de medicijnen op bed. Dat was ook niet lekker. We verwachten iemand aan te treffen die al dood was en dan leeft ie nog en zit je, door zo n kutpoging wel met iemands leven in je had.quote:Op zondag 17 februari 2008 13:47 schreef conleche het volgende:
Ik heb ook weinig respect voor zelfmoordenaars, maar als je het dan toch doet: belast er zo weinig mogelijk andere mensen mee zou ik zeggen!
Klinkt natuurlijk allemaal vrij hard en zo en ik geloof ook wel dat sommige mensen zo depressief zijn dat ze het echt niet meer zien zitten. Maar je kan toch hulp proberen te krijgen, medicijnen slikken, weet ik wat.
Ik snap trouwens niet waarom ze de treinpassagiers niet met een bus verder kunnen vervoeren. Het is niet alsof iemand in de trein de zelfmoordenaar geduwd heeft, daar kan je dan weer vrij zeker van zijn.....
Heb ook weleens in een vreselijke rotperiode in mijn leven gedacht: kwam er maar een leuke grote vrachtwagen met slechte remmen de hoek om zetten.quote:Op zondag 17 februari 2008 14:24 schreef senesta het volgende:
[..]
Leerse Ingetje![]()
Ik heb ook heel lang gedacht zoals jullie maar ik kan me ook heel goed voorstellen dat sommige mensen zich erg alleen kunnen voelen en misschien zelfs wel alles zijn verloren.
Misschien kiezen mensen wel bewust voor zo'n einde, je weet vrij zeker dat je dood bent en mensen kunnen niet om je heen.
Ik keur het niet goed hoor, absoluut niet.
Maar ik vraag me dan wel af in wat voor state of mind die mensen zijn.
Laatst hier in Emmen. Ik zou de trein van half nemen naar huis, maar omdat ik weer mensen tegen kwam en ff lekker stond te ouwehoeren miste ik hem. Dus ik had die van een half u later.quote:Op zondag 17 februari 2008 13:13 schreef conleche het volgende:Greys smste net dat er iemand voor de trein was gesprongen waar ze inzaten. Dat lijkt me zo erg voor de machinist hè, dat je zo iemand ziet staan en je kan de trein niet meer stoppen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |