quote:Op zondag 17 februari 2008 17:21 schreef Bluezz het volgende:
Tisser beurt Eucie?
Huid open onder je gips?
We zijn uiteindelijk niet wezen wandelen maar hebben een stuk gereden, HIJ wilde zijn nieuwe bak (een hele geyle Golf 5quote:
Helaas kan ze alleen maar uit pakjes koken...Was niet bijzonder lekker, maar gelukkig ook niet vies!quote:Op zondag 17 februari 2008 18:15 schreef AKnynke het volgende:
Mijn kleine zusje is voor mij aan het koken..wat een luxe is dat!
Al doende leert men! Ik maakte vroegâh ook altijd pastasaus en risotto uit pakjes. Nu doe ik t heulemaal zelf! Er gaat nog wel eens iets mis, maar dat mag ookquote:Op zondag 17 februari 2008 20:07 schreef Stereotomy het volgende:
Koken uit pakjes is een uitstekend uitgangspunt om te leren koken. De helft van de gehele kookvergelijking gaat immers over andere dingen dan smaak. Hoe lang kook ik iets? Hoe snij is snel en goed mijn spullen? Hoe organiseer ik mijn werkplek?
Die komt er vast wel.
Tezz, hoe komt het dat je dochter weet hoe groene verf smaakt??quote:Op zondag 17 februari 2008 20:20 schreef Tezz het volgende:
Ik kook zelf bijna nooit uit pakjes en heb dat eigenlijk ook nooit gedaan (met dank aan een zeer competente leermeester: mijn mama). Laatst had ik eens knorr wereldgerechten (de beef chimichurri, die blijf ik lekker vinden.......is voor mij een soort fastfood) en toen maakte mijn dochter de opmerking: mam, het lijkt wel of er groene verf in die saus zit! Woehahaha......
Hahahaha ik bedoel natuurlijk qua kleur.quote:Op zondag 17 februari 2008 20:25 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Tezz, hoe komt het dat je dochter weet hoe groene verf smaakt??Kook je daarmee?
Dát staat er niet.quote:Op zondag 17 februari 2008 20:25 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Tezz, hoe komt het dat je dochter weet hoe groene verf smaakt??Kook je daarmee?
Stuur ze een leuke foto waar je met Jonnie Boer op staatquote:Op zondag 17 februari 2008 19:20 schreef Euc- het volgende:
Hihi, ik kwam net toevallig op de site van het allereerste restaurant waar ik ooit gewerkt heb; http://www.preuveriebekkersmarie.nl
Laatste keer dat ik daar gewerkt heb was ook direct de laatste keer dat ik er geweest ben. Ze vonden mij niet geschikt voor de horeca, raadden me ten strengste af om bij het restaurant waar ik gesolliciteerd had te gaan werken omdat dat te hoog gegrepen zou zijn en wouden me bij een cateringbedrijf dumpen
Toch ietsjes anders verlopen allemaal, wil er eigenlijk nog altijd eens terug om ze hard uit te gaan lachen, maarja, dat is ook weer zoiets he
Zo'n wraakactie zou je inderdaad moeten ondernemen! Wat een goed idee, SiGNe!quote:Op zondag 17 februari 2008 20:35 schreef SiGNe het volgende:
Stuur ze een leuke foto waar je met Jonnie Boer op staat
groeten uit de Librije
quote:Op zondag 17 februari 2008 20:31 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dát staat er niet.
En Tezz, de olie/kruidenmengsel zou ook groen geweest zijn als je die zelf vers had gemaakt, dus je dochter is gewoon een dramaqueen. Heeft ze van haar moeder zeker?
Dat is natuurlijk waar....En ze komt er ook zeker wel. Maar, toen ze het laatst had over risotto maken met kokosmelk ipv bouillon moest ik wel lachen!quote:Op zondag 17 februari 2008 20:07 schreef Stereotomy het volgende:
Koken uit pakjes is een uitstekend uitgangspunt om te leren koken. De helft van de gehele kookvergelijking gaat immers over andere dingen dan smaak. Hoe lang kook ik iets? Hoe snij is snel en goed mijn spullen? Hoe organiseer ik mijn werkplek?
Die komt er vast wel.
Mijn hoop is gevestigd op je laatste zusjequote:Op zondag 17 februari 2008 20:39 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk waar....En ze komt er ook zeker wel. Maar, toen ze het laatst had over risotto maken met kokosmelk ipv bouillon moest ik wel lachen!
Enne Steer, dit zusje is bijna net zo lang als dat ik ben...
quote:Op zondag 17 februari 2008 20:46 schreef Euc- het volgende:
Goed idee!
Btw, vlag kopen?
[ afbeelding ]
Dank je, steken onder de riem en messen in de rug ben ik goed inquote:Op zondag 17 februari 2008 20:37 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Zo'n wraakactie zou je inderdaad moeten ondernemen! Wat een goed idee, SiGNe!
quote:Op zondag 17 februari 2008 20:48 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Even goed als die naakte man in de reflectie van zijn fluitketel.
heb Boer zoekt Vrouw vorige week voor het eerst gezien, vond het best leukquote:Op zondag 17 februari 2008 20:50 schreef Stereotomy het volgende:
Waarom ben ik Boer zoekt vrouw aan het kijken?
Wel leuke meid die Agnès.
Pai Mu Tanquote:
Dat programma maakt mij depressief, ik wil ook weer verliefd zijn!quote:Op zondag 17 februari 2008 20:50 schreef Stereotomy het volgende:
Waarom ben ik Boer zoekt vrouw aan het kijken?
Wel leuke meid die Agnès.
Mijn ouders wonen bijna in zijn achtertuin! Mijn eerste vriendje praatte (of praat) net zoals hij...en ik kon er ook wat van!quote:Op zondag 17 februari 2008 20:59 schreef Stereotomy het volgende:
Hm, erg goed gekleed voor een boerin, die Agnès.
Maar die lompe Frans
Zijn jouw ouders ook boer?quote:Op zondag 17 februari 2008 21:11 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Mijn ouders wonen bijna in zijn achtertuin! Mijn eerste vriendje praatte (of praat) net zoals hij...en ik kon er ook wat van!
Nee, mijn ouders zijn geen boer! Ze wonen pakweg 20 km. verderop in het pitoreske Haaksbergen. In een gewoon huis! Een heel lelijk huis nog wel!O+quote:Op zondag 17 februari 2008 21:11 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Zijn jouw ouders ook boer?
Dan ben jij een halve boerin.
Thomas berge komt idd uit Haaksbergen..m'n jongste zusje schijnt ooit met hem gezoend te hebben..quote:Op zondag 17 februari 2008 21:24 schreef SiGNe het volgende:
Thomas Berge werd net ook aangehouden bij Wegmisbruikers (naja, z'n chauffeur, hij had toen z'n rijbewijs nog niet) die komt ook uit Haaksbergen.
En komt de naam Trudy je bekend voor?
Nu die gast die aangehouden werd in dat "landbouwvoertuig", whahahaquote:Op zondag 17 februari 2008 21:24 schreef SiGNe het volgende:
Thomas Berge werd net ook aangehouden bij Wegmisbruikers (naja, z'n chauffeur, hij had toen z'n rijbewijs nog niet) die komt ook uit Haaksbergen.
En komt de naam Trudy Bleumink je bekend voor?
Gelukkig heb je binnenkort een date met D_H!quote:Op zondag 17 februari 2008 21:09 schreef AKnynke het volgende:
Dat programma maakt mij depressief, ik wil ook weer verliefd zijn!
quote:Op zondag 17 februari 2008 21:31 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Gelukkig heb je binnenkort een date met D_H!
Nyenrode, op zondag? Nyenrode ligt toch in Breukelen, dat is midden in de Bible Belt. Denk niet dat ie daar nu is hoor!quote:Op zondag 17 februari 2008 21:44 schreef AKnynke het volgende:
![]()
Die zit nu natuurlijk nog op Nyenrode, iets met kippen enzo..
Hij had introductie 24-uur..quote:Op zondag 17 februari 2008 21:48 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Nyenrode, op zondag? Nyenrode ligt toch in Breukelen, dat is midden in de Bible Belt. Denk niet dat ie daar nu is hoor!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |