Ja, klopt.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 18:07 schreef suuske343 het volgende:
en weer een vraagje voor onze insiders:
Op de keukenafdeling staan/hangen glasplaten voor achter de kookplaat....ik zag alleen 60cm en ik las (ergens op internet) dat er ook 80cm moet zijn?
Dan ga je toch naar Amersfoort Breda?quote:Op zaterdag 23 februari 2008 19:50 schreef Kickvors het volgende:
Heeft iemand toevallig eens de Knihult 3-zitsbank getest? Ik ben vandaag in Utrecht geweest, maar daar hadden ze 'm uit de showroom gehaald omdat ze geen plaats meer hadden
ah tofquote:Op vrijdag 22 februari 2008 09:54 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Als je de gebroken lat even meeneemt naar de klantenservice (ter vergelijking) dan heb je goeie kans dat ze je kunnen voorzien van een nieuw exemplaar
Utrecht is gewoon de buurtsuper IKEA, die hebben nergens plek, ga maar in Amersfoort kijken en zittenquote:Op zaterdag 23 februari 2008 19:50 schreef Kickvors het volgende:
Heeft iemand toevallig eens de Knihult 3-zitsbank getest? Ik ben vandaag in Utrecht geweest, maar daar hadden ze 'm uit de showroom gehaald omdat ze geen plaats meer hadden
Ga ik ook zeker even doen, maar ik was gewoon nieuwsgierigquote:Op zaterdag 23 februari 2008 20:03 schreef Adelante het volgende:
[..]
Utrecht is gewoon de buurtsuper IKEA, die hebben nergens plek, ga maar in Amersfoort kijken en zitten
Kon die 'vroeger' nog verder uit elkaar?quote:Op zondag 24 februari 2008 13:43 schreef Brighteyes het volgende:
Even onderin de poten kijken idd. Vroegah kon hij helemaal uit elkaar, dat was nou juist zo tof eraan.
Aaaaah, en ze zijn zo mooi ....quote:Op vrijdag 22 februari 2008 16:07 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Ik heb het voor je nagekeken en in Nederland staan ze zelfs niet meer in het systeem. Dus dan moet dit artikel zeker al een jaar uit het assortiment zijn. Ik ben daarom ook bang dat ze die set ook niet meer in andere landen hebben. Sorry
Ik dacht idd ook dat juist de oudere modellen niet uit elkaar kunnen en de nieuwere wel...quote:Op zondag 24 februari 2008 22:52 schreef Bartjebart het volgende:
Ow ok... ik weet niet beter dan dat we al tijden een al een 'opgebouwde' versie hadden en dat we vorig jaar of zo een 'bouw em zelf' KLIPPAN kregen...
De klippans uit mijn pubertijd bij mijn ouders, dus echt ruim 15 jaar geleden konden helemaal uit elkaar. Iig zeker weten de zijleuningen eraf.quote:Op zondag 24 februari 2008 14:35 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Kon die 'vroeger' nog verder uit elkaar?
Jeetje 15 jaar geleden... das een eind wegquote:Op zondag 24 februari 2008 23:27 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
De klippans uit mijn pubertijd bij mijn ouders, dus echt ruim 15 jaar geleden konden helemaal uit elkaar. Iig zeker weten de zijleuningen eraf..
Inderdaad ik heb nou zo'n oud mormel hier op m'n kamer staan.quote:Op zondag 24 februari 2008 23:27 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
De klippans uit mijn pubertijd bij mijn ouders, dus echt ruim 15 jaar geleden konden helemaal uit elkaar. Iig zeker weten de zijleuningen eraf..
maar het is er wel gezelligquote:Op zaterdag 23 februari 2008 20:03 schreef Adelante het volgende:
[..]
Utrecht is gewoon de buurtsuper IKEA, die hebben nergens plek, ga maar in Amersfoort kijken en zitten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |