gewoon stoppen met pride (en ook bullet the blue sky) .... te vaak gehoord en de laatste jaren word bij deze 2 (ik herhaal DEZE 2 nummers) een minder niveau gehaald. Pride klinkt live toch anders ... sinds 1984 ... dit nummers is 1 van de weinige die live minder klinkt dan op de CD unforgettable fire. Valse noot is niets mis mee, maar dit was net niet goed. City daarentegen klonk weer wel goedquote:Op maandag 19 januari 2009 14:05 schreef _evenstar_ het volgende:
ik vind juist het " valse" wat bono heeft zo mooi![]()
Juist omdat live je het gevoel er zo goed in hoort is het niet stemvast , maar daarom vaak wel veeel mooier als het origineel
AMEN! ... het is redelijk vernieuwend weer. Toch weer iets anders dan er ooit gemaakt is, allehoewel het wel richting discotheque en POP neigt. Niks mis mee .. POP is prima album. Lekker vaag ... experimenteel ... kom maar op met NLOTHquote:Op maandag 19 januari 2009 22:31 schreef DrowningMan het volgende:
ik wil bij deze even melden dat ik de nieuwe single in één woord he-le-maal geweldig vind. Toen ik hem voor de eerste keer beluisterde dacht ik; mwah, niet zo heel lekker. Toen ik hem voor de 10de keer luisterde vond ik hem helemaal geweldig. U2 nummers moeten een beetje groeien naar mijn mening.
Anderzijds, ook een groot compliment aan de mannen van U2 die ook in 2009 weer vernieuwende muziek durven neer te zetten. Vanaf 1976 tot aan 2009 is U2 innovatief en creatief met stijlen geweest. Dit kun je van vrij weinig andere artiesten zeggen.
als het aan mij ligt; hulde aan U2
Get on ya boots
als je hem nou heel vaak draait komt peacebaby wel snel naar buitenquote:Op donderdag 22 januari 2009 09:01 schreef peaceman het volgende:
De nieuwe single is tof!
Boom cha!quote:Op woensdag 21 januari 2009 14:47 schreef empee1977 het volgende:
[..]
AMEN! ... het is redelijk vernieuwend weer. Toch weer iets anders dan er ooit gemaakt is, allehoewel het wel richting discotheque en POP neigt. Niks mis mee .. POP is prima album. Lekker vaag ... experimenteel ... kom maar op met NLOTH
Ah mooi, weet ook iemand of Van Leest ook een speciale actie doet?quote:Op woensdag 21 januari 2009 14:12 schreef DrowningMan het volgende:
Sowieso koop ik het album via FreeRecordshop want bij hun krijg je gratis het boek U2byU2 erbij.
Alleen edge met die vage snor en in dat pakkie had dan weer net niet gehoevenquote:
grapjasquote:Op woensdag 21 januari 2009 14:47 schreef empee1977 het volgende:
[..]
AMEN! ... het is redelijk vernieuwend weer. Toch weer iets anders dan er ooit gemaakt is
Nou ja, toch is het linkje met vertigo wel redelijk makkelijk gelegd.quote:Op zondag 25 januari 2009 13:53 schreef bloodymary het volgende:
Doe niet zo chagrijnig. Dat mogen de mensen toch best zeggen, vooral omdat het dus niet op het reguliere materiaal van U2 lijkt.
Ik vond het iets weg hebben van All Because of You. De coupletten dan.quote:Op zondag 25 januari 2009 14:54 schreef Dandelion het volgende:
[..]
Nou ja, toch is het linkje met vertigo wel redelijk makkelijk gelegd.
Hoe vaker ik deze zin lees hoe grappiger ik hem ga vindenquote:Op zondag 25 januari 2009 18:47 schreef Peter88Online het volgende:
Dus het lijkt wel wat op eigen materiaal van U2.
Bowie? ... Led Zeppelin?! ... John Lennon?!! Ga toch weg, manquote:Op zondag 25 januari 2009 12:18 schreef Peter88Online het volgende:
Ja, en weer een ander vind het op Led Zeppelin lijken, nog een ander op David Bowie, en weer iemand anders vind het lijken op John Lennon. Mensen, vergelijken is zoooo 2007.
Verzin ik niet. Op andere weblogs, forums en radiozenders werd het daarmee vergeleken.quote:Op zondag 25 januari 2009 21:37 schreef Hankster het volgende:
[..]
Bowie? ... Led Zeppelin?! ... John Lennon?!! Ga toch weg, man
ben ik al jaaaarenquote:Op maandag 26 januari 2009 11:29 schreef Morrigun99 het volgende:
Van 't weekend trouwens U2.com lid geworden. CD+T-Shirt zijn onderweg.
![]()
Duepree's Blogquote:not once have i mentioned “copyright” as an issue. it’s absolutely not an issue. as i stated in the comments on the other post, i assume U2 had permission to use this photo. as did we. there is no legal issue here.
hij wil voorkomen dat U2 fans z'n rotzooi aanhorenquote:Op maandag 26 januari 2009 14:49 schreef Young_David het volgende:
Waarom is het zo'n probleem dat die hoesfoto's op elkaar lijken? Is die Taylor nu bang dat mensen perongeluk zijn cd kopen ipv die van u2? lijkt me niet iets om over te gaan rellen
Van het weekend heb ik de CD al ontvangen. Erg leuk!!! Vond het ook wel een verrassing eigenlijk. Je hoort eigenlijk alleen maar dat fanclubs een poster sturen, een sticker of iets anders onbenulligs. Nee U2 doet dat beterquote:Op maandag 26 januari 2009 11:29 schreef Morrigun99 het volgende:
Van 't weekend trouwens U2.com lid geworden. CD+T-Shirt zijn onderweg.
![]()
Heb alleen de ervaring van de fanclub van The Killers en daarbij kreeg je een Victims shirtje in het logo van hun. Ben ik ook errug blij mee, en draag ik ook regelmatig.quote:Op maandag 26 januari 2009 20:37 schreef Sonja27 het volgende:
[..]
Van het weekend heb ik de CD al ontvangen. Erg leuk!!! Vond het ook wel een verrassing eigenlijk. Je hoort eigenlijk alleen maar dat fanclubs een poster sturen, een sticker of iets anders onbenulligs. Nee U2 doet dat beter
Krijgen we eigenlijk nou ook nog een pasje? En stel dat ze vvk straks ook weer via u2.com gaat hebben we dan login codes of gebruiken we dan dezelfde codes als op dat forum?
Ik ben sinds een paar jaar ook lid, vooral omdat ik veel CD's en vinyls van U2 verzamel.quote:Op maandag 26 januari 2009 20:37 schreef Sonja27 het volgende:Van het weekend heb ik de CD al ontvangen. Erg leuk!!! Vond het ook wel een verrassing eigenlijk. Je hoort eigenlijk alleen maar dat fanclubs een poster sturen, een sticker of iets anders onbenulligs. Nee U2 doet dat beter![]()
Dat gerucht komt van graz.nl en gaat als een lopend vuurtje. Maar hoe betrouwbaar het is...quote:Op dinsdag 27 januari 2009 11:33 schreef DrowningMan het volgende:
Giel heeft vanmorgen op 3FM het gerucht verspreid dat U2 weleens op Pinkpop zou kunnen staan. Ik kreeg meteen heel erg de kriebels toen ik het hoorde. Het klinkt onwaarschijnlijk, maar wie weet.
quote:Van: Jan Smets Geplaatst op: 26-1-2009 15:05:26
BREAKING NEWS: van een heel betrouwbare bron vernomen dat er momenteel op top-niveau door Mojo/Smeets wordt onderhandeld met een volgens bron 'mega stadion act' om PP af te sluiten: U2 schijnt nu toch echt in beeld te zijn. Van de 3 geplande Arena concerten zou er nu 1 vervallen ten faveure van PP.
Het kan zijn dat er onderhandeld wordt, maar ik geloof er echt helemaal niks van dat U2 daar komt te staan.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 11:33 schreef DrowningMan het volgende:
Giel heeft vanmorgen op 3FM het gerucht verspreid dat U2 weleens op Pinkpop zou kunnen staan. Ik kreeg meteen heel erg de kriebels toen ik het hoorde. Het klinkt onwaarschijnlijk, maar wie weet.
had het ook al geplaatst in het pinkpop topic, maar denk zelf ook niet dat het haalbaar is. Financieel denk ik niet en dan heb ik het nog niet gehad over alle andere voorwaarden. Zoals podium bouw etc. Denk ook niet dat ze willen blijven slapen in een golfhotel in Brunssumquote:Op dinsdag 27 januari 2009 11:38 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Dat gerucht komt van graz.nl en gaat als een lopend vuurtje. Maar hoe betrouwbaar het is...
[..]
Nee, nog niet. Maar misschien dat ze rond dezelfde tijd hun tourdata bekend maken als dat de line up van Pinkpop bekend gemaakt wordt. Zou wel tof zijn als U2 echt op Pinkpop zou komen. Misschien te groot voor Pinkpop, maar dat is Bruce Springsteen eigenlijk ook.quote:Op dinsdag 27 januari 2009 12:55 schreef Luni het volgende:
Er is toch ook helemaal nog geen planning voor concerten in NL?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |