Oh, uit dezelfde tijd had je er ook een met de tekst "let me be your underwear". Weet even niet meer van wie...quote:Op vrijdag 7 maart 2008 23:40 schreef Ferdo het volgende:
Als we dan op die toer gaan:
20 Fingers - Short Dick Man
Angelique - Een Beetje Geld Voor Een Beetje Liefde; Ik Wil Je Pijpen (van je broek wat korter maken)
Li'l Louis - French Kiss (dat kreunnummer)
Sissy Penis Factory - Everybody Fuck Now
E-Rotic - Max Don't Have Sex With Your Ex
Sebastian - Shut Up (And Sleep With Me)
en Do you really want to hurt me?quote:
Er was nog een liedje met een ballon ook.quote:Goo Goo Dolls - Iris
Ga als je weg moet gaan...quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:14 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Als we toch op de foute toer gaan:
B.E.D. - Welles (verliefd geweest)
Of wat dacht je van:
Hell yeah!quote:
Oh ja, Wessel v Diepen. Echt een eendagsvlieg.quote:
quote:Wessel van Diepen is alias DJ Delmundo één van de breinen achter een reeks dance-acts die in de jaren 1990 de hitlijsten bestormden, waaronder LA Style (James Brown Is Dead, #1 in 1991), Lick feat. Kentucky Martha (I'm the Girl of your Dreams #19 in 1995), Nakatomi (Children Of The Night, #3 in 1996) en het internationale topsucces de Vengaboys (Boom, Boom, Boom, Boom en We're Going To Ibiza, #1 in 1998 en 1999). Hierdoor had Radio 538 destijds regelmatig de primeur van een nieuwe Vengaboys-single.
Er zit er eentje van hun op fok,ik geloof dat er zelfs een 2e ooit gepost heeft. Ben z'n naam ff kwijt.quote:Op zaterdag 26 april 2008 12:12 schreef Ferdo het volgende:
Poing was trouwens van de Rotterdam Termination Source.
Niet echt one hit wonders, I'll Be There For You en I Want You To Want Me waren zelfs grotere hits dan dit nummer.quote:
Blue Mondays van New Order bedoel je? Ze scoorden ook met True Faith ('87) en Regret ('93). Afsplitsing Monaco scoorde met What Do You Want From Me ('97) en New Order zelf is ontstaan uit de resten van Joy Division die door Ian Curtis werden achtergelaten. Zou ik niet echt een eendagsvlieg willen noemen.quote:Op zaterdag 10 mei 2008 17:10 schreef __________ het volgende:
[..]
Er zit er eentje van hun op fok,ik geloof dat er zelfs een 2e ooit gepost heeft. Ben z'n naam ff kwijt.
Ook 1tje van Soulvation trouwens. Hebben Summer in the city gemaakt en daarna nog wat gepruttel wat elke eendagsvlieg probeert maar dat was niks.
Maar als we eendagsvlieg zien als one-hit-wonder blijft Bruce Hornsby toch wel de beste. 3 hits met hetzelfde nummer/riedeltje.
FR David - Words
Blueboy - remember me
Crash test dummies - mmm mmm mmm
Frankie Valley - Grease
Motors -Airport
Murray Head - One night in Bangkok
OMC - how bizzare
Blue order - Monday. Is meerdere keren een hit geweest maar hebben ze ook meerdere nummers gehad die wat werden eigenlijk?
De zanger (en enig bandlidquote:Op vrijdag 9 mei 2008 13:25 schreef Thy... het volgende:
Nine Days-Absolutely (Story of a Girl)
New Radicals - You Get What You Give
Helaas beide een-dags-vliegen en New Radicals heeft zelfs maar één CD uitgebracht.
Hoe die headbangedquote:
Was 'm helemaal vergeten.. Blijft een goed nrquote:Op vrijdag 9 mei 2008 12:42 schreef ACT-F het volgende:
Weer zo'n klassieker waar je daarna niks meer van gehoord hebt:
Chille shit dit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |