Geen idee, maar als ze zich niet snel aanmeld komt er ongetwijfeld hier ERG snel een kloontje die beweerd annelies te zijnquote:
Die is dan snel genoeg te ontmaskeren. En ja ze is christen en nee haar vader is geen predikant. Maar goed, we zullen haar naam niet meer noemen als men daar last van heeftquote:Op zaterdag 16 februari 2008 18:44 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Geen idee, maar als ze zich niet snel aanmeld komt er ongetwijfeld hier ERG snel een kloontje die beweerd annelies te zijn
Hoe is het met Noa?quote:Op zaterdag 16 februari 2008 19:25 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik heb er niet echt last van, maarja.
Nou, "auw".quote:
Ik vond het nog net iets te koud daarvoor. Twas alleen redelijk in de zon, en ik heb met handtekeningen verzamelen aldoor mn handschoenen uit gehad, maar na een uurtje konden die echt wel weer even aan.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
Tom.quote:
Jaa.quote:
quote:Op zaterdag 16 februari 2008 20:17 schreef maok het volgende:
Kom er net achter dat ik nog een valateinspaketje met bonbons in mijn brievenbus had zitten
Als ik je niet zo aardig had gevonden was deze post regelrecht naar het spelfoutentopic gegaan, hehe.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Still a little bit of your face I haven't kissed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |