Hij deed zijn best maar schaapje Claire is echte te dom en naief voor geslepen Huub ( en Eric)quote:Op dinsdag 12 februari 2008 12:34 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Jammer he...![]()
Hoe is de pa van Claire blijven hangen, jongens en meisjes? Kzou hem vanmiddag bellen, dus als jullie bemoedigende woorden hebben...
Huub en Eric gaan ook voor een oprechte vriendschap met Claire. Een liefdesrelatie gaat het niet worden, maar Huub wil een relatie met Claire zoals hij met Sil had. En daarin vergist dus de vader van Claire zich. Amanda is goed aldus hem, maar als er iemand het niet goed met Claire voor heeft is het Amanda wel en Brian met zijn pijpslet.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:08 schreef diedirk het volgende:
[..]
Hij deed zijn best maar schaapje Claire is echte te dom en naief voor geslepen Huub ( en Eric)
Ze denkt werkelijk dat er een oprechte vriendschap is.....tja zo dom en naief maak je ze niet vaak mee.
Ze heeft moeite een menig te vormen , laat staan een eigen...
Maar Bart ken je haar Pa dan?
Ik ook, maar het p[robleem is ze kan gewoon geen kant op.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:14 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ik had het idee, dat de vader van Claire haar een beetje naar A en B aan het toepraten was ....
Dat idee heb ik ook nu ik de filmpjes ziequote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:14 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Ik had het idee, dat de vader van Claire haar een beetje naar A en B aan het toepraten was ....
quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
En?? Bleek hij een hart te hebben??
Geloof mij , zoals ik Huub ken eist hij binne 7 dagen sex en zodra dat niet kan dreigt hij haar eruit testemmen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:11 schreef petraa het volgende:
[..]
Huub en Eric gaan ook voor een oprechte vriendschap met Claire. Een liefdesrelatie gaat het niet worden, maar Huub wil een relatie met Claire zoals hij met Sil had. En daarin vergist dus de vader van Claire zich. Amanda is goed aldus hem, maar als er iemand het niet goed met Claire voor heeft is het Amanda wel en Brian met zijn pijpslet.
quote:
Handig zo'n vader. De een noemt zijn dochter een pijpslet, de ander noemt haar stom, fijne teammatties.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:19 schreef petraa het volgende:
[..]
Dat idee heb ik ook nu ik de filmpjes zie
Amanda is wel schijnheilig. Eric verwijten dat hij een vriendschap met Huub heeft ondanks alles dat gebeurd is. Terwijl ze (en Brian) nu heel close met Lieke zijn. Ze heeft Lieke d'r benen bont en blauw geslagen en mee geholpen met Lieke's slipje uit te trekken. Brian die op Lieke heeft gespuugd en haar geslagen heeft, o.a. bij de paardenbak.quote:
Is Huub een vriend, kennis of familie van je. Want je zegt zoals ik Huub ken eist hij sexquote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:22 schreef diedirk het volgende:
[..]
Geloof mij , zoals ik Huub ken eist hij binne 7 dagen sex en zodra dat niet kan dreigt hij haar eruit testemmen.
Hij manipuleert....
Brian en Amanda hebben niet perse een hekel aan Claire maar aan huub.....maar tuurlijk zullen ze Claire eruit stemmen.
Zelfde verhaal als met Lieke
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |