Shitttt gemist, ik luisterde naar Huub en Clairequote:Op zaterdag 9 februari 2008 16:27 schreef beequeen het volgende:
Amanda heeft weer een klaarkomverhaal over haar geweldige relaasie met Brian, Fernando luistert maar aan zijn kop te zien heeft hij zo zijn twijfels. Een langspeelplaat is lang.
Weet je dat ik het gewoon lullig vind voor Huub? Ik krijg hier echt een "Jaap/Dennix" gevoel bij, veroordeeld tot.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 16:29 schreef Disana het volgende:
Ook in dit gesprek merk je dat Huub er niet goed mee overweg kan dat Claire vrijwel geen weerwoord geeft. Je voelt dat hij het blijft proberen, maar dan vallen er van die stiltes waarvan hij licht ongedurig wordt.
Ze snapt niet waarom Eric nog vrienden kan zijn met Huub na alles wat hij hem gedaan heeft.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 16:38 schreef beequeen het volgende:
Tsja Huub, daar zit je dan en er komt geen zinnig woord uit Claire.
[ afbeelding ]
Amanda daarentegen heeft het hoogste woord tegen Eric. Ik wacht op....asjebieft jonguh.
[ afbeelding ]
En waarom zij en Brian ineens de beste maatjes van Lieke zijn terwijl ze haar verrot hebben gescholden.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 16:41 schreef Kinga het volgende:
[..]
Ze snapt niet waarom Eric nog vrienden kan zijn met Huub na alles wat hij hem gedaan heeft.
Wat IK niet snap hoe zij nog met Brian kan zijn na...
Goeie gok. Een tand door de lip van Eric, aiaiaiaiai. Nee , een doucheslang om je nek is lekker.quote:[b]Op zaterdag 9 februari 2008 16:49 schreef Disana het volgende:[/]
Gokje: het gaat over de aanwezigheid van Eric.
quote:Op zaterdag 9 februari 2008 16:51 schreef beequeen het volgende:
[..]
Goeie gok. Een tand door de lip van Eric, aiaiaiaiai. Nee , een doucheslang om je nek is lekker.
Wat heb ik gisteravond en vandaag die RAT NIET gemist.
lullig he hoe durven ze !quote:Op zaterdag 9 februari 2008 15:29 schreef beequeen het volgende:
Ik vind het zwaar kut dat Jaap weer niet mee kan doen, die stoelen kunnen schijnbaar zijn gewicht niet dragen.
Tja. Maar evengoed is het godgeklaagd: alle gastspelers zijn altijd op hun hand, daar hebben ze enorm veel voordeel van. Bovendien verlaat vooral Brian de villa zoveel, dat je je in kunt denken wat voor spelinformatie hij zelf allemaal krijgt.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 16:51 schreef beequeen het volgende:
[..]
Goeie gok. Een tand door de lip van Eric, aiaiaiaiai. Nee , een doucheslang om je nek is lekker.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |