waarom?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 07:22 schreef Dynabite het volgende:
-weg-
Wat heb jij te zeggen over de TT van een ander ? Waar haal jij die arrogantie vandaan ?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 07:22 schreef Dynabite het volgende:
-weg-
Hij wist natuurlijk allang dat dit er zat aan te komen en heeft niet voor niets gisteren uitgebreid met Claire zijn 'nonmonogamiteit' ( als dit een woord isquote:Op vrijdag 8 februari 2008 08:17 schreef avonne het volgende:
goodmorning, gauw bijlezen
ik lees al in een flits dat "Huub het moest doen van de FEBO" ?nou, nee, dat geloof ik niet.
Hij was zo blij als een kind in een snoepwinkel toen Gaby in de Villa kwam gisteravond.
ik denk dat de redenatie van Huub is dat ze het wel verdiend heeft omdat ze te passief is en geen vuurwerk levert.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 08:37 schreef noekje het volgende:
Claire heeft dit zo niet verdiend.
Show show show, en niet anders,wedden dat de FEBO eerdaags Natasia binnen haalt,en die gaat sex hebben met die OPBLAASPOTquote:Op vrijdag 8 februari 2008 08:44 schreef avonne het volgende:
[..]
ik denk dat de redenatie van Huub is dat ze het wel verdiend heeft omdat ze te passief is en geen vuurwerk levert.
De logica is ongeveer van "als je niet doet wat ik wil (in dit geval het spel spelen of boeiende show maken) dan ben ik je tegenstander"
Dat is heel fijn dat Huub zo redeneert maar Claire scoort alleen nog maar meer punten bij mij.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 08:44 schreef avonne het volgende:
[..]
ik denk dat de redenatie van Huub is dat ze het wel verdiend heeft omdat ze te passief is en geen vuurwerk levert.
De logica is ongeveer van "als je niet doet wat ik wil (in dit geval het spel spelen of boeiende show maken) dan ben ik je tegenstander"
Huub deed het naar mijn mening echt niet voor de show. Hij wilde dolgraag Gaby neuken, maar moest eerst overdenken wat het voor de beeldvorming zou betekenen. Toen hebben Jaap en Brian hem gezegd dat het een kijkcijferkanon zou zijn. En zo had Huub een excuus om het te doen. Dát hij het wilde doen kwam helemaal uit hem zelf en stond al op zijn gezicht geschreven. Alleen hoe het verhaaltje in te kleden, dat was zijn enige dilemma.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 08:50 schreef Jewscky1 het volgende:
[..]
Show show show, en niet anders,wedden dat de FEBO eerdaags Natasia binnen haalt,en die gaat sex hebben met die OPBLAASPOT
Neequote:Op vrijdag 8 februari 2008 08:52 schreef yvonne het volgende:
De laatste stuiptrekkingen van DGK en Huub is een schim van zichzelf geworden?
hoezo scoort Claire punten?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 08:51 schreef noekje het volgende:
[..]
Dat is heel fijn dat Huub zo redeneert maar Claire scoort alleen nog maar meer punten bij mij.
Waar haalt hij het gore lef vandaan. Ik heb er echt geen woorden voor.
Neuken met een ander als een soort van aanmoedigingsprijs.
De laatste stuiptrekkingen weet ik niet want het gáát maar door. Ergens denken ze nog steeds dat hoeren scoren. Huub denkt dat ook. Brian en Amanda moeten nog steeds alle stemmingen krijgen. Selene jankt en zeikt nog steeds als een malle. Mickey is de Ton van de Gouden Kooi geworden. Jaap schaakt en boert.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 08:52 schreef yvonne het volgende:
De laatste stuiptrekkingen van DGK en Huub is een schim van zichzelf geworden?
Arme Clairequote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:04 schreef T-lex het volgende:
En ach wat moeten we van Claire zeggen...
Claire wist waar ze aan begon, het is niet dat ze niet gewaarschuwd is ofzo, ze is er met open ogen ingetrapt dus domme Claire.quote:
Omdat het zgn een real life show is, wil nog niet zeggen dat je zo over iemands gevoelens heen moet walsen.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:12 schreef beequeen het volgende:
[..]
Claire wist waar ze aan begon, het is niet dat ze niet gewaarschuwd is ofzo, ze is er met open ogen ingetrapt dus domme Claire.
Ooit was het 9.30 uur aan tafel, tegenwoordig is het rond 9.30 uur opstaan, wrs om arme José een beetje te ontzien.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:16 schreef avonne het volgende:
hoe laat moeten ze opstaan tegenwoordig
ik zit maar te wachten...
Ik denk dat de Febo Gaby al eerder in de week heeft gebeld of ze gisteren kon komen. En dat ze Huub een donderdagavond al op de hoogte hebben gebracht dat ze zou komen.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 08:59 schreef Copycat het volgende:
Huub heeft zijn eigen graf gegraven door Gaby te neuken en Claire te dishen? De weg is dus helemaal vrij voor de overwinning van Brian en zijn slaafje Amanda die op het lumineuze idee kwamen een hoer voor vlees-zwakke Huub uit te nodigen. Niet dat dat eigenlijk nog mocht, maar deze kans was natuurlijk te mooi om waar te zijn.
Dat zijn vragen die je beter aan de FEBO kunt stellen, die zorgen voor dit soort ranzigheid en nee, geen handige move van Huub.En Claire, tsja.....geen DGK materiaal maar daar waren we toch eigenlijk al heel snel achter.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:18 schreef noekje het volgende:
Omdat het zgn een real life show is, wil nog niet zeggen dat je zo over iemands gevoelens heen moet walsen.
Niet dom, naïef misschien wat Huub betreft maar dan vind ik het alsnog sneu voor haar.
Vraag me ook serieus af wie er nu dom is. Huub of Claire? Ik vind het geen slimme actie van Huub iig.
Aan de redactie én Huub want daarvan las ik toch achterlijke uitspraken.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:22 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat zijn vragen die je beter aan de FEBO kunt stellen, die zorgen voor dit soort ranzigheid en nee, geen handige move van Huub.En Claire, tsja.....geen DGK materiaal maar daar waren we toch eigenlijk al heel snel achter.
Jammer, ik vind het een lieve meid maar wat je zegt, naïef.
Dus jij denkt dat dit uit het brein van Brian is ontsproten, think again, hij kan niks zelf.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:29 schreef avonne het volgende:
Eerlijk is eerlijk: Brian, Amanda en Selene hebben dit briljant uitgespeeld. (Jaap ook, ware het niet dat hij vervelend in beeld was)
Wat ben jij ongelofelijk blind als het om Huub gaat, als een ander het doet heeft die ander het gedaan , als Huub iets notdone doet is het de febo.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:22 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat zijn vragen die je beter aan de FEBO kunt stellen, die zorgen voor dit soort ranzigheid en nee, geen handige move van Huub.En Claire, tsja.....geen DGK materiaal maar daar waren we toch eigenlijk al heel snel achter.
Jammer, ik vind het een lieve meid maar wat je zegt, naïef.
Eensch, het is ook niet mijn idee van vermaak maar de FEBO en Flens denken daar blijkbaar anders over.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:31 schreef noekje het volgende:
Aan de redactie én Huub want daarvan las ik toch achterlijke uitspraken.
Wat betreft wel of geen dgk-materiaal. Omdat dgk zo ranzig is geworden moeten de mensen dat ook maar zijn. Ze moeten zich aanpassen aan dat niveau. Doe je dat niet dan ben je dus geen geschikt materiaal.
Een beetje de omgekeerde wereld, vind ik. Sylvia, Bart en Ilona waren ook van een ander kaliber maar waren niet ongeschikt als materiaal vond ik. Nee, hoeren en vrouwen door de douche gooien. Dat is geschikt. Wat mij betreft vervangen ze de hele bende door 5 Claire's.
dat maakt niet uit, ik zeg "gespeeld", oftewel het vriendschappelijk praten met Huub, het meeleven dan wel dissen van Claire, etcetera.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:31 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dus jij denkt dat dit uit het brein van Brian is ontsproten, think again, hij kan niks zelf.
Op VOL lees ik toch hele andere berichten. Brian was weer eens pislink op haar omdat ze teveel wijn had gedronken, ze kreeg hem weer aardig para. Hij ging op bed liggen met zijn gitaar, dan hoef ik je niet te vertellen hoe laat het is,quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:36 schreef avonne het volgende:
Zelfs Amanda ging als keurig meisje op tijd naar bed zonder champagne gedronken te hebben.
De set up is prima verlopen, dus ja, goed gespeeld. Vandaag tweede ronde.
dat was vóór Gaby kwam en daar waren Huub, Claire of Jaap niet bij. Wat heeft dat er nou met de set up te makenquote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:40 schreef beequeen het volgende:
[..]
Op VOL lees ik toch hele andere berichten. Brian was weer eens pislink op haar omdat ze teveel wijn had gedronken, ze kreeg hem weer aardig para. Hij ging op bed liggen met zijn gitaar, dan hoef ik je niet te vertellen hoe laat het is,
en ik stoor me aan dit soort "geleuter". Dat je het er niet mee eens bent, oké maar dan probeer je het maar inhoudelijk te beargumenteren.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:32 schreef maril het volgende:
[..]
Wat ben jij ongelofelijk blind als het om Huub gaat, als een ander het doet heeft die ander het gedaan , als Huub iets notdone doet is het de febo.(ja ik lees hier regelmatig , en stoor mij ook regelmatig aan dit soort geleuter)
Ik doelde meer op het feit dat je Amanda een "keurig meisje" noemde, sorry voor het misverstand en nogmaals, de set up komt niet van B&A maar van de FEBO. De regel was, geen hoeren meer uitnodigen voor een ander, ook B&A kennen die regel en plotseling mag het wel???? BS dus.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:42 schreef avonne het volgende:
dat was vóór Gaby kwam en daar waren Huub, Claire of Jaap niet bij. Wat heeft dat er nou met de set up te maken
Dat dacht ik dus net ook.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 09:59 schreef avonne het volgende:
Ze lijkt weer verschrikkelijk veel op Sylvia.
Uiterlijk, houding, manier van praten.
Huub wil geen vrede, maar adrenaline. Goedschiks of kwaadschiks.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:02 schreef noekje het volgende:
Huub: het was keihard tegen jou. Natuurlijk begrijp je dat niet.
Als je je zo afhankelijk van mij optstelt, dat is fucking niet normaal.
Wat een fuckface.
Palma zegt nu "hehe, een beetje reuring"quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:06 schreef noekje het volgende:
En Palma vindt dat Claire goedkoop reageert.
Wat een gekkenhuis.
Inderdaad, hij is degene die over gevoelens begon te praten, hij is degene die het initiatief heeft genomen en dan stelt zij zich afhankelijk op?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:02 schreef noekje het volgende:
Huub: het was keihard tegen jou. Natuurlijk begrijp je dat niet.
Als je je zo afhankelijk van mij optstelt, dat is fucking niet normaal.
Wat een fuckface.
We hebben het wel fijn samen hier, met z'n tweetjes.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:07 schreef avonne het volgende:
[..]
Palma zegt nu "hehe, een beetje reuring"
Over de rug van Claire, de vakantiegangers liggen nog in bed neem ik aan?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:08 schreef Copycat het volgende:
Er wordt in ieder geval wel weer televisie gemaakt.
nee, daar ben ik het niet mee eens.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:08 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Inderdaad, hij is degene die over gevoelens begon te praten, hij is degene die het initiatief heeft genomen en dan stelt zij zich afhankelijk op?
Met wie in de kooi had ze dan aansluiting nadat ze met hem in bed had gelegen?
Jaap is/was jaloers, B&A&S&M zijn tegen hem dus daar kon ze niet terecht, hij heeft haar toch zelf geisoleerd?
Ik snap de gedachtengang erachter ook niet, tenminste: als het geen moetje is. Huub heeft zijn huid en ziel verkocht aan achter, is te televisiemaken-geil en daar wordt handig en slinks op ingespeeld, vermoed ik.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:10 schreef kahaarin het volgende:
Over de rug van Claire, de vakantiegangers liggen nog in bed neem ik aan?
Zielig ventje die Huub, hij durft niet tegen Brian dus kan niet tegen Amanda en het moet weer opgelost worden door het bashen van het volgende teammaatje.
Het woord was toch...disrepectvol?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:14 schreef noekje het volgende:
Mickey vindt het allemaal enorm onrespectloos.![]()
Nee ja, inrespectvol is het zeker niet.
Nee, die gaat binnenkort naar huis .......quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:16 schreef avonne het volgende:
Gaat Claire ook nog wat zeggen?
Met het woord respect mag je erg creatief mee omgaan dus eigenlijk is alles goed.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:18 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het woord was toch...disrepectvol?
Dan nog had hij het fatsoen moeten hebben om haar op de hoogte te brengen dat het wat hem betreft niet meer werkt en dat hij zonder haar verder gaat, op deze manier TV maken vind ik goedkoop en over haar rug.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:15 schreef avonne het volgende:
[..]
nee, daar ben ik het niet mee eens.
Claire heeft zelf deze situatie gecreëerd. Ze had ook met snode plannen en activiteiten de kooi binnen kunnen komen.
Visagie met Amanda, snode plannen met Huub, Jaap en Lieke. Dan had ze op eigen kracht teammatties verworven.
Door zich als schaduw op te stellen heeft ze zich volkomen onbelangrijk en overbodig gemaakt.
Zelfs Huub vindt het leuker om haar te bashen dan met haar vrede te hebben. She is boring.... Nog liever er mee bekvechten dan Het Grote Niets
Ik vind dat zo'n direspectabelloosheid tentoonspreiden voor het woord respect.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:22 schreef noekje het volgende:
Met het woord respect mag je erg creatief mee omgaan dus eigenlijk is alles goed.
Dus dan is Selene overbodig vanaf nu?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:29 schreef avonne het volgende:
Amanda komt binnen en vraagt hoe het met Claire is.
Het "vriendin-offensief" gaat van start nu. Amanda gaat er vol in.
Claire is niet afwijzend.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:30 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Dus dan is Selene overbodig vanaf nu?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |