quote:Op donderdag 14 februari 2008 15:53 schreef Elegy het volgende:
Addict is goed
Nou, er gaat wel iets goed mis daar, wacht al sinds de 7e op een pakketje dat de 8e al bij TNT in Dordrecht was en ze hebben allemaal rare statussen op de Track & Tracequote:Op donderdag 14 februari 2008 16:08 schreef ook_gek het volgende:
oke er is iets mis gegaan bij TNT. Staken ze daar of zo?
*ziet ook_gek's sprookje de papierversnipperaar in verdwijnen*quote:Op donderdag 14 februari 2008 16:08 schreef ook_gek het volgende:
oke er is iets mis gegaan bij TNT. Staken ze daar of zo?
Want er is helemaal geen post binnen gekomen voor mij
he he..quote:Op vrijdag 15 februari 2008 01:27 schreef ook_gek het volgende:
oke mijn officiele verklaring is da ik valentijn haat en niet mee doet aan dat commercieel gebeuren
Aangezien die vrijwel altijd geld komen brengen, vind ik dat nooit erg...quote:Op vrijdag 15 februari 2008 08:36 schreef m@x het volgende:
Ik had geen valentijnskaart maar wel een brief van de belastingdienst
Dank je welquote:Op vrijdag 15 februari 2008 08:39 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Aangezien die vrijwel altijd geld komen brengen, vind ik dat nooit erg...
Bij deze dan een day-after-Valentijn post voor jou!
Chuck Deely! Die moet ook in de OP!quote:Op vrijdag 15 februari 2008 11:09 schreef CaLeX het volgende:
LOL ik zag er vannochtend een staan bij die gitaar gast die sochtends bij CS zit en smiddags bij de HEMA
en ja ik moest ook ff 3 keer kijken :p
Ik wil zo'n pluche smurf!!!quote:Albert Heijn kleurt de komende weken nog blauwer dan normaal met de invasie van 29 miljoen kleine, blauwe striphelden: de Smurfen veroveren Nederland! Ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de sympathieke striphelden van tekenaar Peyo introduceert Albert Heijn in totaal vijftien characters van het Smurfenvolkje. Bij elke vijftien euro boodschappen ontvangen klanten er eentje. Dat kan Grote Smurf zijn, Brilsmurf, Lolsmurf, Baksmurf, Smurfin, Voetbalsmurf en natuurlijk Boodschappensmurf. Uiteraard ontbreken ook Gargamel en Azraël niet, de tovenaar en kat die altijd achter het net smurfen in hun jacht op de Smurfen.
Aangezien klanten niet weten welke Smurf ze krijgen – elke Smurf is onherkenbaar verpakt – verwacht Albert Heijn dat een forse ruilhandel op gang zal komen om alle vijftien exemplaren bij elkaar te smurfen. Verder kunnen klanten via een spaarkaart sparen voor een grote, pluchen uitvoeringen van de Smurfen. Een volle kaart met bijbetaling van 3,99 geeft recht op één van de miljoen pluchen Smurfen of Smurfinnen.
quote:Op zaterdag 16 februari 2008 01:27 schreef zeemonster het volgende:
Pff serieus ik haat van die jankerige mensen die bezigheden van anderen de grond in boren omdat ze het zelf niks vinden!! Wees godverdomme eens blij voor een ander!.
Sorrie moest er gewoon uit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |