Schiphol!quote:Op woensdag 6 februari 2008 22:36 schreef Tecnix het volgende:
Damens en Heren de trein naar Hoorn Kersenboogerd rijd vandaag via Delft
[ afbeelding ]
Welk station is dit?
Joh...quote:
quote:Op woensdag 6 februari 2008 23:07 schreef Duvel het volgende:
[..]
Joh...
"Hmhm, best donker, hmhm tunnel, hm, gaten in het plafond..."
Da's nieuw en geheel volgens plannning sinds deze week (wijzigingsblad per 4 feb.). D'r is dus wat met materieel geschoven en Utrecht-Zwolle heeft een setje V'tjes gekregen van Utrecht-Tiel waar nu dus in de spits de 2xDDAR rijdt die eerst op Utrecht-Zwolle reed.quote:Op woensdag 6 februari 2008 21:34 schreef von_Preussen het volgende:
De dienstregeling leek trouwens wel verder overhoop te liggen, want terwijl ik met de DD-AR Amersfoort uitreed, kwam de stoptrein van Zwolle naar Utrecht met 4 x Plan V binnen rijden.
Zijn die wijzigingsbladen openbaar? Ik wil wel ff weten waarom ze steeds klooien met de opstelling van m'n trein in Rotterdam...quote:Op donderdag 7 februari 2008 00:08 schreef ReisT het volgende:
[..]
Da's nieuw en geheel volgens plannning sinds deze week (wijzigingsblad per 4 feb.). D'r is dus wat met materieel geschoven en Utrecht-Zwolle heeft een setje V'tjes gekregen van Utrecht-Tiel waar nu dus in de spits de 2xDDAR rijdt die eerst op Utrecht-Zwolle reed.
Hm, toch vooral voor offtopic gedoe.quote:Op donderdag 7 februari 2008 08:13 schreef Peterselieman het volgende:
hier en hier kun je iets over de wijzigingen vinden.
En over die invalidenkar hoor je niksquote:Een invalidenwagen is donderdagochtend op een spoorwegovergang in Wezep tegen de intercity Groningen-Den Haag opgereden. Bij het ongeval raakte wonderwel niemand gewond, meldde ProRail. De trein raakte door het ongeval defect.
Wadloper?quote:Op donderdag 7 februari 2008 12:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
En over die invalidenkar hoor je niksra ra wat voor trein moet dat geweest zijn?
trein 534, stellen 4087, 4083, 4031 en 4242 (Koplopers dus)quote:Op donderdag 7 februari 2008 12:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
En over die invalidenkar hoor je niksra ra wat voor trein moet dat geweest zijn?
Eens, ICM heeft de beste 2e klas-bebanking dat er is. (Ook beter dan ICE in mijn ogen).quote:Op woensdag 6 februari 2008 21:42 schreef von_Preussen het volgende:
Waarom niet gewoon het trijp pakken zoals in de Koplopers, dat is al 20 jaar in dienst en ziet er veel beter uit. En het is ook nog veel beter schoon te houden.
Die zijn sowieso uitgesloten, rijden vrijwel niet meer in reizigersdienst, en dan sowieso niet op dat trajectquote:
Hm grappig, dat is minder dan een SGM-II, die doet 1,1 m/s²!quote:Op donderdag 7 februari 2008 19:25 schreef Peterselieman het volgende:
Over sprinters gesproken. Op Somda wordt net gemeld dat de SLT in 44 seconden 140 km/h bereikt, wat neerkomt op een gemiddelde versnelling van 0,9 m/s²
Dat klopt inderdaad. Maar de SGM-II haalt dan ook geen 140 maar maximaal 125. Ik heb geen gegevens over de gemiddelde aanzetversnelling trouwens. Overigens: de maximale aanzetversnelling van ICM bedraagt maar 0,52m/s².quote:Op donderdag 7 februari 2008 19:59 schreef Peterselieman het volgende:
Mja, vast niet tot ie Vmax heeft bereikt, want ik geef een gemiddelde aanzetversnelling tot 140 km/h en 1,1 m/s² is volgens mij de maximale aanzetversnelling van de SGM-II
Komt niet voor in mijn informatiebron helaas.quote:
Post eens een lijstje met wat er allemaal WEL in staat?quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:30 schreef Duvel het volgende:
Komt niet voor in mijn informatiebron helaas.
quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:35 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Post eens een lijstje met wat er allemaal WEL in staat?
Momentje, ik loop even naar de SGM. Hij staat vanavond gelukkig binnenquote:
Ja, want dat is WEL sneller te bereiken per boot dan per spoor, niewaar?quote:
Ken je pappenheimers!quote:Op donderdag 7 februari 2008 21:02 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Momentje, ik loop even naar de SGM. Hij staat vanavond gelukkig binnen
Hoe moet ik dat nou weten pikkestein?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |