Waarom gaat het zo langzaam dan ?quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:24 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Pagina voljassen, zodrat we straks zinvolle google ad banners krijgen als het alleen nog maar over sex en porno en tieten en zo gaat
Maar lieverd toch, moeten we je helpen zoeken naar de zin van het fokken?quote:
3 maarquote:Op donderdag 7 februari 2008 20:26 schreef Pheno het volgende:
[..]
Goed plan, wel klote dat ik maar 3 paginas heb
Je mag het me anders nog eens uitleggen. Soms vraag ik het me namelijk wel afquote:Op donderdag 7 februari 2008 20:32 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Maar lieverd toch, moeten we je helpen zoeken naar de zin van het fokken?
quote:Op donderdag 7 februari 2008 20:30 schreef marcb1974 het volgende:
Ik heb een opvouwbare vork !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik weet niet wat ik me erbij moet voorstellenquote:
Oehquote:
Bij mijn noedels zat een vork. Met een scharniertje in de steelquote:Op donderdag 7 februari 2008 21:42 schreef es70 het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik me erbij moet voorstellen, maar een vork die dubbel kan klappen lijkt me eigenlijk niet handig
.
Mannen met tieten zijn niet zo aantrekkelijk eigenlijkquote:
wacht even een eeuw, totdat we 1 fatsoenlijke versie software en 18 nieuwe serverparken verder zijn, en probeer het daarna nogeens. En schenk nog even wat te drinken in. Op de oprit van de buren kun je nog net een glaasje kwijt.quote:Op donderdag 7 februari 2008 21:42 schreef Sjowhan het volgende:
Momenteel is het te druk voor onze databaseservers om alle verzoeken te kunnen verwerken. De gevraagde pagina kon daardoor niet getoond worden of de gevraagde actie kon niet worden uitgevoerd. Wacht even een ogenblik en probeer het daarna nog eens.
Doe 's een foto dan, want ik kan me er nog steeds niks bij voorstellenquote:Op donderdag 7 februari 2008 21:45 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Bij mijn noedels zat een vork. Met een scharniertje in de steel
Nee, dat merk ikquote:Op donderdag 7 februari 2008 21:45 schreef es70 het volgende:
Mannen met tieten zijn niet zo aantrekkelijk eigenlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |