quote:Theo Janssen deed na de verloren wedstrijd tegen FC Groningen geen moeite zijn teleurstelling te verbergen. De middenvelder was zeer ontevreden over het vertoonde spel van de Arnhemse ploeg.
De middenvelder, die recent nog nadrukkelijk in de belangstelling stond van FC Groningen, liet weten dat ook trainer Aad de Mos een belangrijk aandeel had in de monsterscore. Dit door de in de ogen van Janssen onbegrijpelijke wissels.
"7-0 slaat nergens op. Ons spel was in de tweede helft een vijfdeklasser onwaardig.
Hoe dit kan? Vraag de trainer maar. Hij haalt Van der Schaaf, Verhaegh en Takak er ineens af, dan vraag je erom. Je laat de rest verzuipen. Die spelers heb je juist dan hard nodig. Ik snap de trainer wel. Hij wil schorsingen voorkomen, maar je geeft ook een signaal naar die andere acht. En Sansoni liep al geblesseerd in het veld. Die kun je niet meer wisselen. Later speelt Harrie Gommans linker middenvelder omdat Sansoni niet meer kan", aldus Janssen tegenover De Gelderlander.
De vervanging van Remco van der Schaaf door trainer Aad de Mos was voor Janssen helemaal onbegrijpelijk. "Laat dan een speler als Remco van der Schaaf staan. Die is echt wel slim genoeg om in zo’n wedstrijd geen gele kaart meer te pakken. Natuurlijk maakt het uit met hoeveel je verliest. Dit is niet goed voor je vertrouwen. Het moet de komende wedstrijden blijken hoe slecht dit is."
De middenvelder stak ook de hand in eigen boezem ten aanzien van de grote nederlaag. "Kijk nou eens hoe wij die eerste goals weggeven. Niet doordekken, stappen, het is allemaal zo simpel. We kwamen in die eerste helft nog redelijk terug, kregen een paar kansjes. maar we maken ’m niet. Er was best vertrouwen, maar dan begint de tweede helft net als de eerste en is het gelopen. Je mag nog blij zijn dat het bij 7- 0 blijft."
Aad de Mos gaf na de wedstrijd aan geen spijt te hebben van de door hem doorgevoerde vervangingen. "Ik heb er alleen spijt van dat ik Sprockel niet naar de kant heb gehaald. Nu krijgt hij geel en mis ik hem door een schorsing tegen FC Groningen. Maar ik wilde Onur Kaya een kans geven omdat die jongen het verdient vanwege zijn inzet op de training en zijn spel in het tweede elftal.”
Ze verwijzen bij de 2-1 en 3-1 van Napoli naar "de spits" daar waar de enige genoemd in het stuk Pepe was (hoewel meer aanvallende middenvelder) en deze A: bij Udinese speelt en B: op dat moment al onder de douche stond.quote:Napoli ruim langs Udinese
In een spannend duel heeft Napoli in eigen huis drie punten behaald tegen Udinese. Na negentig minuten stond er een 3-1 score op het scorebord. Aan beide kanten viel een rode kaart.
Voor de rust moest Cannavaro bij Napoli vroegtijdig douchen, nadat hij een directe rode prent ontving. Bij Udinese kon Pepe na een uur spelen naar de kant, toen de arbiter hem zijn tweede gele kaart van de avond gaf.
Al binnen tien minuten scoorden beide ploegen. Zapata schoot in eigen doel en zette de thuisploeg op voorsprong. Nog geen vijf minuten later was het alweer raak. Toen aan de andere kant; Pepe liet het net trillen. In de tweede helft was de spits wederom trefzeker. Hij maakte nog eens twee doelpunten en zorgde zo voor de 3-1 overwinning.
http://www.voetbal4u.com/nieuws/index.php?news=6776quote:Feyenoord:Verbeek
De knvb is heel druk bezig om met bert van maarwijk een contract aan te bieden.
Verbeek die hoogs waar schijnlijk dit seizoen weg bij heerveen wil Feyenoord dan over nemen zo hebben wij ge hoort van geheimen bronnen
ze hebben wel de goede foto bij de foute tekstquote:
Hoeveel fouten wil je echt in één bericht stoppenquote:Op maandag 4 februari 2008 14:28 schreef Irritatie100 het volgende:
Prachtig bericht van voetbal4u.com:
[..]
http://www.voetbal4u.com/nieuws/index.php?news=6776
is dit een spreekbeurt van een jongetje van 7, ofzo ..... ?quote:Op maandag 4 februari 2008 21:38 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Hoeveel fouten wil je echt in één bericht stoppen
Goed bezigquote:Op donderdag 7 februari 2008 12:00 schreef rubbereend het volgende:
volgens CNN gaf Robben gisteren de voorzet op Huntelaar ipv van de Cler![]()
quote:Op maandag 4 februari 2008 14:28 schreef Irritatie100 het volgende:
Prachtig bericht van voetbal4u.com:
[..]
http://www.voetbal4u.com/nieuws/index.php?news=6776
en volgens Sp!ts/Metro was het Sneijder die de pas gaf op de Cler !quote:Op donderdag 7 februari 2008 12:00 schreef rubbereend het volgende:
volgens CNN gaf Robben gisteren de voorzet op Huntelaar ipv van de Cler![]()
Noem dan Van Persiequote:Dutch hammer host Croats
Holland convincingly defeated Croatia 3-0 on Wednesday in a friendly match ahead of the the UEFA EURO 2008 finals in June.
Playing in the southern Croatian town of Split the guests dictated the game from the start with the home team putting the Dutch under little serious sustained pressure.
Although playing without four of their best players - Van Nistelrooy, Seedorf, Ooijer and Engelaar - the Dutch were overwhelmingly superior to the hosts.
John Heitinga's header surprised Croatian goalkeeper Stipe Pletikosa after nine minutes for the opener, while Klaas Jan Huntelaar bagged the killer second nine minutes before the break.
The final blow to home pride came two minutes before the end of the match from Vennegoor of Hesselink, who profited from a clumsy clearance by Pletikosa.
It was the worst home defeat Croatia have suffered since the former Yugoslav republic proclaimed independence in 1991.
In the UEFA EURO 2008 finals Croatia will go up against co-hosts Austria, Germany and Poland in Group B.
quote:Op maandag 4 februari 2008 14:28 schreef Irritatie100 het volgende:
Prachtig bericht van voetbal4u.com:
[..]
http://www.voetbal4u.com/nieuws/index.php?news=6776
Engelaarquote:Op vrijdag 8 februari 2008 21:48 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Om maar even bij het NL elftal te blijven:
Fifa.com
[..]
Noem dan Van Persie
Ik had hetzelfde.quote:Op woensdag 20 februari 2008 02:30 schreef De_Hypotheker het volgende:
Geen blunder, maar wel irritant. Staat er op vi.nl een bericht met als kop "Van der Vaart mogelijk toch naar Bayern". Groot transfernieuws, denk je dan! Blijkt het bericht te gaan over het feit dat Van der Vaart waarschijnlijk op tijd fit is om mee te spelen in de wedstrijd tegen Bayern Munchen.
Welke mongool verzint er zo'n titel bij zo'n bericht?
voetbalt toch nog in t buitenland ?quote:Op woensdag 20 februari 2008 20:58 schreef Bjoro het volgende:
[ afbeelding ]
en ik dacht dat Cocu gestopt was (in Europa)
Qatar.quote:Op woensdag 20 februari 2008 21:57 schreef Isiolo het volgende:
[..]
voetbalt toch nog in t buitenland ?
Ze bedoelen gestopt met voetballen of nietquote:Op woensdag 20 februari 2008 20:58 schreef Bjoro het volgende:
[ afbeelding ]
en ik dacht dat Cocu gestopt was (in Europa)
maar niet met de intensie om nog in Europa actief te zijn...toch ?quote:Op woensdag 20 februari 2008 21:57 schreef Isiolo het volgende:
[..]
voetbalt toch nog in t buitenland ?
http://www.voetbalprimeur(...)an_ADO_Den_Haag.htmlquote:Zenit wint 'rood' duel van ADO Den Haag
Dick Advocaat heeft met zijn ploeg Zenit St. Petersburg het oefenduel met ADO Den Haag winnend afgesloten. Zijn ploeg won de vriendschappelijke wedstrijd, ondanks drie rode kaarten, met 1-0.
Al na vier minuten kwam de Russische kampioen op voorsprong. Anatoliy Tymoschuk maakte al na vier minuten de eerste treffer. Niet veel later mocht aanvoerder Tymoschuk het veld al weer verlaten. De uit Oekraïne afkomstige spits trapte na richting Pascal Bosschaart en kreeg rood.
Ondanks het ondertal bleven de Russen gevaarlijk. ADO Den Haag kreeg enkele kansen, en vooral Roel Stoffels was dicht bij de gelijkmaker. Het was echter keeper Vyacheslav Malafeev die iedere keer in de weg stond.
In het laatste kwartier vielen er nog drie directe rode kaarten. Na een opstootje mochten Aleksander Rankovic en Roman Shirokov de kleedkamer opzoeken. Kort voor tijd was Alexander Anyukov de derde speler van Zenit die voortijdig het veld moest verlaten. Hij gaf een kopstoot richting Hursut Meric. Ondanks de numerieke meerderheid wist ADO niet te scoren.
Hij scoorde, dus VP ging er meteen maar vanuit dat het een spits betreft.quote:Op woensdag 27 februari 2008 11:13 schreef sjimz het volgende:
[..]
http://www.voetbalprimeur(...)an_ADO_Den_Haag.html
Sinds wanneer is Tymo een spits?
Vast in de war met: http://en.wikipedia.org/wiki/Ewerthonquote:Op woensdag 27 februari 2008 13:58 schreef TerroRobbie het volgende:
Gheghe bijzondere schrijfwijze.
Bron: VP (wie anders?)quote:Bayern schakelt stadsgenoot 1860 uit
Bayern Munchen heeft zich vanavond ten koste van stadsgenoot TSV 1860 Munchen geplaatst voor de halve finales van de Duitse beker. De ploeg van trainer Ottmar Hitzfeld won in de slotminuut met 1-0.
Het doelpunt werd gemaakt door Franck Ribéry. De Fransman miste in eerste instantie een strafschop, maar schoot in de rebound alsnog raak.
Het treffen tussen Bayern en TSV 1860 kende een tumultueus verloop. Luca Toni (Bayern) kreeg rood na een opstootje en Benjamin Schwarz (TSV 1860) mocht de kleedkamers opzoeken na theatraal gedrag.
http://www.voetbalprimeur(...)n_in_zaak_Alves.htmlquote:KNVB hoort getuigen in zaak Alves
De KNVB roept getuigen op om het geschil tussen Afonso en Alves op te lossen. Dat maakte de voetbalbond maandag aan het ANP bekend. Daarmee lijkt er eindelijk een einde te komen aan de zaak, die al maanden speelt.
Volgens AZ tekende Alves eind december een contract in Alkmaar. De Braziliaan wil middels getuigenverhoor aantonen dat die verbintenis niet rechtsgeldig is. In de ogen van de speler, die momenteel bij Middlesbrough onder contract staat, bevatte het contract ontbindende voorwaarden.
Eerder beklaagde AZ zich ook al bij de FIFA. De Alkmaarders eisen een schadevergoeding van Alves, wegens contractbreuk. Naar alle waarschijnlijkheid doet de wereldvoetbalbond daar pas uitspraak over, als de zaak bij de KNVB is afgerond.
quote:
een nipte zege, misschienquote:Op vrijdag 7 maart 2008 23:05 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[ afbeelding ]
Iemand enig idee wat Standard heeft gedaan?
Tsssssquote:Op zaterdag 8 maart 2008 16:29 schreef RayMania het volgende:
Ik snap de blunder ook niet.
Zelfs ik?quote:Op vrijdag 14 maart 2008 13:58 schreef RayMania het volgende:
Die sites worden gerund door vrijwilligers. Daar staat kwaliteit niet hoog in het vaandel. Jij en ik kunnen daar schrijven als wij dat willen, als onprofessionele schrijvers. Net zoiets als FOK!sport bijvoorbeeld, of Voetbalzone.
borisz heeft al eens voor FOK!sport geschrevenquote:
quote:Op vrijdag 14 maart 2008 18:55 schreef RayMania het volgende:
[..]
borisz heeft al eens voor FOK!sport geschreven.
Verschillende sites pretenderen wel professioneel te zijn, primeurs te hebben etc. Dan moeten ze daar ook naar handelen en mogen ze wat mij betreft daar ook op afgerekend worden.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 13:58 schreef RayMania het volgende:
Die sites worden gerund door vrijwilligers. Daar staat kwaliteit niet hoog in het vaandel. Jij en ik kunnen daar schrijven als wij dat willen, als onprofessionele schrijvers. Net zoiets als FOK!sport bijvoorbeeld, of Voetbalzone.
tja, voetbalzone en voetbalprimeur ook geloof ik. zijn zeker geen amateurs. die eigenaren krijgen dik geld per maand, maar die mensen die er schrijven krijgen niksquote:Op maandag 17 maart 2008 23:35 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Verschillende sites pretenderen wel professioneel te zijn, primeurs te hebben etc. Dan moeten ze daar ook naar handelen en mogen ze wat mij betreft daar ook op afgerekend worden.
Slecht ja.quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:20 schreef RayMania het volgende:
Ja, wat is het nou. Tienvoudig of elfvoudig? VI zegt elf, AD tienvoudig. En euh...Maarten van Geel?.
[ afbeelding ]
http://www.sportwereld.nl/voetbal/eredivisie/2184890/Huntelaar_bindt_zich_vier_jaar_aan_Barcelona.html
Gewoon even Messi en Ronaldinho als concurrentie vergeten.
[ afbeelding ]
http://www.vi.nl/NieuwsItem/HuntelaarAkkoordMetBarcelona.htm
quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:30 schreef Zapper het volgende:
Ook gezien wie de schrijver is van het stuk van het AD?
Omg, had ik niet eens naar gekeken. Geloofde het bericht sowieso niet. Maar die naam van de auteur.quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:30 schreef Zapper het volgende:
Ook gezien wie de schrijver is van het stuk van het AD?
Niet al op FOK!sport gezet?quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:34 schreef WeebI het volgende:
Ook gezien wie de host is van die artikelen?
Daar trap ik niet twee jaar op rij inquote:
dubsdag 1 april ookquote:Op dinsdag 1 april 2008 12:33 schreef Blawh het volgende:
[..]
Omg, had ik niet eens naar gekeken. Geloofde het bericht sowieso niet. Maar die naam van de auteur.
Elfvoetbal.nlquote:Liverpool met Hleb en Silva tegen Arsenal
Door Carlo Willemsen
Dinsdag, 01 april 2008, 16:24
Liverpool kan in het Champions League-duel van woensdag tegen Arsenal gewoon beschikken over Alexander Hleb en Gilberto Silva (foto). Hleb kreeg afgelopen weekend een tik op zijn knie en Gilberto had last van een liesblessure, maar beide spelers lijken toch weer op tijd fit te zijn.
Tomas Rosicky (hamstring), Eduardo da Silva (beenbreuk) en Bacary Sagna (enkel) zijn daarentegen wel afwezig.
Het gaat natuurlijk om Ronaldquote:23.00-23.55 uur PAUW & WITTEMAN
00.15-01.10 uur HERHALING
Dagelijks programma met de urgentie van
de actualiteit,de waan van de week en
het gesprek van de dag.Presentatie:
Jeroen Pauw en Paul Witteman.
* Frank de Boer kondigt zijn vertrek
bij Qatar aan als laatste uit zijn
generatie voetballers.Wel is hij van
plan daar te blijven wonen.
* Carlo Boszhard speelt de rol van
Thénardier in de musical Les
Miserables.
Was even zoeken naar de fout, typo kan altijd gebeuren. Geen blunder.quote:
Typo's kunnen imo niet. Dubbelcheck dan maar keer 10 als het een serieus iets betreft...quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:07 schreef RayMania het volgende:
[..]
Was even zoeken naar de fout, typo kan altijd gebeuren. Geen blunder.
We hebben het hier over een supporterssite, bijgehouden door vrijwilligers.quote:Op zaterdag 12 april 2008 03:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Typo's kunnen imo niet. Dubbelcheck dan maar keer 10 als het een serieus iets betreft...
Dan kun je wel eens een typfoutje maken ja.quote:Op zaterdag 12 april 2008 17:09 schreef Zapper het volgende:
En dan hoef je niet meer te controleren wat je publiceert?
Totti heeft al bedankt voor Italie, dus dat ek zal hem een worst zijn.quote:'Totti staat over vier maanden weer op veld'
21/04/2008 09:52
Ondanks een knieoperatie was er positief nieuws over Francesco Totti. De Italiaanse aanvaller moet de start van het nieuwe seizoen kunnen halen.
Tijdens de wedstrijd tegen Livorno scheurde Totti zaterdag de achterste kruisband in zijn rechterknie. Tijdens de noodzakelijke operatie bleek de schade minder ernstig dan aanvankelijk aangenomen, zodat de revalidatieperiode van een half jaar naar beneden kon worden bijgesteld.
'In plaats van een reconstructie hebben we een deel van een andere knieband gebruikt ter vervanging van de beschadigde kruisband', gaf specialist Pier Paolo Mariani uitleg. 'Voor het herstel staat zo'n vier maanden. We hopen hem op het veld te zien.'
Totti liet zich niet uit het veld slaan door de nieuwe tegenslag, die hem ook het EK zal kosten. 'Ik vreesde het ergste, omdat ik een krak hoorde. Ik ben wel een beetje down. Maar ik heb zwaardere tijden gehad. Ik zal beter en sterker terugkeren.'
Ze bedoelden volgens mij dat hij 1 van de spelers was die de 4 op rij heeft meegemaaktquote:Op maandag 21 april 2008 11:51 schreef jorienvdherik het volgende:
ze zeiden bij rtl 4e titel voor addo, moet de 6e zijn
quote:Moeskroen wil af van Stoica
Alin Stoica mag komende zomer op zoek naar een nieuwe club. De 25-jarige Roemeen komt niet meer voor in de plannen Moeskroen-trainer Enzo Scifo, en moet daardoor vertrekken.
Dit jaar kwam de 28-jarige middenvelder tot slechts vijf wedstrijden voor zijn club. "Ik heb hem gewild omdat ik weet wat hij kan, maar hij heeft me nooit de indruk gegeven om te 'willen' spelen", zo legt Scifo uit in Het Nieuwsblad. "Nu maak ik me er niet meer druk om. Na het seizoen spreek ik wel met hem en dan zal ik iedereen uitleggen wat er allemaal verkeerd gelopen is."
Bij FCU speelt wel Francis Dickoh, maar geen Paul Dickovquote:De boosdoeners tot nu toe:
Play-offs om Champions League:
- Patrick Mtiliga, Ronnie Stam en Sikora (namens NAC Breda tegen FC Twente)
Play-offs om UEFA Cup:
- Paul Dickov (names FC Utrecht tegen FC Groningen)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |