aaah das onderhand het zelfdequote:Op zondag 3 februari 2008 02:23 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Morgenzon in Zilland
ik ben een echt Smouske
Oeh! Was jij in je jonge jaren zo'n lange stoere Zeeuwse visser? Met brede torso en koene trekkenquote:Op zondag 3 februari 2008 02:23 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Morgenzon in Zilland
ik ben een echt Smouske
zeeland ligt in Brabantquote:Op zondag 3 februari 2008 02:26 schreef Zakje het volgende:
[..]
Oeh! Was jij in je jonge jaren zo'n lange stoere Zeeuwse visser? Met brede torso en koene trekken?
Ben je betoeterd ! Zeeland is een provincie, en daar wonen Zeeuwen, die zijn zuinig en vissenquote:
dvd was van tijden dat ze Erik kenden. En daar heb jij ook nog een rolletje ingespeeld. waarschijnlijk dat je daarom ook langskwam in de dvdquote:Op zondag 3 februari 2008 02:25 schreef Cybart het volgende:
[..]
damn, heb nooit echt afscheid genomen van Erik, dus das wel jammer
vandaar mijn reactie weer...
thnx for letting me know
(en ja hier wordt ik inderdaad net iets te stil van, en weet ik niet wat ik moet zeggen,
baal ik dat ik Erik toen een lousy mailtje heb gestuurd toen ie weg ging...
en toen was B uitgeluld)
bombarderen die shizzlequote:Op zondag 3 februari 2008 02:28 schreef Zakje het volgende:
[..]
Ben je betoeterd ! Zeeland is een provincie, en daar wonen Zeeuwen, die zijn zuinig en vissen.
sure...quote:Op zondag 3 februari 2008 02:28 schreef Zakje het volgende:
[..]
Ben je betoeterd ! Zeeland is een provincie, en daar wonen Zeeuwen, die zijn zuinig en vissen.
Typisch weer iets voor die lallende Brabanders, verwarring zaaien met plaatsnamenquote:Op zondag 3 februari 2008 02:30 schreef Cybart het volgende:
[..]
sure...
google it
Zeeland is een plaats in Brabant
(en er was een provincie zo jaloers op die naam, dat ze hun hele gedeelte er naar vernoemd hebben)
nouja of da waar is, weet ik niet
maar Zeeland is een plaats in Brabant, bij Uden in de buurt....
Casp....quote:Op zondag 3 februari 2008 02:29 schreef Cazman het volgende:
[..]
dvd was van tijden dat ze Erik kenden. En daar heb jij ook nog een rolletje ingespeeld. waarschijnlijk dat je daarom ook langskwam in de dvd. Erik vond 't ook jammer dat je niet veel contact meer had met em. Ik ga hier niet teveel opzetten. Ik heb meer 't gevoel dat zulke dingen niet op een forum horen met al die bitches hier
bquote:Op zondag 3 februari 2008 02:26 schreef Cybart het volgende:
[..]
aaah das onderhand het zelfde
al ben ik nog nooit in de morgenzon geweest
ik ben bang dat het te apres ski muziek is.....
en te 8fm reclame achtig
we hebben het hier over een dorp in Oost Brabant vlak bij Uden, Oss en Veghel waar de vader van Monique van der Ven burgemeester geweest is en Monique zelf is geborenquote:Op zondag 3 februari 2008 02:26 schreef Zakje het volgende:
[..]
Oeh! Was jij in je jonge jaren zo'n lange stoere Zeeuwse visser? Met brede torso en koene trekken?
alle discotheken gaan dicht tegenwoordigquote:Op zondag 3 februari 2008 02:33 schreef Stroekie het volgende:
[..]
b
dan heb ik slecht nieuws voor je. Je kan er NOOIT meer naar toe, want het is in oktober gesloten en verkocht aan de gemeente die er woningen gaat bouwen De eigenaar van de Morgenzon mag die dan als projectontwikkelaar wel weer voor eigen rekening gaan verkopen dus medelij hoeven we niet met hem te hebben
wel ervaringen opgedaan in Lunenburg in Loosbroek De Hoeve in Groesbeek ?
Time Out en E-Dry zijn je zeker ook niet geheel onbekend?
Dorp bestaat bijna 700 jaar en schijnt van oorsprong Salaland te hetenquote:Op zondag 3 februari 2008 02:34 schreef Zakje het volgende:
En google maps geeft je nog gelijk ook! Het rare is, dat dorp ligt hartstikke ver van de zee af! Waarom noemen ze het dan in godsnaam Zeeland
!!
Time Out was de eerste jaren wel trendsetter en spraakmakendquote:Op zondag 3 februari 2008 02:36 schreef Cybart het volgende:
[..]
alle discotheken gaan dicht tegenwoordig
zelfs de tent waar ik nog een tijd resident ben geweest is nu dicht...
maar goed, morgenzon nooit geweest
time fout is denk ik leuk als je 16 bent
(blijkt nu op vrijdag al helemaal niet meer te lopen, als er 20 autos staan is het druk)
Lunenburg, nooit geweest, mn oude vriendengroep wel, ja voor boeren zal het best amusement zijn
Leuke carnavalsnaam welquote:Op zondag 3 februari 2008 02:37 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Dorp bestaat bijna 700 jaar en schijnt van oorsprong Salaland te heten
Zo heette de bioscoop in Kaatsheuvelquote:Op zondag 3 februari 2008 02:43 schreef Stroekie het volgende:
Maar inderdaad bij jullie in de buurt heb je toch Apollo, of is dat ook al geschiedenis ?
Lunenburg was best vermakelijk vanwege het personeelquote:Op zondag 3 februari 2008 02:36 schreef Cybart het volgende:
Lunenburg, nooit geweest, mn oude vriendengroep wel, ja voor boeren zal het best amusement zijn
die bestaat al jaren niet meerquote:Op zondag 3 februari 2008 02:43 schreef Stroekie het volgende:
Maar inderdaad bij jullie in de buurt heb je toch Apollo, of is dat ook al geschiedenis ?
dan heten we Smouskesquote:
ja noeem het maar bioscoopquote:Op zondag 3 februari 2008 02:44 schreef Cazman het volgende:
[..]
Zo heette de bioscoop in Kaatsheuvel
kun je nagaan hoe bejaard ik benquote:Op zondag 3 februari 2008 02:46 schreef Cybart het volgende:
[..]
die bestaat al jaren niet meer
(nouja, je hebt nu in Helden nog een Apollo....)
maar na Apollo kwam Jinx, zelfde familie qua eigenaar...
en daar ben ik dus resident DJ voor geweest...
Vroeger wel. Mocht op ten duur niet meer. Toen zijn ze ook gewone films gaan draaien, maar ook dat is gestopt. Het cafe en de bios is met de grond gelijk gegaan sinds de dood van de eigenaar.quote:Op zondag 3 februari 2008 02:48 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ja noeem het maar bioscoop
volgens mij daaide daar toch alleen maar 18+ films
maar vroeger had zulks ook nog een eigen rubriek met advertenties in het Brabants Dagblad samen met b.v. B1 en dergelijke. Maar ook die advertenties waren te aanstootgevend en schrokken andere adverteerders af zodat de Firma Wegener 20 jaar geleden is gaan weigerenquote:Op zondag 3 februari 2008 02:52 schreef Cazman het volgende:
[..]
Vroeger wel. Mocht op ten duur niet meer. Toen zijn ze ook gewone films gaan draaien, maar ook dat is gestopt. Het cafe en de bios is met de grond gelijk gegaan sinds de dood van de eigenaar.
Briljant. aanstootgevend. Volgens mij is de Branbants Dagblad toen nooit zo goed gelezenquote:Op zondag 3 februari 2008 02:59 schreef Stroekie het volgende:
[..]
maar vroeger had zulks ook nog een eigen rubriek met advertenties in het Brabants Dagblad samen met b.v. B1 en dergelijke. Maar ook die advertenties waren te aanstootgevend en schrokken andere adverteerders af zodat de Firma Wegener 20 jaar geleden is gaan weigeren
aan de andere kant kan ik me dan weer heel goed voorstellen dat ze voor het Land van Heusden en Altena een gekuiste versie uitbrachtenquote:Op zondag 3 februari 2008 03:00 schreef Cazman het volgende:
[..]
Briljant. aanstootgevend. Volgens mij is de Branbants Dagblad toen nooit zo goed gelezen
Die lezen eerder Het gereformeerd Dagbladquote:Op zondag 3 februari 2008 03:02 schreef Stroekie het volgende:
[..]
aan de andere kant kan ik me dan weer heel goed voorstellen dat ze voor het Land van Heusden en Altena een gekuiste versie uitbrachten
ja ja, zij vrezen allen daar De Heer, behalve in het donker want dan ziet Hij niet wat ze doenquote:Op zondag 3 februari 2008 03:11 schreef Cazman het volgende:
[..]
Die lezen eerder Het gereformeerd Dagblad [ afbeelding ]
gelijk heb jequote:Op zondag 3 februari 2008 03:33 schreef Cazman het volgende:
lol, ik blijf ver van die kleiboeren vandaan. Die zijn me te gestoort
Eensgezind zijn ze daar zeker ja. veel verhalen gehoord van klasgenoten die er zelf wonen. Altijd leuk om te horenquote:Op zondag 3 februari 2008 03:35 schreef Stroekie het volgende:
[..]
gelijk heb je![]()
volgens mij vormen zo ook een gesloten front dat je maar met 10 peletons ME nog niet tussenkomt
Prego was niet alleen een goede vriend, maar ook mijn exquote:Op zondag 3 februari 2008 01:07 schreef Cybart het volgende:
[..]
Tizmo was een goede vriend van J-babe
en Prego van Ang3L, maar het laatste wat ik van Prego heb vernomen is dat ie naar F-rijk is gevlucht
Regio Rotterdamquote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:47 schreef Cahir het volgende:
4 mensen in Eindhoven, 4 in Rotterdam.. loopt gelijk op
Ik woonde vroeger het dorp naast jouquote:
quote:
iets verder wegquote:
Als je je maar lekker voelt bij wat je doet, dan maakt het niet uit wat dat isquote:Op zondag 3 februari 2008 10:14 schreef SayNext het volgende:
Daar ben ik weer.
Heb mijn Christina parfum en make-up weggegooid. Niet meer lipglossen tijdens uitgaan, geen skinny jeans broeken, te opvallende kledij en ga mijn oorbel weg doen. Ik ben het zat een nicht te zijn,wil weer zijn zoals 2 jaar geleden.
Dankje, ik ben gewoon een nicht geworden eigenlijk wat ik in begin niet wou zijn. Gay uitgaan komt mijn strot uit tegenwoordig, vind gewoon geen ene moer aan. Mensen die me al jaren kennen zeggen ook dat ik sinds mijn coming out vrij veel veranderd ben. Vroeger was nauwelijks merkbaar dat ik homo was, bepaalde gedrag en handelingen zijn nu automatisme geworden. Ik heb het me aangeleerd en kan ook vanaf komen denk ik.quote:Op zondag 3 februari 2008 10:23 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
Als je je maar lekker voelt bij wat je doet, dan maakt het niet uit wat dat is
zolang je er anderen geen kwaad mee doet natuurlijk,maar dat spreekt voor zich
Je zult het nodig gehad hebbenquote:Op zondag 3 februari 2008 10:30 schreef SayNext het volgende:
[..]
Dankje, ik ben gewoon een nicht geworden eigenlijk wat ik in begin niet wou zijn. Gay uitgaan komt mijn strot uit tegenwoordig, vind gewoon geen ene moer aan. Mensen die me al jaren kennen zeggen ook dat ik sinds mijn coming out vrij veel veranderd ben. Vroeger was nauwelijks merkbaar dat ik homo was, bepaalde gedrag en handelingen zijn nu automatisme geworden. Ik heb het me aangeleerd en kan ook vanaf komen denk ik.
Mja, het was maar een download gelukkigquote:Op zondag 3 februari 2008 00:28 schreef Cybart het volgende:
told you so (without the dance) a couple of topics ago
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je kan nou eenmaal niet met hetero's op 'gay' wijze communiceren.quote:Op zondag 3 februari 2008 11:38 schreef TheaterMaMa het volgende:
vannacht heb ik ondervonden dat als je ruzie zoekt dat je niet lang hoeft te zoeken voordat het je vindt.
Nee er is niet gevochten in de groep waarmee ik op stap ben, en 1 van de daders van de vechtpartij vrijdagnacht is ook al opgepakt, maar ik merkte wel dat als je "hetero" uit gaat dat er in die gelegenheden echt groepjes zijn die zich willen bewijzen.
Stoer macho haantjes gedrag tot in het extreme, wat is dat toch een vreemd ras de hetero.
Nog in volle gang dusquote:Op zondag 3 februari 2008 10:45 schreef SayNext het volgende:
[..]
Vast wel heb een beetje kut weekend achter de rug maar ja hoe was jou weekend?
Niet alleen als je hetero uitgaat hoorquote:Op zondag 3 februari 2008 11:38 schreef TheaterMaMa het volgende:
vannacht heb ik ondervonden dat als je ruzie zoekt dat je niet lang hoeft te zoeken voordat het je vindt.
Nee er is niet gevochten in de groep waarmee ik op stap ben, en 1 van de daders van de vechtpartij vrijdagnacht is ook al opgepakt, maar ik merkte wel dat als je "hetero" uit gaat dat er in die gelegenheden echt groepjes zijn die zich willen bewijzen.
Stoer macho haantjes gedrag tot in het extreme, wat is dat toch een vreemd ras de hetero.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |