Misschien geen slecht idee... Maarja, drie keer raden wie er weer geen floppydrive in z'n systeem heeft zittenquote:Op zaterdag 2 februari 2008 15:55 schreef Pupp3t het volgende:
Mischien een nieuwe bios erop gooien ?
USB-stick/iPod?quote:Op zaterdag 2 februari 2008 16:19 schreef Sm0keZ het volgende:
Op de site van Asus heb ik een nieuwe BIOS weten te vinden... Nu nog even opzoek naar een floppydrive, dan ga ik even een update proberen
Het kan zijn dat je in het bios iets moet enablen dat hij USB wel herkent. Anders zou je bijvoorbeeld ook niet in't bios kunnen geraken met een USB-keyboard.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 16:41 schreef Sm0keZ het volgende:
Natuurlijk, USB drives worden weer niet herkend bij het booten.
Floppy drive nergens te bekennen...
Laten we de externe harddisk maar eens proberen!
Ook een goed idee, normaal gezien zou 't met die spullen niet echt een probleem mogen zijn...quote:Op zaterdag 2 februari 2008 17:36 schreef Sm0keZ het volgende:
Nou, geloof het of niet, BIOS is weer up-to-date.
Geluidskaart verwijderd, die heb ik bij de installatie niet echt nodig...
Installatie weer opnieuw aangezet, en afwachten maar weer
Nope, er zat geen Babi Pangang bij.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 17:57 schreef Roellio het volgende:
Misschien is het een illegale Chinese kopie!
Thnx, vLite ga ik even onthouden voor als er écht geen makkelijkere manier is... Mac is voor mij geen optiequote:Op zaterdag 2 februari 2008 18:58 schreef tony_clifton- het volgende:
Installeren via vLite? da's 't enige dat ik kan bedenken... da's een programma om vista te strippen dat je kan draaien voor de installatie...
En anders; Apple SC #219 - Met uw host: Captain Customize!.
Die zal ik dan eerst even moeten downloaden en branden, maar misschien dat dat wel gaat werken... Thnx iigquote:Op zaterdag 2 februari 2008 19:01 schreef mrhasan het volgende:
Of je installeert met de wat minder legale DVD home premium. Zonder key uiteraard maar even. En je geeft later in Windows je legale key in. Als die niet geaaccepteerd wordt ga je terug naar de winkel
OEM key werkt niet op een niet OEM versie.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 19:04 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Die zal ik dan eerst even moeten downloaden en branden, maar misschien dat dat wel gaat werken... Thnx iig
Oh..quote:Op zaterdag 2 februari 2008 19:11 schreef Zon het volgende:
[..]
OEM key werkt niet op een niet OEM versie.
Je kan het proberen, maar mijn ervaring is dat het niet werktquote:Op zaterdag 2 februari 2008 19:13 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Oh..
Ik dacht dat die cd's altijd hetzelfde waren, dat het verschil dus enkel in de bijgeleverde licentiecode zit..
Besteld via cool-prices.nl, redelijk betrouwbare tent IMO, heb er al van alles besteld.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 19:20 schreef Netsplitter het volgende:
Waar heb je die OEM vandaan?
En er staat geen merk ofzo van een bekend bedrijf op behalve Ms?quote:Op zaterdag 2 februari 2008 19:20 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Besteld via cool-prices.nl, redelijk betrouwbare tent IMO, heb er al van alles besteld.
Booten, m'n vorige versie was niet op tijd geactiveerd enzo..quote:Op zaterdag 2 februari 2008 19:27 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
En er staat geen merk ofzo van een bekend bedrijf op behalve Ms?
En hoe installeer je 'm eigenlijk?
Boot je er van of probeer je 'm vanuit Windows te installeren?
Die hardware had ik enkele weken eerder gekocht... Niet gelijktijdig, maar het is wel degelijk een nieuw systeemquote:Op zaterdag 2 februari 2008 22:48 schreef raarmaarwaar het volgende:
wacht ff je hebt GEEN hardware gekocht en WEL een OEM versie gekocht
Weet je waar die M voor staat? MANUFACTURER.. dat wil zeggen dat je die alleen als fabrikant /assembleur mag kopen / verkopen
Dus je bent nog steeds stout!
maar desalniettemin kun je nog steeds niet instaleren..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |