Ietsje langer als je de vaat drie dagen laat staanquote:Op dinsdag 26 februari 2008 22:40 schreef Arcee het volgende:
Gewoon even (!) doen.Kost je 6 minuten.
Of zes.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 22:44 schreef Arcee het volgende:
Dat moet je dus ook niet doen, sowieso niet drie, dan liever twee of vier.
En nullen.quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:28 schreef ScottTracy het volgende:
Alleen tweëen en achten: 28-02-2008 22:28
20 ook nog hè.quote:
Aww... arme Wicky.quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:02 schreef Wickedangel het volgende:
04-04-08 00:02
Arcee, wat is dit?
Zo langzaam mogelijk....... deeltje 2
Ik snap er geen bal van
Dus je moet één keer posten en daarna zo lang mogelijk wachten voor een tweede keer? Wat is daar de lol van?quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:08 schreef Arcee het volgende:
Dat is een spelletje waarbij je zo lang mogelijk moet wachten met posten en dus een zo groot mogelijke tijd tussen 2 posts moet maken.![]()
Dat was vast compleet toevalquote:Ik heb momenteel het record met 20 dagen 00 uren en 20 minuten. Ook alles even.
Je hoeft helemaal niet eerst één keer te posten, want je rekent natuurlijk altijd ten opzichte van de lapo in het topic. Anders zou er idd geen lol aan zijn.quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:20 schreef Wickedangel het volgende:
Dus je moet één keer posten en daarna zo lang mogelijk wachten voor een tweede keer? Wat is daar de lol van?![]()
Mwah, min of meer.quote:Dat was vast compleet toeval
Waaat? Ik moet daar maar niet posten, want echt snappen doe ik het nog steeds nietquote:Op vrijdag 4 april 2008 00:22 schreef Arcee het volgende:
Je hoeft helemaal niet eerst één keer te posten, want je rekent natuurlijk altijd ten opzichte van de lapo in het topic. Anders zou er idd geen lol aan zijn.
Wexy.quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:20 schreef Wexy het volgende:
04-04-2008 00:20
ja ja ik leef ook nog.... en ga ook slapen
trusten allemaal en houdoei
Dat idee had ik al.quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:24 schreef Wickedangel het volgende:
Waaat? Ik moet daar maar niet posten, want echt snappen doe ik het nog steeds niet
En het is dus bij uitstek géén topic om een tvp te plaatsen.quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:26 schreef Arcee het volgende:
Dat idee had ik al.
De kunst is dus om niet te snel te posten (en sowieso niet voor er een nieuw record bereikt is), maar ook niet te lang te wachten, want dan post iemand anders al.
En als iemand post begint de teller weer bij 0 dus en moet je het topic zo lang mogelijk met rust laten. Het is een kwestie van geduld hebben dus.
Maar snap je 't nou?quote:Op vrijdag 4 april 2008 00:42 schreef Wickedangel het volgende:
Aha. Dan is het sowieso niks voor mij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |