Ik blijf het optimistisch inzien, vorig jaar hadden we ook een loodzwaar programma. Nu hebben we mijn inziens een team dat zowel kan voetballen als strijden, genoeg ploegen zullen zich er in gaan verslikken.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 10:17 schreef Damzkieee het volgende:
Maar als we doorgaan met het verliezen van wedstrijden die we kunnen/konden winnen, dan wordt het nog lastig.
Volgende thuiswedstrijden en Graafschap en Willem II uit. 7 punten is minstens nodig.
Twee uitwedstrijden bedoel je?quote:Op zaterdag 9 februari 2008 10:27 schreef Blawh het volgende:
[..]
Jammer trouwens dat we gisteren niet wonnen, zou wat zijn als er na Broods ontslag opeens 2 wedstrijden op rij gewonnen zouden worden.
Uitwedstrijden bedoel ik ja. Rahim vind ik sowieso niet echt een topper itt velen, hij heeft een paar wedstrijden lekker gebald, maar ik vind het maar een onzekere en matige verdediger.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 11:16 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Twee uitwedstrijden bedoel je?
Beide fouten waren trouwens fouten van Rahim? Stiekem toch nog een rooie?![]()
Hoewel de 1-1 ook een fout was van Boakye die Elia voor zich liet komen. Boakye was sowieso niet erg gelukkig gisteren.
En dan word je zo 'goed' gefouilleerd.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 23:15 schreef Zwoerd het volgende:
Mooi hoor die fakkels, kan ik altijd wel waarderen
iddquote:Op zaterdag 9 februari 2008 11:19 schreef Blawh het volgende:
Volgens mij had Rahim er sowieso al naar 2 minuten afgekund met rood, de bal speelde hij in ieder geval niet.
[ afbeelding ]
Hij heeft in ieder geval wel de goede aangepakt.quote:Op zondag 10 februari 2008 02:12 schreef CAZZO het volgende:
[..]
idd
Heubach was na die actie de rest van de wedstrijd de weg volledig kwijt
quote:Op donderdag 7 februari 2008 19:04 schreef Blawh het volgende:
[..]
Niet gezien.Ik zal even kijken.
Edit: Ik kan maar 1 plaatje vinden in het nieuwe stadion-topic, dat lijkt er idd op.
toevallig Marloes en Tanja?quote:Op vrijdag 8 februari 2008 23:58 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ah, ik las er een komma tussen. Ik ken een aantal meiden die in Almelo wonen en die fanatiek voor Heracles zijn. Ik ben een paar keer met ze meegeweest (toen Heracles nog eerste divisie speelde) en sindsdien heb ik veel sympathiek voor de club.
quote:Op zondag 10 februari 2008 09:15 schreef HeinekenAFCA het volgende:
@ Damzkieee: Voor 99% zeker ben ik volgende week zaterdag in Enschede. Voor de wedstrijd tegen Heerenveen ben ik te laat, maar ik kom denk ik na de wedstrijd wel ff een biertje drinken in het home.
D'r is in principe weinig verandert in vergelijking met z'n Twente-tijd. Toen was het al een speler die je zo af en toe de enkels probeerde te breken, en fout na fout maakte. Maar mag hem op de een of andere manier toch wel graag zien voetballen. Jaren op de bank gezeten bij ons en nooit gezeurd, wou volgens mij ook niet weg, maar moest op een gegeven moment wel.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 11:19 schreef Blawh het volgende:
[..]
Uitwedstrijden bedoel ik ja. Rahim vind ik sowieso niet echt een topper itt velen, hij heeft een paar wedstrijden lekker gebald, maar ik vind het maar een onzekere en matige verdediger.
Volgens mij had Rahim er sowieso al naar 2 minuten afgekund met rood, de bal speelde hij in ieder geval niet.
[ afbeelding ]
Een vriend van mij zit in Enschede op kamers. En ik ga met nog een maatje bij hem pitten. En hun hebben niet zoveel met voetbal dus we drinken eerst even een biertje bij hem thuis en daarna gaan we richting Almelo.quote:Op zondag 10 februari 2008 14:28 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Hoezo kun je er niet op tijd zijn dan?
quote:Heracles investeert fors in nieuwe kunstgrasmat
Uitgegeven: 12 februari 2008 12:13
ALMELO - Heracles Almelo investeert vier ton in een nieuwe kunstgrasmat. Het veld wordt tijdens de zomerstop aangelegd en voor het nieuwe seizoen in gebruik genomen.
ANP
Volgens leverancier Koninklijke Ten Cate blijven de grasvezels in deze mat beter rechtop staan, waardoor voetballers nog beter hun voetbalschoen onder de bal kunnen krijgen. Volgens een woordvoerder was de huidige kunstgrasmat niet aan vervanging toe.
De selectie van Heracles Almelo heeft een actieve inbreng gehad in de ontwikkeling van de nieuwe mat.
Ten Cate betaalt alles, don't worry. Ten Cate ziet zoals ze zeggen ons stadion als showroom, zij willen het nieuwste product er hebben liggen en dus zullen zij er ook voor betalen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 13:25 schreef Charles.Darwin het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/news/143(...)we_kunstgrasmat.html
Ik hoop dat Ten Cate ook nog wat betaald
Ook al ben ik een voorstander van echt gras, jullie mat is inderdaad prima. Zeker als je het met andere clubs vergelijkt. Het heeft ons (Ajax) al genoeg punten gekost denk ik. Roda uit, Excelsior uit, NEC uit.. Uiteraard ligt dat niet alleen aan de mat, maar die clubs zijn absoluut in het voordeel bij een slechte grasmat, aangezien zij het niet van combinatiespel moeten hebben, maar van werklust.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 14:10 schreef Damzkieee het volgende:
Aan onze mat kunnen heel wat clubs (straks) een puntje zuigen. Roda van de week ook weer, wat een dramat.
Ach, dat is gewoon altijd dat slappe gelul. Het is altijd het makkelijkst om de schuld niet bij jezelf te zoeken en het af te geven op andere zaken.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 18:45 schreef Charles.Darwin het volgende:
En volgend jaar is dat veld dus nog beter. Met als bijkomend voordeel dat hoe meer het voetbalt als echt (perfect) gras, hoe minder de tegenstanders het veld als excuus kunnen gebruiken als ze in Almelo verliezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |