Als die dat doet met de vocabulaire die die nu gebruikt dan denk ik dat er alleen nog maar meer post komtquote:Op vrijdag 1 februari 2008 09:52 schreef qltel het volgende:
Klagen bij TNT of de Gamma. Heb ik ook gedaan en vanaf dat moment zat er ineens geen folder meer bij de post. Overigens wel een excuusbrief van TPG.
Goede instelling!quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:07 schreef Yi-Long het volgende:
Als iedereen zijn ongewenste folders nu gewoon los op straat flikkert, dan worden er heus wel na verloop van tijd maatregelenen genomen tegen die reclameverspreiding.
We hebben het hier over systematisch reclame in een brievenbus stoppen bij mensen met een ja-nee sticker. Dat komt gewoon te vaak voor.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:19 schreef Bensel het volgende:
ik heb het zelf ook weleens gedaan. Ben je net gewend om die folders van achter de normale te halen als je het in de brievenbus gooit, is er weer zo iemand die een nee/nee cq nee/ja sticker heeft geplakt. En alhoewel je wel weet dat je het er niet in mag gooien, loop je toch een groot gedeelte op automatische piloot, en pak je het er toch achter. om er uiteraard net achter te komen als het op de mat terecht ploft. En aangezien aanbellen voor zoiets lulligs mij teveel tijd kost, en ik het nut er niet van inzie (krijg je een keer wat gratis, is het weer niet goed), zal ik gewoon verder lopen.
Misschien snap je de reden van die ja-nee sticker niet:quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:23 schreef Elfletterig het volgende:
De folders van Gamma worden verspreid door TNT en gaan dus mee in de reguliere postbezorging. Ik snap trouwens ook niet waar die klagers zich over opwinden. Nog nooit van een oud-papierbak gehoord?
Weer fout, als hij zijn werk zou doen dan zou hij op de stickers letten.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:25 schreef kraakvandaal het volgende:
Die postbode doet gewoon zijn werk en gaat echt niet op stickertjes letten
Nee, om die berg reclame te produceren die meteen ongelezen weggeflikkert wordt.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:26 schreef veldmuis het volgende:
Geld? Energie? Om naar de papierbak te lopen?
Ik verlos je uit de droom, in de praktijk let ie er niet op.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:27 schreef Lucille het volgende:
[..]
Weer fout, als hij zijn werk zou doen dan zou hij op de stickers letten.
Dat de praktijk anders is dat weten we, vandaar dit topic.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:28 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Ik verlos je uit de droom, in de praktijk let ie er niet op.
Jij zet je spamfilter ook uit omdat spam gratis is?quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:23 schreef Elfletterig het volgende:
De folders van Gamma worden verspreid door TNT en gaan dus mee in de reguliere postbezorging. Ik snap trouwens ook niet waar die klagers zich over opwinden. Nog nooit van een oud-papierbak gehoord?
Ok dan kunnen we lekker kankeren op al die kutbezorgers die allerlei overbodige shit in je brievenbus pleuren.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:31 schreef Lucille het volgende:
[..]
Dat de praktijk anders is dat weten we, vandaar dit topic.
Als jij het niet in de brievenbus krijgt gaat het direct de afvalbak in, dus dat maakt geen verschil.quote:Op vrijdag 1 februari 2008 10:27 schreef Lucille het volgende:
[..]
Nee, om die berg reclame te produceren die meteen ongelezen weggeflikkert wordt.
"aan de bewoners van dit huis"quote:Op vrijdag 1 februari 2008 09:46 schreef Misstique het volgende:
En als ze tóch opletten op je nee-nee sticker is er gelukkig nog altijd heel veel geadresseerde reclame.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |