Je zou denken dat hij dus iets van Lieke zou overnemen kwa politiek correct enzoquote:Op woensdag 30 januari 2008 16:56 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat er dan wel een waarschuwing op de plasma was gekomen, als Huub nu eens een keertje rustig kan blijven en net zo politiek correct blijft in zijn repliek dan kan dat natuurlijk niet en is Brian wellicht nog erger over de zeik, kijk maar naar Claire, hij kan niks met mensen waar hij geen vat op heeft, is hij meteen helemaal para.
Had het ook net bekeken, en dan zou Jaap volgens Brian nog naar Amanada moeten gaanquote:Op woensdag 30 januari 2008 17:01 schreef petraa het volgende:
http://www.clipser.com/watch_video/82165&mvpageno=1
Wat een walgelijke slijmaktie van Brian.
Ja hij moet laten zien dat hij een volwassen persoon is.quote:Op woensdag 30 januari 2008 17:03 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Had het ook net bekeken, en dan zou Jaap volgens Brian nog naar Amanada moeten gaan
Zoals ik schrijf: "als Huub nou eens een keertje...." ik heb daar ook weinig vertrouwen in, het zou wel een goede stunt zijn, ik hoop niet dat het Brian lukt om vat te krijgen op Claire trouwens.quote:Op woensdag 30 januari 2008 17:01 schreef neo567 het volgende:
[..]
z'n tentakels op claire zullen binnenkort wel meer grip krijgen, hij heeft op iedereen grip, hij ruleert daar de boel.
Ik zou bijna denken dat je je vergist in Huub![]()
Idd ze heeft een hekel aan brain, de manier op grip te krijgen voor brain.quote:Op woensdag 30 januari 2008 17:05 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Zoals ik schrijf: "als Huub nou eens een keertje...." ik heb daar ook weinig vertrouwen in, het zou wel een goede stunt zijn, ik hoop niet dat het Brian lukt om vat te krijgen op Claire trouwens.
Dit is natuurlijk een uitgelezen kans om Brian flink over de zeik te helpen, sukkeltje dat hij het zo laat liggen.quote:Op woensdag 30 januari 2008 17:03 schreef petraa het volgende:
B: We hebben allemaal met elkaar meegeleefd hier bij een overlijden, bij Sil en bij jou honkbal coach en Huub dan zeggen tuurlijk tuurlijk
gatver Huub walgelijk gedrag van je.
Hoe train je met één truckband? Met een aantal kun je een parcours leggen, weet ik uit legerfilms, maar met eentje?quote:Op woensdag 30 januari 2008 17:11 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Brian vertelt dat een training attribuut heeft gekregen .. Een gigantische Truckband..
Aman vraagt en wat kun je er mee ?
Brian: trainen
Die laat ze wel uit.... heeft ze Dilana vandaag al een keer uitgelaten??quote:Op woensdag 30 januari 2008 17:07 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Selen heeft Rob uitgelaten
Ze moesten m net met z'n 2en de heuvel op rollen... misschien kan Brian m als training in z'n uppie de heuvel af rollen??quote:Op woensdag 30 januari 2008 17:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Hoe train je met één truckband? Met een aantal kun je een parcours leggen, weet ik uit legerfilms, maar met eentje?
Je weet toch dat haar hondjes haar "gezin" zijn...quote:Op woensdag 30 januari 2008 17:13 schreef mazaru het volgende:
Tjongejonge, ik ben echt een dierenliefhebber. En als mijn diertjes dood gingen, heb ik gejankt als een klein kind.
Maar dit wordt wel heel erg uitgemolken hoor.
In bed gaan liggen of er een familielid is overleden. Met een bek rondlopen alsof het Huub en Jaap hen schuld is.
Ze keek niet eens naar die hondjes om toen ze er waren. En je hoorde haar ook nooit over die hondjes praten.
Ze heeft het vaker over make-up en haar verrotte haar gehad dan over die beestjes.
Dit is pure aandachttrekkerij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |