Play-offs Ajax - Feyenoord en aangezien zij een veel bredere selectie hebben gaan we wederom ingemaakt worden.quote:Op woensdag 30 januari 2008 22:40 schreef TC03 het volgende:
Geen Davids tegen Feyenoord, maar dat had achteraf ook niet zoveel uitgemaakt.
Het had me niet zoveel geboeid als ie een beetje mee voetbalde, maar hij was gewoon onzichtbaar. Telkens was het Mols die zich aanbood en vrij liep, dat hoort Makaay toch te doen?quote:Op woensdag 30 januari 2008 22:44 schreef De.Kromme het volgende:
Ik ben het ook een beetje zat met Makaay. Leuk dat je een grote naam hebt in Europa, maar zolang je minder scoort dan een gemiddelde subtop-spits (N'Kufo, Huntelaar, Sibon) ben je je salaris gewoon niet waard.
Idd, Mols speelde beter dan Makaay vandaag en dat mag je voor een spits van Makaay's kaliber toch schandelijk noemen.quote:Op woensdag 30 januari 2008 22:46 schreef TC03 het volgende:
[..]
Het had me niet zoveel geboeid als ie een beetje mee voetbalde, maar hij was gewoon onzichtbaar. Telkens was het Mols die zich aanbood en vrij liep, dat hoort Makaay toch te doen?
Lucius speelde daar wel degelijk de bal hoor, wel moeilijk te zien overigens.quote:Op woensdag 30 januari 2008 22:44 schreef TC03 het volgende:
En Blom die ons een zuivere penalty door de neus boort...
Aan de andere kant hadden we ook geluk dat hij er niet één gaf voor die debiele actie van Lucius op het eind. Waar sloeg dat nou weer op?
Toen schoot ie elke kans die hij kreeg erin, alleen hij kreeg te weinig kansen. Is altijd al zo geweest. Vond hem toen prima. Maar sinds de winterstop heb ik hem niet meer gezien.quote:Op woensdag 30 januari 2008 22:47 schreef Sloggi het volgende:
Ik vond 'm in oktober al te weinig scoren, maar toen was niemand het met me eens.
Wat een instelling.quote:Op woensdag 30 januari 2008 22:53 schreef don-diablo het volgende:
nahjah een punt is een punt..
Idd, wat een mongool.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:08 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Van Gaal: we speelden vandaag tegen 13 man.![]()
![]()
Ongelofelijk die man.
Lekker boeiend man de andere clubs geef ik geen fuck meer om weer seizoen verneukt alsof iemand dat kan verandere.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:04 schreef BigFire het volgende:
Slory die weer de kans op 3 punten mist![]()
enige glimlach op deze verdere inktzwarte dag
quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:18 schreef Eduard37 het volgende:
Feyenoord supporters blij dat ze het weer overleeft hebben. Het huilen komt voor jullie nog wel. Nu lekker lachen om andermans leed.
Denk dat de Feyenoord liever PSV hadden zien winnen, qua titelkansen.quote:Op woensdag 30 januari 2008 23:18 schreef Eduard37 het volgende:
Feyenoord supporters blij dat ze het weer overleeft hebben. Het huilen komt voor jullie nog wel. Nu lekker lachen om andermans leed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |