Dankje... misschien allemaal wel erg traditioneel... maar ik denk er precies hetzelfde over.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 17:14 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Deze doet het bij mij erg goed.
Op de een of andere manier hoort zwart-wit met een hard contrast voor mij bij straatfotografie
Laat dat nu net zo verdomd lastig zijn...quote:Op vrijdag 27 juni 2008 19:36 schreef Danny het volgende:
Lijkt me leuk meer straatfotografie te doen van gewoon random mensen, maar daar moet eerst wel een drempeltje overwonnen worden; namelijk het richten van je camera op een wildvreemde en de ontspanknop indrukken.
Dat dus, maar ik probeer eigelijk niet op te vallen. (En daarom schiet ik dan ook met stille analoge meetzoekers),quote:Op vrijdag 27 juni 2008 21:10 schreef wyccie het volgende:
*klik* en wegwezen?
Dan is straatfotografie ook niet echt je ding vrees ik. Waarom vind je dit niet prettig? Ikzelf zou er ook even van opkijken "huh? gefotografeerd?" maar zou er me verder niet druk over maken. De fotograaf doet er me geen kwaad mee (daar ga ik dan maar vanuit).quote:Op vrijdag 27 juni 2008 21:10 schreef wyccie het volgende:
Ik zou het namelijk zelf absoluut niet leuk vinden als iemand me ongevraagd op de foto zet.
Ik hecht aan mijn privacy. Wil bijvoorbeeld niet dat er zomaar foto's van me op internet opduiken.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 21:33 schreef kvdv het volgende:
Dan is straatfotografie ook niet echt je ding vrees ik. Waarom vind je dit niet prettig?
mwoa, zolang er geen naam bij staat is er niets aan de hand. moet wel heel toevallig zijn dat iemand je herkent, en dan nog is het een foto van jij die op straat loopt/staat. Weinig boeiends aan verder.quote:Op vrijdag 27 juni 2008 21:36 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik hecht aan mijn privacy. Wil bijvoorbeeld niet dat er zomaar foto's van me op internet opduiken.
ik denk dat je dat dit krijgtquote:Op vrijdag 27 juni 2008 21:50 schreef kvdv het volgende:
Als je de verkeerde treft heb je natuurlijk helemaal niets aan het bovenstaande![]()
![]()
Ik zou ook helemaal gek worden van die "gele huizen" daar..quote:
Hij is mooi zo met die fietsen, ze vormen een mooie lijnquote:Op zondag 29 juni 2008 16:24 schreef blue_funk het volgende:
Ik heb het vandaag ook eens geprobeerd (koopzondag in Leiden). Nou, wat een mislukking! Ik voelde me echt als een halve debiel met mijn camera om mijn nek en dat ding omhoog houden om ergens op te schieten ging al helemaal niet. Ben echt een schijtluis. Veel verder dan dit ben ik niet gekomen:
[ afbeelding ]
Binnenkort nog maar eens een poging wagen. Denk dat ik het maar eens in A'dam moet proberen (kan ik tenminste doen alsof ik een toerist ben...)
Dit is gemaakt op een rommelmarkt oid?quote:Op zondag 29 juni 2008 20:05 schreef kvdv het volgende:
Eentje van vandaag:
[ afbeelding ]
Canon EOS 350D + Canon EF 28-80mm f/3.5-5.6 + Photoshop
Herkenbaar, sta ook vaak met m'n lens naar ruggen gekeerd. Geen slecht begin hoor, probeer alleen telkens wat dichterbij te komen, en dan niet door te zoomen, maar door te lopen. Suc6!quote:Op zondag 29 juni 2008 16:24 schreef blue_funk het volgende:
Ik heb het vandaag ook eens geprobeerd (koopzondag in Leiden). Nou, wat een mislukking! Ik voelde me echt als een halve debiel met mijn camera om mijn nek en dat ding omhoog houden om ergens op te schieten ging al helemaal niet. Ben echt een schijtluis. Veel verder dan dit ben ik niet gekomen:
[ afbeelding ]
Binnenkort nog maar eens een poging wagen. Denk dat ik het maar eens in A'dam moet proberen (kan ik tenminste doen alsof ik een toerist ben...)
Ik vind de stapel kleren vooraan nogal storend, hij te groot. Verder is het wel een aardige plaatquote:Op zondag 29 juni 2008 20:12 schreef kvdv het volgende:
@Erasmo, klopt
Misschien vanaaf maar 's wat chemicalien mengen... heb nog 2 rolletjes tri-x liggen waarvan er op eentje een foto van een gezicht op 'n halve meter gemaakt is. Dat is wel het dichtste bij wat ik tot nu toe heb gedurft. Hoop zo dat het een mooi plaatje is geworden![]()
Met straatfotografie ga je stapje voor stapje van tele naar groothoek, zie het als een durfprocesquote:Op zondag 29 juni 2008 20:36 schreef blue_funk het volgende:
@Erasmo: dank je. Ik ben er redelijk tevreden mee, maar het was niet mijn intentie om zoiets te schieten toen ik vandaag de deur uit ging. Volgende week maar eens naar Amsterdam... hopelijk ben ik dan wat minder schijterig.
@kvdv: Ik moet wel lopen, heb een Nikkor 50mm f/1.8 (kitlens neem ik niet meer mee). Dubbele uitdaging voor mij vanwege mijn 'angst' om midden in het centrum op een redelijk kleine afstand mijn camera op onbekende mensen te richten en het feit dat ik handmatig moet scherpstellen (geen AF op D40 met deze lens; ook een leerproces... ben een beginner, op alle vlakken).
@foto Erasmo: ik vind hem mooi.
@foto kvdv: ook aardig. Stapel kleding voor storen mij niet echt... wel dat 'iets' wat rechtsonder in de hoek zit.
Of een schachtzoekerquote:Op zondag 29 juni 2008 21:17 schreef Ronalld het volgende:
Wat misschien makkelijk is voor de verlegen mensen hier, is in plaats van bewust de camera voor je oog houden vanaf je heup schieten. Moet je iets meer geluk hebben, maar het is een stuk makkelijker spontane foto's te krijgen en geen aandacht te trekken. Na wat oefenen leer je denk ik wel goed richten.
Doordat je die handen met PS hebt opgelicht (denk ik) klopt het beeld qua diepte niet meer... Die handen komen nu zo naar boven dat ze zich voor de man links lijken te bevinden omdat we gewend zijn lichtere/heldere dingen vooraan te zien en dat dat diffuser wordt naar mate je de diepte in gaat...quote:Op zondag 29 juni 2008 22:45 schreef kvdv het volgende:
Vooruit, nog eentje van vandaag:
handen:
[ afbeelding ]
Canon EOS 350D + Canon EF 28-80
Te ver...quote:Op maandag 30 juni 2008 13:40 schreef Erasmo het volgende:
Binnenkort maar eens de 135 mm erop zetten, heerlijk discreet lensje![]()
[ afbeelding ]
Wat is er precies zo discreet aan die toeterquote:Op maandag 30 juni 2008 13:40 schreef Erasmo het volgende:
Binnenkort maar eens de 135 mm erop zetten, heerlijk discreet lensje![]()
[ afbeelding ]
Ja klopt die was ook mn foto van de dag toen ik m maaktequote:Op dinsdag 1 juli 2008 21:41 schreef mrSPLIFFY het volgende:
ja hehehe die laatste blijft goed!!
heeft ( net als die van mij) al hier op fok gestaan toch???
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hoe sterk is de eenzame fietser die kromgebogenquote:Op dinsdag 1 juli 2008 21:54 schreef mrSPLIFFY het volgende:
nog ff een oudje tussen door dan....
[ afbeelding ]
Deze schoot ik 4 seconden eerder voor diezelfde Aldi:quote:
Ja geweldig!quote:
8cm noem ik niet echt groot voor een 135mmquote:Op dinsdag 1 juli 2008 19:32 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Wat is er precies zo discreet aan die toeter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |