quote:
Drugs, lijkt me trouwens wel een vrij logische stap voor een artiest op tournee. Je bent constant aan het feestvieren enzo, weinig slaap veel onderweg en nog meer drank. Je moet toch ergens energy weg halen hoe simpel zijn drugs dan!quote:Op maandag 28 januari 2008 10:01 schreef Deansensitized het volgende:
Maar als het daar van af moet hangen houd ik er wel mee op
Moet het zelf kunnen, anders maar niet!
Moet ik wel eerlijk zeggen dat een of twee teksten zijn geschreven na het nuttigen van enkele biertjes na het oefenen...
Het was zo'n mooi noordelijk onderonsje en dan komt Eer-ik om de hoek kijken, dat is nooit leuk!quote:Op maandag 28 januari 2008 10:09 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
![]()
Het is maar rustig hier vandaag...
Dat zal jullie lerenquote:Op maandag 28 januari 2008 10:18 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Het was zo'n mooi noordelijk onderonsje en dan komt Eer-ik om de hoek kijken, dat is nooit leuk!
ben ik het niet mee eensquote:Op maandag 28 januari 2008 10:18 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Het was zo'n mooi noordelijk onderonsje en dan komt Eer-ik om de hoek kijken, dat is nooit leuk!
Heeft dit weer te maken met dat verzaken van je vriend?quote:
Daarom had ik ook een nieuwe topic geopent denk ik1quote:Op maandag 28 januari 2008 10:21 schreef eer-ik het volgende:
Ik heb de laatste tijd heel vaak, dat als ik de index van 35 wil bekijken, ik de StageSC bij de eerste binnenkomst niet zie.
Keer refreshen werkt wel, maar dan nog, is 't toch raar
dat gebeurt wel vaker, ook in MEN, dat je nieuwe topics niet zietquote:Op maandag 28 januari 2008 10:21 schreef eer-ik het volgende:
Ik heb de laatste tijd heel vaak, dat als ik de index van 35 wil bekijken, ik de StageSC bij de eerste binnenkomst niet zie.
Keer refreshen werkt wel, maar dan nog, is 't toch raar
quote:Op maandag 28 januari 2008 10:21 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Heeft dit weer te maken met dat verzaken van je vriend?
Nee, want die had je eerder dan Dean geopendquote:Op maandag 28 januari 2008 10:21 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Heeft dit weer te maken met dat verzaken van je vriend?
[..]
Daarom had ik ook een nieuwe topic geopent denk ik1
Drugs zijn dan wel simpel, maar reken er maar niet op dat ik het zo ver laat komenquote:Op maandag 28 januari 2008 10:15 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Drugs, lijkt me trouwens wel een vrij logische stap voor een artiest op tournee. Je bent constant aan het feestvieren enzo, weinig slaap veel onderweg en nog meer drank. Je moet toch ergens energy weg halen hoe simpel zijn drugs dan!
Kan je niet zo'n soort beroepskeuze test doen ofzo?
Al vaak geprobeerd. Ik heb altijd op ongeveer de helft van de mogelijke keuzes een vrij hoge uitslag die onderling niet veel varieert (net als de kwaliteiten van Ajax en Feyenoord op dit moment).
Kortom Kaheem heeft een brede smaak, maar maakt tot nu toe alles wel af waar die aan begint (qua studies). Hierdoor krabbel ik langzaam weer omhoog!
quote:Op maandag 28 januari 2008 10:23 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Nee, want die had je eerder dan Dean geopend
Opzich eens, maar Dean had Lapo, en de tijd van openen scheelt ook niksquote:Op maandag 28 januari 2008 10:26 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Waarom word ik geboycot! Mijn naam was ook nog eens veel mooier!
Gooi die ander dan maar weer open en deze dichtquote:Op maandag 28 januari 2008 10:29 schreef Deansensitized het volgende:
Al had het me in principe geen reet uitgemaakt als die van jou nou doorliep en deze gesloten was hoor
Van mij mag jequote:Op maandag 28 januari 2008 10:34 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Gooi die ander dan maar weer open en deze dicht
Zal ik je TT erin gooien?quote:Op maandag 28 januari 2008 10:34 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Gooi die ander dan maar weer open en deze dicht
Nee, dat zijn geen zaken.quote:
ik heb je wel doorquote:Op maandag 28 januari 2008 10:41 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Sjeetje, jullie nemen me ook nog serieus, terwijl ik er niks van meen!
Ik heb een serieuze bui, moet dalijk ook nog solliciterenquote:Op maandag 28 januari 2008 10:41 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Sjeetje, jullie nemen me ook nog serieus, terwijl ik er niks van meen!
Maar ik heb ook nooit gezegt dat jij dom was. Sociaal armoedig is heel wat anders (nerdje)!quote:
Ben je wel wat netjes gekleed?quote:Op maandag 28 januari 2008 10:42 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ik heb een serieuze bui, moet dalijk ook nog solliciteren
Of nou ja, effe kop laten zien en dan e.e.a. uitgelegd krijgen.
wat jij wilquote:Op maandag 28 januari 2008 10:44 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Maar ik heb ook nooit gezegt dat jij dom was. Sociaal armoedig is heel wat anders (nerdje)!
Frans en Joycequote:Wat vind je het leukste stel van Boer zoekt Vrouw?
Niet netter dan normaal.quote:Op maandag 28 januari 2008 10:44 schreef KaheemSaid het volgende:
Ben je wel wat netjes gekleed?
quote:Op maandag 28 januari 2008 10:49 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Niet netter dan normaal.
Ik ga geen pak aantrekken omdat ik moet laten zien wie ik bij ben de Albert. bezorgservice
Ja inderdaad. Joyce is lekker vlot en direct (dom wil ik niet meteen zeggen, al heb ik dat in het ander topic ook al gelezen. Een vriendin van mij is ook zo en die gaat best wel goed op geneeskunde).quote:Op maandag 28 januari 2008 10:50 schreef Etcetera het volgende:
jaFrans is zo lekker boers, Joyce vindt 'm echt leuk en ze passen goed bij elkaar
ik herken wel wat in haar van mezelf. enthousiast, vrolijk, en ze vind het niet eng om dingen te proberen. en dom? ach, wie zegt er nou nooit iets stoms waarvan je meteen denkt: 'euh... dat was niet zo handigquote:Op maandag 28 januari 2008 10:52 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Ja inderdaad. Joyce is lekker vlot en direct (dom wil ik niet meteen zeggen, al heb ik dat in het ander topic ook al gelezen. Een vriendin van mij is ook zo en die gaat best wel goed op geneeskunde).
-> Suit Supplyquote:Op maandag 28 januari 2008 10:51 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Helemaal gelijk in! Kaheem gaat binnenkort weer een nieuw pak halen
Ben mijn colbert kwijt drank enzo...
Lieg je nu niet al te veelquote:Op maandag 28 januari 2008 10:58 schreef Etcetera het volgende:
[..]
[b]ik herken wel wat in haar van mezelf. enthousiast, vrolijk, en ze vind het niet eng om dingen te proberen.[b] en dom? ach, wie zegt er nou nooit iets stoms waarvan je meteen denkt: 'euh... dat was niet zo handig'
nou ja ik ben niet altijd even vrolijkquote:Op maandag 28 januari 2008 11:00 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Lieg je nu niet al te veel![]()
Maar inderdaad het zijn allemaal wel leuke eigenschappen! Vind het ook minder erg dat je in 'over'enthousiastme het verkeerde er uit blaat, dan dat je in je saaiheid altijd compleet correct anwoord.
Ik denk dat ik daar binnenkort even naar binnen loop ja. Ging altijd naar de Setpoint eigenlijk, alleen daar wil ik niet meer heen sinds die man niet netjes met me omging.quote:
Te vaakquote:Op maandag 28 januari 2008 10:58 schreef Etcetera het volgende:
ach, wie zegt er nou nooit iets stoms waarvan je meteen denkt: 'euh... dat was niet zo handig'
Ja inderdaad, die gaat er wel echt voor. Vind het ook altijd wel mooi dat vrouwen niet snel weg draaien en gelukkig ben ik meestal ook wel aardig vrolijk. Heb in ieder geval een vrij constante smilequote:Op maandag 28 januari 2008 11:02 schreef Etcetera het volgende:
[..]
nou ja ik ben niet altijd even vrolijkmaar als iemand aan mij vraagt: wil je op de crossmotor, dan hoef ik niet te aarzelen hoor
![]()
ik vind haar leuker dan die andere muts, met haar 'ik ben bang voor koeien ik ga niet schieten ik ga niet elke zondag aan de kant staan' heeeel gezellig
Dat is toch mooi.quote:
Lekker klantvriendelijkquote:Op maandag 28 januari 2008 11:04 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Ik denk dat ik daar binnenkort even naar binnen loop ja. Ging altijd naar de Setpoint eigenlijk, alleen daar wil ik niet meer heen sinds die man niet netjes met me omging.
Kaheem had 2 pantalons, 2 blousen en nog wat andere dingen gekocht. De tweede pantalon kon ik later ophalen. Het was al wat herfstig en ik kom er lekker relaxt binnen lopen. T-shirtje aan, beetje een versleten jeans aan en oude afgetrapte schoenen aan (die wel lekker lopen) Word je wat als pauper behandelt en krijg je opmerkingen naar je kop van "ben je niet iets vergeten, een jas ofzo".
Ja inderdaad, als dat de eerste keer had gebeurd had ik er niet naar binnen gelopen. Ik koop daar voor een behoorlijk bedrag (voor mij dan) kleding. Doe dan ook een beetje normaal tegen me!quote:
Dat mot ik ook niet.quote:Op maandag 28 januari 2008 11:04 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Ik denk dat ik daar binnenkort even naar binnen loop ja. Ging altijd naar de Setpoint eigenlijk, alleen daar wil ik niet meer heen sinds die man niet netjes met me omging.
Kaheem had 2 pantalons, 2 blousen en nog wat andere dingen gekocht. De tweede pantalon kon ik later ophalen. Het was al wat herfstig en ik kom er lekker relaxt binnen lopen. T-shirtje aan, beetje een versleten jeans aan en oude afgetrapte schoenen aan (die wel lekker lopen) Word je wat als pauper behandelt en krijg je opmerkingen naar je kop van "ben je niet iets vergeten, een jas ofzo".
Ik zou ook linea recta weer omgedraaid zijnquote:Op maandag 28 januari 2008 11:08 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Ja inderdaad, als dat de eerste keer had gebeurd had ik er niet naar binnen gelopen. Ik koop daar voor een behoorlijk bedrag (voor mij dan) kleding. Doe dan ook een beetje normaal tegen me!
Als het nu een heel goedkope winkel was dan kon ik me er ook niet aan ergeren!
Mijn eerste ervaring bij de setpoint was ook heel goed, lekker bakje koffie gehad tijdens het wachten op beschikbaar personeel (er waren meer mensen en dat is te verwachten op zaterdagmiddag). Daarna goed geholpen, een kleine grap tussendoor, maar wel netjes blijven.quote:Op maandag 28 januari 2008 11:09 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Dat mot ik ook niet.
Die knakkers van suitsupply zijn altijd wel relaxed tegen me + vind het wel fijne winkel en mooie pakken lmd, anders zou ik er sowieos niet heengaan
Ja, idd.quote:Op maandag 28 januari 2008 11:11 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Mijn eerste ervaring bij de setpoint was ook heel goed, lekker bakje koffie gehad tijdens het wachten op beschikbaar personeel (er waren meer mensen en dat is te verwachten op zaterdagmiddag). Daarna goed geholpen, een kleine grap tussendoor, maar wel netjes blijven.
Als personeel zo met me omgaat dan kom ik wel weer terug hoor!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |