OP fixedquote:
checkquote:Op vrijdag 22 februari 2008 10:20 schreef limpix het volgende:
Ik kan eventueel iemand oppikken op station Eindhoven, misschien 2, ligt een beetje aan de hoeveelheid modellen die al meerijden.
Eindhoven-Valkenswaard is een kleine 25 minuten met de auto, terugbrengen ook geen probleem.
Ai, ai. Ken sowieso niemand uit regio Den Bosch.quote:Op donderdag 21 februari 2008 08:12 schreef ..bennie het volgende:
[..]
Dat heb ik eigenlijk ook.
Wellicht een idee dat iedere deelnemende fotograaf een model bezorgd?
Ach joh. Je hoeft maar 1 ding te doen: in de trein stappen. Dit is slechts het opstapje naar een glorieuze modellencarrière op internationaal vakgebied. Vervolgens willen alle modellencastingbureaus je hebben. Tegen grof geld zelfs. Kassa. Je vliegt in je airstreamjet her en daar. Je snuitertje zit op voorpagina's van alle roddelbladen. Vervolgens trouw je in besloten kring met een Ben Affleck look-a-like. Leidt een turbulent leven in Hollywood. Neemt uiteindelijk een overdosis slaappillen. En tja, dat was het dan wel zo'n beetje.quote:
Hé CanonFTW.. mijn naam begint toevallig niet met een C.quote:Op zondag 24 februari 2008 02:02 schreef CanonFTW het volgende:
Hé Fraubitch.. begint je naam niet toevallig met een C.?
Je doet me nogal sterk aan iemand denken.
Hey A.!quote:Op zondag 24 februari 2008 21:28 schreef fraubitch het volgende:
[..]
Hé CanonFTW.. mijn naam begint toevallig niet met een C.
Mijn naam begint met een A.
Hoi R.quote:Op zondag 24 februari 2008 21:35 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Hey A.!
CanonFTW is al hemelen. Zie MED.
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 12:15 schreef fraubitch het volgende:
Oh nee he [ afbeelding ]
Als enter komt kom ik echt niet he [ afbeelding ]!
waarom verbazen sommige dingen me al niet meer?quote:Op zondag 24 februari 2008 21:35 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Hey A.!
CanonFTW is al hemelen. Zie MED.
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:36 schreef Xilantof het volgende:
Goed en nu weer normaal over de meeting praten oke?
Ik zorg voor een modderbad en de fotoshootquote:Op woensdag 27 februari 2008 10:41 schreef fraubitch het volgende:
Wat roooosje vragt wil ik ook weten!!Wie was CanonFTW?
En als enter komt en ik kom ook dan is er een grote bitchfight [ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |