2e helft sterk,quote:Op zondag 27 januari 2008 21:56 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
De tering wat loop jij te overdrijven
Was vanmiddag eindelijk weer eens in de Kuip en het was wel een aardige wedstrijd, de 2de helft van Feyenoord was zeer sterk.
Nee ze kregen ook niet veel kansenquote:Op zondag 27 januari 2008 22:02 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
2e helft sterk,
ach beetje blind aanvallen, ze wisten niet hoe ze moesten gaan aanvallen
Kom op man, bij Bert was het altijd veel terugspelen. Dat zie je nu zelf toch ook wel weer?quote:Op zondag 27 januari 2008 21:12 schreef Happel het volgende:
[..]
Ja, man.
Alles is de schuld van Bert. Word er zo onderhand wel moe van.
[..]
Heb je weer zitten zuipen, kutkneus.
Welke opdracht dan? "Kan je de bal niet kwijt, ros het dan maar naar voren en dan zien we wel wat er mee gebeurd?"quote:Op zondag 27 januari 2008 22:11 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Kom op man, bij Bert was het altijd veel terugspelen. Dat zie je nu zelf toch ook wel weer?
Hij moet ze gewoon eens met een goede opdracht het veld in sturen. Je ziet toch gewoon dat ze veel te afwachtend beginnen? Week na week. Daar heeft de trainer echt wel invloed op hoor. Een negatieve blijkbaar
Eigenlijk is dat wel wat er gebeurd juist door dat terugspelen op de keeper.quote:Op zondag 27 januari 2008 22:16 schreef Happel het volgende:
[..]
Welke opdracht dan? "Kan je de bal niet kwijt, ros het dan maar naar voren en dan zien we wel wat er mee gebeurd?"
Kwatsj zei die meneerquote:Op zondag 27 januari 2008 22:21 schreef -Vaduz- het volgende:
De zaakwaarnemer van Podolski doet het af als onzin, een mogelijke verhuur aan Feinenoord.
Zaakwaarnemers.quote:Op zondag 27 januari 2008 22:21 schreef -Vaduz- het volgende:
De zaakwaarnemer van Podolski doet het af als onzin, een mogelijke verhuur aan Feinenoord.
Dat is omdat het Timmer is.quote:Op zondag 27 januari 2008 22:19 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Eigenlijk is dat wel wat er gebeurd juist door dat terugspelen op de keeper.
Terugspelen naar Timmer is 9 van de 10x balverlies omdat Timmer de bal meestal blind naar voren peert.
Of je voetbalt teveel naar achteren waardoor er teveel druk op die gasten komt te staan...quote:Op zondag 27 januari 2008 22:28 schreef Happel het volgende:
[..]
Dat is omdat het Timmer is.
Het is jammer dat Greene, Bahia en Lucius niet de kwaliteiten hebben om iets voetballend op te lossen, daardoor gaat het fout achterin.
Ik heb echt geen zin om deze nutteloze discussie met je te voeren en laat je lekker met je waanideeėn. Jij mag van Marwijk niet en hebt liever dat hij meteen oprot, jou goed recht.quote:Op zondag 27 januari 2008 22:42 schreef EnactedChaos het volgende:
[..]
Of je voetbalt teveel naar achteren waardoor er teveel druk op die gasten komt te staan...
En ik denk echt dat Bert dat zegt ja. "Geen risico jongens, zolang het 0-0 staat is er niks aan de hand, die kans die komt wel, alles rustig terug op Henk. Geen risico, geen risico, geen risico"
Of wou je zeggen dat ie ze met t mes tussen hun tanden en vol voor de winst het veld in stuurt?
Beetje nutteloze discussie is het wel ja, omdat we beide niet weten hoe het zit. En ik heb het inderdaad niet op van Marwijk.quote:Op zondag 27 januari 2008 23:12 schreef Happel het volgende:
[..]
Ik heb echt geen zin om deze nutteloze discussie met je te voeren en laat je lekker met je waanideeėn. Jij mag van Marwijk niet en hebt liever dat hij meteen oprot, jou goed recht.
Iddquote:Op zondag 27 januari 2008 23:29 schreef EnactedChaos het volgende:
1,3 miljoen verdient Landzaat aldus Borst.
Van Geel![]()
quote:Ajax weer verloren?
Reageer nu zelf! Ajax kampioen op je mobiel.
Free-GSM-Games.com
Stiekem is hij gewoon nog een Feijenoorder.quote:Op zondag 27 januari 2008 23:31 schreef De.Kromme het volgende:
Grote bek over Feyenoord en vervolgens koopt ie voor de 2e maal met dik verlies een speler terug die Ajax zelf heeft laten gaan omdat ze niet goed genoeg waren. Lacher van de eeuw die man.
Vond niet dat er veel mis was met zijn wisselbeleid van vandaag. Er zijn uberhaupt weinig wisselmogelijkheden...quote:Op zondag 27 januari 2008 23:23 schreef EnactedChaos het volgende:
Maar ik snap jouw vertrouwen gewoon niet. Als je ziet hoe slap ze telkens op het veld staan, z'n wissels, het tactisch vermogen.
Fer en Wijnaldum hebben speeltijd onder van Marwijk gekregen. Bruins doet het goed, ook al speelt hij links op het middenveld. Verder vind ik het erg vroeg om te stellen dat spelers wel of niet beter zijn geworden onder van Marwijk.quote:Welke spelers zijn nou vooruit gegaan onder van Marwijk?
Wie zegt dat hij Tiendalli niet aan het voetballen krijgt? Hij verkiest gewoon Lucius boven Tiendalli.quote:Waarom krijgt ie Tiendalli niet aan het voetballen?
Omdat die Turk zijn oogappeltje is, weet ik het.quote:Waarom mag Bruins niet in het centrum spelen en een gehuurde duitser wel? Terwijl ie notabene 10 wedstrijden achter elkaar wordt gewisseld.
Wie was de eerste dan?quote:Op zondag 27 januari 2008 23:31 schreef De.Kromme het volgende:
[..]
Idd.
Grote bek over Feyenoord en vervolgens koopt ie voor de 2e maal met dik verlies een speler terug die Ajax zelf heeft laten gaan omdat ze niet goed genoeg waren. Lacher van de eeuw die man.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |