quote:Op vrijdag 1 februari 2008 22:44 schreef TC_Artemis het volgende:
Ik heb deze aflevering bijgewoon, hing echt een goede sfeer daar. Zo even m'n kop op tv bekijken (Zat rechts van Matthijs zegmaar, groen vest.
Mocht het tot fysiek geweld komen dan is dat met Herman voor Matthijs niet zo gunstig.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 09:45 schreef Xrenity het volgende:
En Matthijs zat elke keer te 'u'-en tegen Herman, terwijl wanneer Mark Rutte of iemand in die trant komt het gelijk is 'ik zeg gewoon jij want dit en dat'.
Ik dénk dat dwdd.vara.nl dat wel voor je wilt doen.quote:Op zaterdag 2 februari 2008 12:02 schreef TC_Artemis het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
!!!!
Iemand die hem heeft opgenomen en online wilt zetten? daar zou ik erg blij mee zijn!
quote:De presentatie is maandag in handen van Matthijs van Nieuwkerk. Zijn tafelheer is Giel Beelen.
Te gast ziijn onder voorbehoud:
- Advocaat Gerard Spong over de bekentenis van Joran van der Sloot.
- Maria Schopman werd bekend door haar programma 'Radio Romantica'. Nu heeft ze een programma op de BBC-televisie.
- Bob Fosko treedt in zijn nieuwe theaterprogramma 'Fosko fume une pipe' af en toe samen op met zijn dochter Ella Wonder. Ze zijn samen te gast.
- Gordon over 'Idols' en het stemgedrag van de kijkers.
En natuurlijk de vaste rubrieken 'De TV Draait Door', 'Fokke & Sukke' en 'De Jakhalzen'.
Ik kon het volkomen in zijn visie vinden.quote:
Dat bedoelde Spong idd.quote:Op maandag 4 februari 2008 20:38 schreef roburt het volgende:
bedoelde spong nou dat er een grote kans is dat joran zich helemaal blauw kan betalen aan beth?
Als je wilt zien hoe Giel Beelen een bijzonder smakeloze grap over de Holloway-zaak maakt, dan moet je zeker kijken.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 00:24 schreef tong80 het volgende:
Jullie maken me wel nieuwscgierig naar de uitzending
Eindelijk een keer Gerard Ekdomquote:De presentatie is dinsdag in handen van Matthijs van Nieuwkerk. Zijn tafeldame is Wouke van Scherrenburg.
Te gast zijn onder voorbehoud:
- De Amerikaanse Lois Pot-Mothershed van Democrats Abroad over 'Super Tuesday'.
- Michiel van Erp over zijn 'Profiel'-uitzending 'Charles Geerts, de koning van de Wallen';
- Shaolin-monniken geven een demonstratie in de studio.
- DJ Gerard Ekdom en zanger Alain Clark over het Michael Jackson album 'Thriller', dat 25 jaar geleden verscheen.
Verder de vaste rubrieken 'De TV Draait Door', 'De Jakhalzen' en 'Fokke & Sukke'. Dit en meer, vanavond tussen 19.30 en 20.30 uur op Nederland 3.
Eén ding doet ze tegenwoordig wel goed: ze draagt truitjes en shirtjes die haar oksels bedekken!quote:Op woensdag 6 februari 2008 19:30 schreef Dos37 het volgende:
Sophie Hilbrand
Vroeger vond ik haar tof omdat ze zo anders was als al die andere vrouwen in Hilversum, maar ze heeft zich helemaal aangepast.
Leuke woordgrapquote:Op woensdag 6 februari 2008 20:03 schreef DrDentz het volgende:
Van Velzen werd te groot voor DWDD
quote:"Moet je haar zien"
quote:De presentatie is in handen van Matthijs van Nieuwkerk. De tafelheer van Matthijs is Jort Kelder.
Te gast onder voorbehoud zijn:
- Jan Marijnissen over het eerste jaar van het kabinet en het late offensief van de SP.
- NOVA-presentator Joost Karhof presenteert de muziekquiz 'Made in the Sixties'.
- Journalist Marc Broere heeft veel kennis van Afrika. Hij komt praten over het voetbal in de Africa Cup.
- Ruud Mombers is directeur van het dakpannenmuseum. Hij heeft sinds kort een hele bijzondere dakpan in z'n bezit.
En verder 'De TV Draait Door', 'De Jakhalzen' en 'Fokke en Sukke'. Dit en meer om 19.30 op Nederland 3.
quote:Vrijdag in DWDD
De presentatie is in handen van Matthijs van Nieuwkerk. De tafelheer van Matthijs is Marc-Marie Huijbregts.
Te gast zijn onder voorbehoud:
- Rita Verdonk over haar partij en de plannen.
- Appie Baantjer over zijn passie voor treinen. De voormalig rechercheur en schrijver heeft bij het Prins Bernhard Cultuurfonds een fonds op naam ingesteld. Het Appie Baantjer Fonds heeft een vermogen van 100.000 euro en het jaarlijkse rendement hiervan is bestemd voor de restauratie van historische treinen.
- Adelheid Roosen over de reprise van haar voorstelling Is.Man. Zij is met deze show over eerwraak en vrouwenonderdrukking onlangs in New York geweest.
- Hans Liberg viert zijn 25-jarig jubileum als artiest. In Carré zullen binnenkort zijn kinderen, die ook zeer muzikaal zijn, samen met hem op het podium staan. In 'De Wereld Draait Door' alvast een voorproefje: Hans Liberg speelt samen met de Britpopband van zijn zoon.
En natuurlijk de vaste rubrieken 'De TV Draait Door', 'Fokke en Sukke' en 'De Jakhalzen'. Dit en meer om 19.30 uur op Nederland 3.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |