Ach, dan maar hier:
Het is carnaval in DGK!
De hele avond is het feest, met optredens van Johan Vlemmix, Eric Dikeb, gebroeders Ko en nog vele anderen wordt er flink gefeest en gehost. Ook de drank vloeit, waarbij Amanda alweer lazerus is en in de armen van Huub valt.
![]()
Ook Mikey's drank-level is al aardig gestegen tot ongekende hoogte, dit tot frustratie van Brain & Huub die een discussie met Mikey aangaan over zijn drankgebruik:
Cap: Mazeru:
![]()
Jaap vermaakt zich prima met zijn held Johan Vlemmix. Zo besluiten de twee heren om een spel te starten, waarbij Jaap en Johan een kruiwagen met paardestront meenemen naar het zwembad. Maar onverwachts slaat het noodlot toe, Johan gaat gestrekt bij het zwembad. het is nog niet helemaal duidelijk wat er exact gebeurde. Johan struikelde of kreeg de glazendeur tegen zijn smoel aan. Voor het net gestarte spel betekend dit: Game Over!
Johan gestrekt:
![]()
Een streamlock volgde, de gewonde Johan wordt waarschijnlijk afgevoerd. Feestje in het water, en de kater komt later?
(met dank aan Akveor voor het 'inlenen' van de zendtijd

en bedankt voor ook jouw mooie OP

)