abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_56582188
Spannend hoor buurvrouw. Kindjes en ziekenhuizen vind ik ook geen goede combinatie. Hopelijk valt het straks allemaal mee.

Dutch, misschien heb je wel gelijk, als je kind niet zo goed eet klinkt het natuurlijk wel als een goed idee om samen te eten op de creche. Maar ja, onze kinderen eten thuis al goed en wij hebben ook de gelegenheid om elke dag zelf te koken. Maar aardappels die niet op aardappels lijken maar op stripfiguurtjes dat vind ik maar niks.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_56582432
haha luchtbel. ik zou gezegd hebben dat mimi maar even op moest schuiven. wat heb jij gedaan? je hebt 'r toch niet geplet onder de sinaasappels he!

debuurvrouw, ik kan me je dubbele gevoelens goed voorstellen. maar je bent er achteraf vast vooral blij mee. (en bram ook). sterkte!

dutchie, wat leuk zo'n vriendschap. en dat eten, ik weet 't ook niet helaas. ik merk dat ik geneigd ben om toch altijd iets erbij te zetten dat ze wel lusten, al is 't maar een bakje worteltjes. op zich misschien niet zo slim, omdat ze zo makkelijker kunnen vermijden eten te proeven waar ze geen zin in hebben. maar het scheelt voor mij gestress en bij ons thuis vroeger ging 't precies zo. inmiddels lust ik alles dus heb ik nog hoop dat dat bij piet & anna ooit ook gebeurt.
  donderdag 7 februari 2008 @ 15:39:08 #128
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_56584018
Ja dan ben je wel een ontaarde moeder hoor als je Mimi plet onder de sinaasappels.

Bix, dat doe ik ook hoor. Als ik echt wil dat hij iets eet 's avonds, dan verschijnt er een schaaltje met doperwten of selderij. (lang leve het Wonderteam! ) Soms zelfs even vooruit, als extraatje zgn. En dan lepelt hij wel zo'n bakje of stengel weg.
Ik zou alleen willen dat we het achter de rug hebben. En dat hij niet telkens met lange tanden aan tafel zit.
op voorhand al zeggende: Ja, dat lust ik niet hoor. Blgggh!. Zonder maar een hapje geproefd te hebben.

Buuf, ik kan je niet echt geruststellen. Het is het moedergevoel waar niets rationeels aan is als je kind daar zo ligt te worstelen tegen de narcose. Iedereen weet dat het nodig is, maar toch voelt het niet goed zeg maar. Ik hoor dat in ieder geval van andere moeders die zoiets hebben meegemaakt met hun kind. Succes!

Hé foto van Sara doet het nu wel. Oei, dat ziet er naar uit. Ongelooflijk zo flexibel als die kinderen zijn.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_56584962
anna laat zich wel wat makkelijker overhalen om iets te proeven dan piet overigens. als ik ergens overduidelijk met veel smaak van eet dan wil zij 't ook wel es proberen. zo was ze er van overtuigd dat olijven heerlijk zijn omdat ik ze altijd met zoveel smaak eet. ook al is het dan vaak slechts zogenaamd van haar nep-pizza uit haar speelgoedkeukentje. daarbij zeg ik altijd: "oh wat lekker dat je dat stukje met olijven erop aan me gegeven heb, heerlijk, ik ben dól op olijven". dus toen we laatst een keer in een pizzeria gingen eten wilde zij dolgraag wat olijfjes van mijn pizza proeven. je zag dat gezichtje vertrekken, ze vond ze echt heel vies. maar toch dooreten he, en nog één vragen en nog één. pas aan 't eind van de avond, bij het naar bed gaan, vertelde ze: "mama, olijfjes zijn toch niet zo héél erg lekker."
  donderdag 7 februari 2008 @ 16:40:10 #130
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_56585061
Luuke is de laatste tijd ook zo Dutch. "Dat lust ik niet, hoooor'. Maar we maken er gewoon geen probleem van (en tellen vaak tot 10.) Ik ben gisteren op Leon zijn school geweest. Posters ophangen, ik zal er de volgende keer een geheime boodschap voor je opzetten.
Leuk zo'n dikke vrienden!
En arme Mimi! Gelukkig nog niet Mimi en de 7 hondjes, ik moest ook hardop lachen van dat verhaal. En gruwelijk zijn die wagentjes he? Zo lomp groot. Als ik dan per ongeluk iemand ram zeg ik altijd "Goed sturen Luuke!" Da's d'r straf. Echt hoor, tegenwoordig wil ze zelfs tanken met die krengen en moet die kar stil blijven staan tot ze klaar is.
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  donderdag 7 februari 2008 @ 16:41:29 #131
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_56585083
Anna! Dat is knap Bix, gewoon stug dooreten, ook al smaakt het niet.
En Buurvrouw, veel succes voor de buisjes....
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  donderdag 7 februari 2008 @ 17:58:22 #132
151473 Noli.
Hormotioneel...
pi_56586463
Sara Van een roltrap van vijf(!) meter koprollen? Sodeknetter! Dan ben je echt een dikke bofpibs zeg!

Ik moest ook wel even lachen om Jolie met Mimi en Anna met haar olijven. (Anna bikkeltje! *brrrr*)


Buuf wel fijn dat je al weet wanneer Bram mag, wij kunnen elk moment gebeld worden wanneer er in het MCL plek is voor Wilyan (circumcisie)
Ik denk dat ik er volgende week 's achter aan ga bellen in wat voor termen ik mag gaan denken, dagen, weken of nog wel een (aantal) maand(en)?

Waar moeten jullie je melden, Drachten ?
Maxi, Midi & Mini
(My) Timing sucks.... Always.
Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!
  donderdag 7 februari 2008 @ 18:09:51 #133
151473 Noli.
Hormotioneel...
pi_56586677
Hanne had maandag bijna drie kwartier gehuild op de PSZ, daarna vond ze het leuk.

Vandaag mocht ze weer en sputterde ze wel even toen ik weg ging maar toen ik haar ophaalde zei juf dat ze het heel leuk had gehad en heeeel eventjes 'verdrietig' geweest was
(ik had ondertussen ook al van drie andere moeders gehoord dat Hanne tegen iedereen verkondigde dat ze "een *snik* beetje *snik* verdrietig *snik* was" )
Maar het was dus al een stuk beter gegaan dan de vorige keer.
Maxi, Midi & Mini
(My) Timing sucks.... Always.
Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!
pi_56586909
Agossie die Hanne! Maar wel fijn dat het beterging dan de vorige keer hoor

En Buurvrouw, spannend hoor! Fijn dat er wat gedaan wordt.
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  donderdag 7 februari 2008 @ 20:29:36 #135
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_56589603
quote:
Op donderdag 7 februari 2008 17:58 schreef Noli. het volgende:
Sara Van een roltrap van vijf(!) meter koprollen? Sodeknetter! Dan ben je echt een dikke bofpibs zeg!

Ik moest ook wel even lachen om Jolie met Mimi en Anna met haar olijven. (Anna bikkeltje! *brrrr*)


Buuf wel fijn dat je al weet wanneer Bram mag, wij kunnen elk moment gebeld worden wanneer er in het MCL plek is voor Wilyan (circumcisie)
Ik denk dat ik er volgende week 's achter aan ga bellen in wat voor termen ik mag gaan denken, dagen, weken of nog wel een (aantal) maand(en)?

Waar moeten jullie je melden, Drachten ?
yups! gelukkig was er een uitvaller, anders was er pas op zijn verjaardag een plekje geweest.
bedacht me toen ik daar zat dat het nog geen jaar geleden was dat ik met de andere twee daar zat. (die kregen met twee weken ertussen buisjes.
Die dokter met gevoel voor understatement: ik zie u hier wel vaker geloof ik

Maar bij het MCL maken ze niet direct een afspraak? ik krijg gewoon de datum al mee. Hartstikke handig...
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
pi_56590199
noli, vervelend inderdaad dat je nog geen indicatie hebt gekregen voor wanneer wilyan ongeveer aan de beurt is. en hanne, dapper doorgezet hoor!

anna begint nu ook ineens meer dingen echt te vertellen, die ze heeft meegemaakt. ze deed 't al wel, maar zeer mondjesmaat. nu echt met volgorde erin enzo. 'en toen gaat ik naar de ottocht!' 'en daar zag ik heeel veel clowntjes!' 'en er was heel veel muziek!'. (de carnavalsoptocht heeft nogal indruk gemaakt. ze heeft 't wel heel goed volgehouden: 80 van de 120 wagens hebben we gezien, toen begonnen ze 'n béétje op te raken.. - de kinderen he, niet de wagens. ).
  donderdag 7 februari 2008 @ 23:09:00 #137
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_56593124
Wat gaan jullie tot het uiterste met het geen drama maken van het avondeten
Noah moet gewoon een hapje proeven hoor Vindt ie het dan nog niet lekker dan mag ie het laten staan. Maar hij had een tijdje geleden zo'n fase dat ie bij voorbaat al zei "dat lust ik niet" en dan wist ie nog niet eens wát we aten Tja sorry maar daar trap ik niet in. Ik was bang dat als ik zó makkelijk zou zijn het hek van de dam los was en ik het hem wel erg makkelijk maakte om niet te eten. Dus gewoon altijd proeven en dat werkt hier gelukkig. Vaak vindt ie het dan toch wel lekker en eet dan alsnog wat meer. En soms vindt ie het echt niet lekker en dan is het ook gewoon klaar.
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_56593358
tex, en hoe krijg je 'm zover dat ie verplicht proeft? dat krijg ik hier gewoon echt niet voor elkaar. heb 't wel eens geprobeerd, op div manieren dwang geprobeerd uit te oefenen maar dat werkt gewoon niet. meneer is wat dat betreft erg koppig en ik ben er ook niet geschikt voor. we oefenen wel es wat psychologische druk uit (hij is nogal gevoelig voor argumenten dat ie er sterk van wordt) of voorwaardelijke beloningen: eerst een hapje broccoli, dan mag je wat mayo bij je gebakken aardappeltjes. ik noem maar een voorbeeld. dat werkt soms, maar vaak ook niet. 't is vast heel fout van me dat ik daardoor het menu regelmatig aanpas aan wat zij lusten, maar ik vind 't heel moeilijk om dat niet te doen. sta ik tenminste niet 'voor niks' in de keuken. (zeker omdat G-lief ook maar weinig lust ).

oh pardon, piet is natuurlijk geen peuter meer. maar voor anna geldt bijna 'tzelfde. die laat zich nog veel minder dwingen/sturen. (afgezien dan van die indirecte manier door gewoon zelf 't goede smikkelvoorbeeld te geven.)
  donderdag 7 februari 2008 @ 23:47:53 #139
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_56593985
Oh in dat geval is Noah gewoon wat makkelijker daarin waarschijnlijk, dat scheelt wel ja
We hoeven eigenlijk alleen maar vermanend toe te spreken dat ie móet proeven, en soms dat een paar keer herhalen. En dan proeft ie het eigenlijk wel. Ik weet eigenlijk ook niet wat ik zou doen als dat niet zou werken. Micha zou hem dan gewoon op de gang zetten denk ik. Maar ik vind dat weer zielig, en op de gang zetten hiervoor vind ik dan wel weer teveel drama ervan maken zeg maar.

Het blijft vaak toch een lastig iets dat avondeten.
Toen Noah ziek was hoefde hij ook niet te eten trouwens, maar mocht ie wel een boterham. Toen ik zelf ziek was at ik ook brood en geen avondeten, dus dat mag hij dan ook gewoon vind ik. Maar dat vergeten ze ook echt niet dan he. Toen ie beter was toch weer proberen natuurlijk
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_56601820
Wij staan er ook op dat Lucas een hapje proeft als we weten dat ie iets wel lekker vindt, op schoot zetten helpt daar altijd wel bij. Overigens is ie eigenlijk een vrij makkelijke eter dus de houding dan-eet-je-lekker-niet is best te doen zonder dat ik bang ben dat ie niet genoeg gezonds binnen krijgt. Na drie uur krijgt hij meestal zowiezo niets meer tot het avondeten en ook met drinken minderen we dan, zodat zijjn buik tegen etenstijd niet vol zit
  zaterdag 9 februari 2008 @ 17:15:38 #141
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_56625169
Leuk hoor Bix, dat Anna al zo kan vertellen. Ze wordt ook al zo groot zag ik in het fototopic.

Jolie mag alleen naar het speeltuintje tegenover. Ze steekt netjes over *links, rechts, nog een keer links* en houdt zich aan alle afspraken. Niet met de fiets, niet de hoek om, geen eigen speelgoed laten staan. Ze is zo trots dat het nu toch echt mag. Ik kijk wel steeds uit het raam maar ja. Ik vind het best een stap maar we wonen deze zomer naar alle waarschijnlijkheid echt nog in dit huis en ik moet het mezelf ook niet te moeilijk maken. Ze kan het best en houdt er hopelijk niets aan over. 'Laat je de deur wel op een beginnetje, mama?'

Stiekem een foto gemaakt vanuit haar kamer.

pi_56629033
een beginnetje
Grote meid al hoor! EN dapper/goed van je dat je haar laat gaan.
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_56629167
Tex, avondeten is hier ook nog steeds een drama. Amber eet bar en bar slecht. Het enige dat ze eet zijn gebakken aardappeltjes/patatjes, kidneyboontjes, soep, chiliconcarne, doperwtjes, pasta en soms rijst. Vlees daarentegen eet ze wel altijd. Eet ze niet, nou pech dan maar. Ik ga voor haar niet iets speciaals klaarmaken want dan eet ze altijd kidneybonen. Ze is wel helemaal gek op cherrytomaatjes. Meestal heb ik een bakje in huis zodat ze iig iets aan groente binnenkrijgt.
Fruit eet ze wel heel goed. Daar is ze gek op.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  zaterdag 9 februari 2008 @ 20:51:22 #144
133767 Libel
Mama van Aiken, Iben en Junah
pi_56630185
@Vicky: dat is toch niet bar en bar slecht?? Ik vind dat nog best veel wat ze eet. Daar kan je toch mee combineren. En als ze dan fruit wel lust, kan je er appelmoes of warme peertjes bijgeven, bij het vlees en de patatjes.
pi_56630240
ja dat is ook wle zo maar als ik iets anders op tafel zet dan raakt ze het met geen vinger aan. Alleen het vlees wordt gegeten en verder schuift ze meteen haar bord opzij en zegt ze nee hoef nie mamma, is nie lekker..
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  zaterdag 9 februari 2008 @ 20:57:01 #146
133767 Libel
Mama van Aiken, Iben en Junah
pi_56630327
Ja, dan is het wel moeilijk natuurlijk. Je wilt (als ouder) wel eens iets anders eten ook.
we zullen het maar houden op: het is een faaaaaaaaaaaaase
pi_56631182
ja dat zeggen we hier ook steeds...

en ik zet gewoon elke keer weer iets voor haar neus en blijf dat herhalen. Op een gegeven moment moet ze toch gaan eten. Van de week wilde ze weer eens niet maar toen ze eenmaal een hapje chiliconcarne geproefd had met extra kidneybonen erin heeft ze toch aardig wat gegeten.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  zaterdag 9 februari 2008 @ 21:26:45 #148
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_56631195
Oh, wat stoer van Jolie en van jou, Luchtbel. Dat zou ik echt nog niet durven, geloof ik.

En als ik het zo lees, mag ik in mijn handjes klappen wat betreft het eten; Maria zeurt eigenlijk nooit en er zijn geen dingen die ze niet lust tot nu toe. Soms eet ze maar héél weinig (2 happen), maar dat vind ik niet erg. Ik mag blij zijn, denk ik. Lijkt me lastig als het zo'n gedoe is.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  zaterdag 9 februari 2008 @ 22:17:02 #149
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_56632535
Oh Bix, je dochter is 3, bedenk ik me ineens! Gefeliciteerd! Je kleine mooie rooie is 3. Hoop dat het een mooie dag was!!!
pi_56632860
klopt helegaar renzell! dank je! 't was een geweldige dag, voor anna wel wat heftig. ze heeft het enorm intens beleefd in ieder geval. maar ze vond 't ook wel heel leuk, al die kado's en taartjes en aandacht. ze is verschrikkelijk verwend. gelukkig heeft ze morgen nog de hele dag om met al dat nieuws te spelen (en daarna natuurlijk ook nog heel lang hopelijk ). maandag viert ze 't op 't kinderdagverblijf.

jolie, wat superstoer van je! en van je mama ook.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')