Dan is eigenlijk elke film wel clichéquote:Op maandag 28 januari 2008 12:40 schreef Words het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik dus te zeggen, ik wist wat te verwachten was, gewoon een schreeuwende actie film met bad ass monster incl cliche's. Desalniettemin vond ik dat er veel te veel cliche's in zaten waardoor het voor mij al snel geen interessante film meer was...
Je wilt zeggen dat je geen generator en drilboor in huis hebt?quote:Op maandag 28 januari 2008 11:41 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Als er dan puin op de ingang valt word je levend begraven. Ik vlucht dan liever weg.
Ja zij heeft het wel overleefd lijkt me. Cool wijf vind ik het, met je hoge hakken door New York rennen met een monster achter je en het overleven.quote:Op maandag 28 januari 2008 14:55 schreef solidslayer het volgende:
Volgens mij heeft dat ene donkere vrouwtje het wel overleefd die ging apart met een andere heli mee.. mss dat we daar nog wat van horen later..
Ik niet, maar ik zeg dan ook niet of ik het onrealistisch vind of niet. Dat kan ik namelijk niet weten omdat ik een dergelijke situatie nog nooit heb meegemaakt.quote:
Als je een beetje langer had nagedacht over het concept van de film dan kan had je zelf ook wel kunnen bedenken waarom je dit rampscenario te zien krijgt.quote:Op maandag 28 januari 2008 05:36 schreef RemCOW het volgende:
[..]
Wilden alleen overleven?! Heb je de film wel gekeken? Ze hadden na 20 minuten film (nouja, iig vrij kort) al de kans om de helicopter te pakken en weg te gaan, maar in plaats de helicopter te pakken gaan ze nog achter Beth aan en zoeken ze de ene ramp naar de andere op. Bovendien vinden ze een camera belangrijker dan iets om mee te meppen, aangezien die kleine beestjes ook niet erg lief waren...
Om een 'niet-hollywood' film te maken is het blijkbaar genoeg om een hand-cam te gebruiken en ervoor te zorgen dat alles zo vaag mogelijk wordt gebracht.
Een realistisch beeld van een rampscenario? Give me a break... _totaal_ niet dus imho.
Ja zitten wachten totdat operation hammerdown van start gaatquote:Op maandag 28 januari 2008 14:36 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Je wilt zeggen dat je geen generator en drilboor in huis hebt?
Unlimited pas van Pathéquote:
Mensen met motion sickness wellicht (of heb ik nu de verkeerde aandoening?)quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:07 schreef Viking84 het volgende:
Ik zie nu dat er op de site van Pathé wel een waarschuwing staat dat de film misselijkheid kan veroorzaken. Als ik dat nu even wat eerder had geweten
.
Ik hoor verder niemand hier erover (behalve Ijsmeis). Hadden jullie daar dan geen last van? Degenen met wie ik was, hadden het namelijk ook, maar ik nog het ergste.
Technische term is visually induced motion sickness. Voor computergames heet het cybersickness, alhoewel de principes grotendeels hetzelfde zijn.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:23 schreef Elegy het volgende:
Mensen met motion sickness wellicht (of heb ik nu de verkeerde aandoening?)
of slim uitgedacht, de filmer was in het begin een complete n00b natuurlijk en krijgt gedurende het filmpje meer controle over de cameraquote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:31 schreef speknek het volgende:
[..]
Technische term is visually induced motion sickness. Voor computergames heet het cybersickness, alhoewel de principes grotendeels hetzelfde zijn.
Ik had er trouwens in het begin vooral last van, heb een paar keer expres wazig of half naast het scherm gekeken. Daarna leek het beeld een stuk stabieler te worden. Of ik het gewend werd, of dat Abrams zoiets had van 'en nu is de nieuwigheid weer mooi geweest' weet ik niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zat ik ook nog aan te denken, maar dat vond ik (niet) opwegen tegen het feit dat hij in het begin weinig reden had om te wiebelen, en later des te meer.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 12:39 schreef Re het volgende:
of slim uitgedacht, de filmer was in het begin een complete n00b natuurlijk en krijgt gedurende het filmpje meer controle over de camera
Nou was mijn post lang, maar om hem daarom over te slaanquote:Op dinsdag 29 januari 2008 16:28 schreef Flawless2006 het volgende:
Ik werd vooral duizelig. Dat kwam omdat de camera niet stil stondquote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:07 schreef Viking84 het volgende:
Ik zie nu dat er op de site van Pathé wel een waarschuwing staat dat de film misselijkheid kan veroorzaken. Als ik dat nu even wat eerder had geweten
.
Ik hoor verder niemand hier erover (behalve Ijsmeis). Hadden jullie daar dan geen last van? Degenen met wie ik was, hadden het namelijk ook, maar ik nog het ergste.
Ik vond het juist een minpunt dat je het monster zo goed zag. Vond het juist super gaaf dat je hele tijd maar net een staart zag, of alleen zijn hoofd. Dat maakt het mysterieuzer. Maar ach, ieder zijn ding hequote:Op dinsdag 29 januari 2008 12:33 schreef Kreupelhout het volgende:
Gelukkig was er ondertiteling zodat je ogen nog wat grip op het scherm hadden. Maar ik vond het vooral kut als er iets interessants te zien was zoals het monster, dat ie dan eerst vaag en flink bewegend in beeld was, camera eindelijk scherp en dan werd er weer een acteur in beeld gebracht. En dat alles in een halve seconde, dus je kon steeds niet zien wat er nou eigenlijk te zien was.
Kutfilm. En ik hoop niet dat deze manier van film maken een hype wordt.
Je kon er zeker niet zo goed tegen?quote:Op dinsdag 29 januari 2008 23:39 schreef Mr.Noodle het volgende:
Vrij grappige voorspelbare hersenloze actiethriller..Maar ze moeten er nu geen hype van maken dat iedereen maar in "Blair Witch" style camerawerk gaat vertonen..
Verder vond ik em vrij kort de film, maar misschien hadden ze dat expres gedaan, zodat mensen niet allemaal kotsend de zaal uit gingen rennen aan het einde van de film
Leuk voor 1 keer, maar ik hoef em niet nog een keer te zien
Bne jij zo iemand waarbij alles uitgebreed gezien moet laten worde en uitgelegd en uitgemeten omdat er anders niks aan is, of je't niet snapt? Van die films waarbij meteen het monster in beeld is en in een belachelijke scene het gehele plot ff uitgelegd wordt zodat de amerikanen (en sommige anderen dusquote:Op dinsdag 29 januari 2008 12:33 schreef Kreupelhout het volgende:
Gelukkig was er ondertiteling zodat je ogen nog wat grip op het scherm hadden. Maar ik vond het vooral kut als er iets interessants te zien was zoals het monster, dat ie dan eerst vaag en flink bewegend in beeld was, camera eindelijk scherp en dan werd er weer een acteur in beeld gebracht. En dat alles in een halve seconde, dus je kon steeds niet zien wat er nou eigenlijk te zien was.
Met allemaal weblinks naar gehoaxte sites met sightings en documentaires en niet bestaande corporaties enzo. Dat zou wel koel zijnquote:Op dinsdag 29 januari 2008 20:05 schreef dapluiz het volgende:
Ik hoop wel dat ze van de DVD-release gewoon een soort nep-dossier maken ofzo, met allemaal zogenaamde achtergrond informatie extra opgenomen
Precies het weglaten van elementen zorgen juist voor het leuke van de film. stukjes dat je wilt dat de camera naar links inzoomt, maar dan net niet alles laat zien, zorgt voor een bepaalde opbouw.quote:Op woensdag 30 januari 2008 07:49 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Bne jij zo iemand waarbij alles uitgebreed gezien moet laten worde en uitgelegd en uitgemeten omdat er anders niks aan is, of je't niet snapt? Van die films waarbij meteen het monster in beeld is en in een belachelijke scene het gehele plot ff uitgelegd wordt zodat de amerikanen (en sommige anderen dus) het snappen?
Jij hebt zeker nog nooit van het Jaws-effect gehoordquote:Op dinsdag 29 januari 2008 12:33 schreef Kreupelhout het volgende:
Gelukkig was er ondertiteling zodat je ogen nog wat grip op het scherm hadden. Maar ik vond het vooral kut als er iets interessants te zien was zoals het monster, dat ie dan eerst vaag en flink bewegend in beeld was, camera eindelijk scherp en dan werd er weer een acteur in beeld gebracht. En dat alles in een halve seconde, dus je kon steeds niet zien wat er nou eigenlijk te zien was.
Kutfilm. En ik hoop niet dat deze manier van film maken een hype wordt.
Ah, dus er zijn meer mensen geweest die er misselijk van werden..quote:Op woensdag 30 januari 2008 13:23 schreef Scandalous het volgende:
Zag een vrouw meteen de prullenbak volkotsen toen ze de bioscoopzaal uit kwam
quote:Op woensdag 30 januari 2008 13:23 schreef Scandalous het volgende:
Zag een vrouw meteen de prullenbak volkotsen toen ze de bioscoopzaal uit kwam
Ik werd alleen ff misselijk toen dat meisje ontploftequote:Op woensdag 30 januari 2008 13:31 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Ah, dus er zijn meer mensen geweest die er misselijk van werden..
Rare film..
zeker nog maagd?quote:Op woensdag 30 januari 2008 16:49 schreef WRNL het volgende:
Heb alleen maar goede dingen over de film gehoord. Toch maar heen gaan, of niet.
whehequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goedGeweldige film! Krijg eigenlijk steeds meer zin om hem nog eens te zien
Michael Scott: If I were joking, you'd be laughing. Do you look like you're laughing?
Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
Nou, dan kijk ik ook liever naar "main dude" Rob met z'n liefdesperikelenquote:Op woensdag 30 januari 2008 22:35 schreef Scandalous het volgende:
Meestal met 'rampenfilms' gaat steeds de rem erop en krijg je saaie vergaderscenes met mannen in grijze pakken... sir we've got to evacuate the white house immediately...etc en dat had je nu niet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Samenvattend, the power of suggestion doet het goed, soms zelfs beter dan het daadwerkelijk in beeld brengen.All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
Mee eens, net als bij Blair. Waarom moet altijd alles voorgeschreven en -gekauwd zijn? Gebruik eens je eigen fantasie. En dat kunnen mensen zien als gebrek aanfantasie bij de regisseur ... maar ik zie het als iets goedsquote:Op donderdag 31 januari 2008 00:19 schreef HostiMeister het volgende:
Samenvattend, the power of suggestion doet het goed, soms zelfs beter dan het daadwerkelijk in beeld brengen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Michael Scott: If I were joking, you'd be laughing. Do you look like you're laughing?
Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
quote:Op donderdag 31 januari 2008 09:50 schreef DaFrenk het volgende:
Overigens;SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 31 januari 2008 15:29 schreef Wallinator het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 31 januari 2008 15:53 schreef staticdata het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Serieus...quote:Op donderdag 31 januari 2008 17:19 schreef Re het volgende:
wat ik dus eigenlijk wel knap vind van het monster is dat hij het hoofd clean cut van het Statue of Liberty weet te meppen terwijl de rest van het beeld nog mooi rechtop staat
Dat is een stijlding in die film, tuurlijk kan dat niet en gaat dat niet werken, al helemaal niet bij een gigantisch bang wezen. Om dat serieus af te vragen vind ik vreemd. Het is een gegeven feit in de film, maak er niet meer van dan het is zou ik zeggen.quote:
Zo kan je élke filmfout wel wegredeneren!quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:17 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Dat is een stijlding in die film, tuurlijk kan dat niet en gaat dat niet werken, al helemaal niet bij een gigantisch bang wezen. Om dat serieus af te vragen vind ik vreemd. Het is een gegeven feit in de film, maak er niet meer van dan het is zou ik zeggen.
Filmfout? Hoe ongelooflijk vet zou het zijn als een hoopje nietszeggend metaal door de straten kwam rollen in plaats van het hoofd van het vrijheids beeld? Precies. Niet. Stijl, dat maakt het geen fout, als je daarover al gaat miereneuken kun je beter geen films kijken. Just my 2 cents.quote:Op donderdag 31 januari 2008 18:25 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Zo kan je élke filmfout wel wegredeneren!![]()
Niet dat Re het als serieuze klacht bedoelt natuurlijk
Sowieso natuurlijk omdat het geen enkele weet heeft van de iconische waarde van het vrijheidsbeeld, en de culturele importantie van een hoofdquote:Op donderdag 31 januari 2008 18:23 schreef Re het volgende:
ik vond het gewoon een knap staaltje van het monster
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 1 februari 2008 04:15 schreef Drifter__ het volgende:
En overal waar onze personages naar toe gaan, verschijnt het monster ook opeens, wtf is Manhattan zo klein dan ?
![]()
Maar toch, super actie, mooi gemaakt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tranquillo
Whehe, psies wat ik ook meteen dachtquote:Op donderdag 31 januari 2008 17:19 schreef Re het volgende:
wat ik dus eigenlijk wel knap vind van het monster is dat hij het hoofd clean cut van het Statue of Liberty weet te meppen terwijl de rest van het beeld nog mooi rechtop staat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |