Misschien eerst de originele bron lezen voor je begint te scheldenquote:Op woensdag 23 januari 2008 16:41 schreef CecilBDemented het volgende:
stink capcom waarschijnlijk morgen geen psn demo van dmc
voor de psn store! maar enkel voor dat k*nk*r live
1: Yup! Remote Play is best leuk om eens uit te proberen. Mocht je op school/werk WiFi hebben, dan kan je dus gewoon je PS3 vanaf je PSP besturen waar je maar wilt! Verder aan de gamingkant, Lair is op dit moment op de PSP speelbaar (beveel ik je echter niet aanquote:Op woensdag 23 januari 2008 18:33 schreef 3st het volgende:
wil misschien een ps3 gaan kopen. Daar heb ik wat vraagjes over.
1: ik heb ook een psp. Heeft dat nog toegevoegde waarde voor de ps3?
2: heb nog een ontzettende oude tv. Krijg ik geen problemen met aansluiting daarmee?
Ik zal dit maar gelijk even uit de wereld helpen, de demo is niet te vergelijken met de echte game, voornamelijk door de grootschaligheid. Het is gewoon een supergoede game en een heel groot verschil met de vorige burnouts omdat ze bij deze overnieuw zijn begonnen inplaats van oude models enzo gebruiken. Ze zijn 2 jaar bezig geweest met deze burnout en dat is zeker te zien, geloof me nou maar, het is een geweldige game! Over dat lang zoeken naar stoplichten is echt bullshit, ze zijn overal, alleen in het westen in de bergen zijn er wat minder en dus moelijker te vinden, maar wat wil je boven in de bergen langs zon ravijn zie je in het echt ook niet vaak stoplichten, ze staan op elk kruispunt in de game, en ja in de bergen zijn helaas maar logischerwijs niet veel kruispunten.quote:Op woensdag 23 januari 2008 18:35 schreef JDizzle het volgende:
Ik ben eigenlijk een beetje aan het twijfelen met Burnout Paradise. Als je Revenge en Takedown nu zo leuk vond, hoe is deze dan? Want ik hoor nu veel mensen klagen over het feit dat ze te lang bezig zijn om stoplichten te zoeken, zelf was ik ook al niet zo tevreden over het free-roaming aspect, maar is dat dan precies hetzelfde als in de demo? Vond die namelijk ook niet zo spannend. Gameplay voelt ook minder arcadeachtig aan. Iemand impressies?
quote:Op woensdag 23 januari 2008 20:03 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Woensdag 23 januari 2008 -
De afgelopen dagen gonst het van de geruchten dat de 40 GB PlayStation 3 vanaf maandag in Amerika met 100 dollar in prijs wordt verlaagd. Het ziet er naar uit dat de geruchten kloppen, want als we fanatieke gamers mogen geloven zijn de eerste $299,99 PS3's gespot bij Best Buy.
Naar verluid zijn bij het filiaal twee pellets beschikbaar met 40 GB PS3's voor $299,99. Onderstaande afbeelding toont het bewijs van het bestaan van de goedkopere PS3.
[ afbeelding ]
http://forums.slickdeals.net/showthread.php?t=706385&page=12quote:I basically told him that I thought this was very unprofessional for him and BB to allow some to exceed the "limit', and that it seemed that a few bad apples had ruined it for all, and his employees should have enforced the "5" limit I was told about Thursday. He agreed, and then proceeded to also tell me that his phone was ringing off the hook from Best Buys across the country to confirm if his price was indeed $299.99. He said he decided to lower the price earlier that morning, as they had tons of these in stock, and he had heard that within the next month, the PS3's were going to be lowered by about $100 across the board.
To make a long story short, he could tell that I actually was in the store on Thursday (and one of the cashiers vouched that I was), and at the end, he overrode the price and gave it to me for $299.99. 30 minutes of my time, but worth it.
Ik denk toch écht definitief.quote:Op woensdag 23 januari 2008 22:14 schreef Strolie75 het volgende:
Tijdelijke actie of definitief? Voor 300 euro haal ik hem blind.
Tsja, zo'n playstation kan die RAM ten volle benutten voor de spellen, alwaar op de PC windows al een hele hoop opslurpt, en vergeet niet de virusscanners, downloadprogramma's en al die andere meuk die je op je pc-tje draait.quote:Op woensdag 23 januari 2008 22:21 schreef BaaiBaai het volgende:
hebben die consoles maar een halve gigabyte aan ram??? Xbox ook? Sta ik van te kijken aangezien er hele mooie spellen voor zijn en mijn pc met 1 gig ram zwaar verouderd kan worden genoemd...
Kan je gewoon in opties veranderen hoorquote:Op woensdag 23 januari 2008 23:30 schreef st0fzuiger het volgende:
ratchet & clank is wel tof maar unchartedin eens allemaal van die negers kwamen uit de jungle en die gingen in nl praten als piraten!!!11
_!
Volgens deze lijst zou je bij Motorstorm een update moeten krijgen. Maar die komt blijkbaar pas als de Dual Shock 3 hier in Europa verkrijgbaar is.quote:Op woensdag 23 januari 2008 23:39 schreef Wessiej het volgende:
Heute abend, ik heb nu de DS3, maar Motorstorm en F1 trillen dus niet, en ik krijg ook geen software update...
Zou het komen omdat het de japanse versie's van de game zijn of niet?
Bij mijn Europese versie van Motorstorm heb ik wel rumble...quote:Op woensdag 23 januari 2008 23:46 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Volgens deze lijst zou je bij Motorstorm een update moeten krijgen. Maar die komt blijkbaar pas als de Dual Shock 3 hier in Europa verkrijgbaar is.
Oké, mja, ik keek alleen maar naar dat bericht, en als je daar de comments leest lijkt het alsof er gewacht moet worden op de EU release.quote:Op donderdag 24 januari 2008 09:10 schreef SToRM81 het volgende:
[..]
Bij mijn Europese versie van Motorstorm heb ik wel rumble...
Idd.quote:Op donderdag 24 januari 2008 00:10 schreef Cyberia18 het volgende:
Gamer.nl GTA IV Preview
Oh boy ik kan niet meer wachten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |