Gelukkig voelen wij elkaar gevoelsmatig goed aan, nu nog ff rationaliserenquote:Op maandag 21 januari 2008 21:16 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
gevoelsmatig denk ik dat Dark het niet negatief bedoelde
Daarom is het een schande dat men iemand die labiel is zo de grond in laat trappen.quote:
ik begin Amanda zelfs minder dom te vinden. Ze heeft af en toe zulke scherpe en grappige opmerkingen, dat kan niet als je echt een laag iq bent.quote:Op maandag 21 januari 2008 21:16 schreef Kinga het volgende:
Ik moet zeggen, ik erger me het minst aan Amanda de laatste tijd. De rest is echt
Ja dat wordt duidelijk vergeten nu.quote:Op maandag 21 januari 2008 20:47 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik vind van niet, zolang ze daar nog steeds rond huppelt is ze nog een speler die keihard aangepakt mag worden. Mevrouw heeft weken lang sneren richting Huub lopen geven. Nu ze een koekje van eigen deeg terugkrijgt gaat ze meteen janken. Het moet niet gekker worden. Echt hè?
Ja, ik denk dat je dat een beetje verkeerd ziet. Dat ziekenhuis onderzoek komt echt uit de medische hoek en staat echt wel buiten 'het spel'. En een ritje naar een ziekenhuis zie ik oon los van "Gevangen in luxe".quote:Op maandag 21 januari 2008 21:15 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat weet ik wel maar het is zo opvallend. Anita heeft tegen haar gezegd dat ze buiten dat hok betere beslissingen kan nemen, als voorbeeld Ex Porn Star. Niemand heeft die gelegenheid gehad, beslissingen neem je in dat hok niet op je "gevoel of ratio" buiten dat hok. Dat is de bedoeling van "Gevangen in luxe" , of zie ik dat verkeerd?
Orgineel zeg, wie volgt?quote:Op maandag 21 januari 2008 21:19 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Brian vertelt dat ie gaat mixen en opnemen en ook op feesten gaat draaien ..
Van mij mag alles hoor. Ik dacht, ik post even wat ik regelmatig lees, als er op de man gespeeld word, vandaar.quote:Op maandag 21 januari 2008 21:16 schreef Dark het volgende:
[..]
Ik vond het oprecht super grappig wat Vandaag postte, gewoon lekkere humor!
Mag je daar niet meer op reageren?
Dan heb ik iets gemist, ik ben er net, so........enlighten me, please?
De klap van Lieke misschien ?quote:Op maandag 21 januari 2008 21:12 schreef Dark het volgende:
Het gevoel van Amanda zegt dat er vanavond nog wat gaat komen!
Ik lig dubbel. Kabouter plopoogquote:Op maandag 21 januari 2008 21:19 schreef neehe het volgende:
[..]
Daarom is het een schande dat men iemand die labiel is zo de grond in laat trappen.
Dat die kabouter plopoog zo is dat is algemeen bekend, na alle niet zo fraaie beelden.
Maar dat de FEBO (RTL ) dat toelaat is volgens mij nog strafbaar ook.
Zou Lieke nu Huub een mes in zijn armzalige lijfje steken, komt ze er zonder straf vanaf.
Bij RTL kan er wel eens sprake van strafvervolging van bepaalde personen zijn.
Die Anita is dan pshycholoog af, die kan schoonmaakster worden. bwvs.
Het is gewoon uitlokking.
Brian vertelt ook dat hij dubbel L gaat laten hosten op zijn ..........track, CD, what?quote:Op maandag 21 januari 2008 21:19 schreef chufi het volgende:
[ afbeelding ]
Brian vertelt dat ie gaat mixen en opnemen en ook op feesten gaat draaien ..
Lieke (dus) krijgt ook DJ lessen en mogelijk gaat ze dan op ex-pornstars draaien met Quintin..quote:
Lieke en Amanda volgen Brian waarschijnlijk..... letterlijk, om te paaldansen op de geweldige feesten waar Brian gaat draaienquote:
Miljonairs hè..quote:Op maandag 21 januari 2008 21:23 schreef Kinga het volgende:
[..]
Ik rook niet, maar dat lijkt me toch zonde van de sigaret?
Zal hun aan de reet roesten, ze kunnen ze gewoon bestellenquote:Op maandag 21 januari 2008 21:23 schreef Kinga het volgende:
[..]
Ik rook niet, maar dat lijkt me toch zonde van de sigaret?
Hè bah, dat vind ik zo goor. Zijn er na de maaltijd toevallig ook peuken op een eetbord uitgedrukt?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |